Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#16 2013-02-07 11:05:59

j23

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-07
Posty: 261

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

Wójt prowadził auto pod wypływem alkoholu. Straci stanowisko

http://www.radiolodz.pl/serwis/index.ph … &idd=21685

W Zgierzu pijany kierowca jest przesuwany na inne stanowisko

Offline

 

#17 2013-02-08 08:25:25

helmut

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 28

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

Więcej komentarzy dotyczących pijanego kierowcy prezydent Zgierza

http://wiadomosci.onet.pl/forum/pijany- … owsze.html

Offline

 

#18 2013-02-18 09:34:01

Ivan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 35

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

Miesięcznik AleZgierz informuje. ITZ oczywiście w sprawie "zamachu" milczy.

http://images36.fotosik.pl/383/b0d7e6b30f22036dmed.jpg

http://images50.fotosik.pl/1857/0b65f5e7b4bc564fmed.jpg

Offline

 

#19 2013-02-20 11:54:21

avokado

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 52

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

Nieudana próba zamachu, za strony kierowcy słuzbowego samochodu, widziana z perspektywy prezydent doktor Iwony Wieczorek:

Pomówienia i plotki skłoniły mnie do napisania tych słów.
O godzinie 10 rano wyjechaliśmy ze Zgierza. Jak zawsze usiadłam z tyłu, a naczelnik, który ze mną jechał, zajął miejsce obok kierowcy. Nikt z nas nie sądził, że coś może się wydarzyć. W zasadzie nawet nie rozmawialiśmy, bowiem ja czytałam książkę. W Warszawie zatrzymała nas policja do rutynowej kontroli drogowej. Kierowca wysiadł i poszedł do radiowozu. Ja nadal czytałam. Zaniepokoiła mnie jednak zbyt długa nieobecność kierowcy. Wysiadłam z samochodu aby się czegoś dowiedzieć. Policjant bardzo uprzejmie odpowiedział, że zaraz otrzymam wyjaśnienia. Wróciłam więc do naszego samochodu. Po chwili podszedł funkcjonariusz, poinformował nas, że kierowca po zbadaniu alkomatem ma wynik wskazujący na spożycie alkoholu i zapytał czy ktoś z pasażerów ma prawo jazdy żeby mógł prowadzić dalej pojazd? Oboje wyraziliśmy taki akces. Policjant stwierdził, że nie wypada aby prezydent woził naczelnika i tym samym zadecydował, że samochodem pojedzie mężczyzna. Tak też się stało. Kierowca został zatrzymany. Po powrocie wystąpiłam z pismem o przekazanie dokumentacji z powyższego zdarzenia, żebym mogła jako pracodawca mieć pełny obraz sprawy. Obecnie czekam na stosowne dokumenty.

szerzej na stronie: http://www.iwieczorek.blogspot.com/

Offline

 

#20 2013-03-07 08:44:38

Ivan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 35

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

http://images38.fotosik.pl/1971/d9ef9c4d5b94b5f4med.jpg

Offline

 

#21 2013-03-07 16:30:18

zgierzanka

Gość

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

A jednak wszystko zostało w rodzinie, bo prezydencką limuzyną jeżdzi syn byłego kierowcy.

 

#22 2013-03-08 08:17:20

ziom

Gość

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

Czym wiecej czasu upływa od feralnego wyjazdu, to okazuje się, że kierowca był coraz trzeźwiejszy.
W pierwszych informacjach podano, że miał 1 promil, w kolejnych 0,9 promila.
Natomiast według Expressu Ilustrowanego z 23 lutego już tylko 0,3 promila.
Jesli upłynie jeszcze trochę czasu to okaże się, że był trzeźwy.

Ale tak na podsumowanie to bardzo wolno trzeźwieje przez prawie miesiąc zawartość alkoholu we krwi spadła tylko na tyle, że nadal kierowca jest w stanie nietrzeźwości.

 

#23 2013-10-10 14:14:01

Real

Gość

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

"Albert" muszę Tobie powiedzieć, że w Zgierzu nie tylko ludzie są podli, ale także ... owady. Otóż z najświeższych wiadomości zaczerpniętych z najbliższego otoczenia pani prezydent wynika, iż kilka dni temu miał miejsce "zamach" na Wieczorkową ze strony ... kleszcza, który ukąsił ją. Jak na razie stan pani prezydent jest dobry, choć kleszcz po napicia się jej krwi natychmiast padł. Podobno miało to miejsce podczas spotkania mieszkańców na wysypisku śmieci.

 

#24 2013-10-10 14:46:27

Albert

Gość

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

Real to mnie zasmuciłeś tą informacją o kolejnym zamachu na życie i zdrowie doktor prezydent Iwony Wieczorek.
Jednak jestem pewien, ze jak przystało na doktora Iwona Wieczorek  zwalczy tę "zarazę" czyli wszystkie kleszcze w promieniu kilku kilometrów od Zgierza.
Kleszcze bedą karmione specjalnie utoczoną krwią od podłych mieszkańców miasta Zgierza.
Pani doktor będzie tak jak w kampanii wyborczej w 2010 roku zachecała do konsumpcji.
Tym razem nie naiwnych Zgierzan lecz kleszcze.

 

#25 2013-10-10 15:06:04

Lidor

Gość

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

Iwona Wieczorek podpadła nawet kleszczom, ze postanowiły z niej utoczyć krwi.
Jak sie okazuje doktor prezydent narazila się nawet owadom.
Może kleszcze się zorientowały, że zostanie wybudowana spalarnia odpadow niebezpiecznych, z której opary i inne trujące substancji mogą zagrozić ich miejscom lęgowym.
Muszę przyznać, że kleszcze lepiej sobie radzą z Iwoną Wieczorek niż mieszkancy, którzy już dawno powinni wywieść ją "na taczkach".

 

#26 2013-10-10 15:13:01

kicia

Gość

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

Czy nikt nie zauważył, że tytuł wątku jest Pis dla Zgierza. Ja też trochę tu pobyłam, ale warto z tymi tematami na inny wątek, no chyba, że PIS to takie kleszcze dla Zgierza.

 

#27 2013-10-10 15:15:03

echo

Gość

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

Ta wasza powtarzalność i upór zaczynają powodować pewne odruchy fizjologiczne.Dobrze wiecie, że określenie tak chętnie przez was powtarzane odnosiło się do was piszących te wszystkie bzdury i kłamstwa.

 

#28 2013-10-10 18:36:51

Real

Gość

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

Zamach ze strony kleszcza to nie jest najgorsza rzecz, która spotkała ostatnio Iwonę Wieczorek. Otóż ta najgorsza rzecz przyszła dzisiaj ze Sztokholmu. Otóż okazuje się, że Akademia Szwedzka nie przyznała I.Wieczorek tegorocznego Literackiego Nobla - za napisanie "książki", oraz za cykl artykułów "Ploty, plotki, ploteczki". Ta wiadomość jest czymś gorszym od zamachu, to jest wręcz próba ukatrupienia wielkiego talentu literackiego pani prezydent.

 

#29 2013-10-10 18:38:41

ziuta

Gość

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

Bo Szwedzi to podli ludzie są !!!!!

 

#30 2013-10-11 07:45:56

luzik

Gość

Re: Zamach na prezydent Zgierza?

Naobla Iwona Wieczorek nie otrzymała.
Dzis w piątek ale nie trzynastego ma być upubliczniony list pochwalny z regionalnej Izby Obrachunkowej.
Ponieważ kleszcz nie dokonał udanego zamachu robią to pracownicy RIO w Łodzi.
Podobno w swych "peanach" na cześć Iwony Wieczorek opisują zupełny brak wiedzy ekonomicznej u wspomnianej.
Jest to ewidentny zamach na doktorat z ekonomii, którym wychwala się prezydent Zgierza Iwona Wieczorek  przyznany za nowatorskie badania dotyczące pałeczek perkusyjnych.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vestiaots.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl www.joshgroban.pun.pl www.wsparcie.pun.pl www.cohorsnawi.pun.pl