Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#16 2013-06-04 11:39:31

med

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

kicia, pogadaj ze znajomymi z urzędu zanim zarzucisz mi kłamstwo. Nie odwracam uwagi od skandali tylko o nich mówię. W podawaniu nieprawdziwych faktów niestety to wy bijecie wszystkich na głowę.

 

#17 2013-06-04 11:52:48

Apacz

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

Miałem już nie pisać w tym poście, jednak zarzucanie, że biję wszystkich na głowę mnie ubodło.
Nikogo nie biję, bo w przeciwieństwie np. do Mlynarza nikogo nie wykorzystuję, a później rzucam potwarzami.

 

#18 2013-06-04 12:06:25

kicia

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

med, ja wiem co piszę, znałam sekretarza i mam bardzo dobre zdanie o tym urzędniku.

 

#19 2013-06-04 12:21:07

med

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

Ja też znałam sekretarza i niestety rozczarował mnie swoim postępowaniem. Dziwię się,że kano jeszcze się z nim przyjaźni.

 

#20 2013-06-04 17:26:28

okno

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

Pisze im projekty uchwał i interpelacje. Zresztą po uchwale dotyczącej likwidacji ITZ co wiąże się z utratą pracy przez osoby tam zatrudnione nie ma się czego po nich spodziewać.Jeden wart drugiego.

 

#21 2013-06-10 08:58:06

Omega

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-10
Posty: 22

Re: Nowa gazeta samorządowa

Szeryfie propozycja oferty programu dla stacji telewizyjnej utworzonej w ramach UMZ jest na tyle interesująca, że niektóre pozycje mogłyby z powodzeniem znaleźć się na antenach stacji ogólnopolskich.

Offline

 

#22 2013-06-10 11:06:50

med

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

W dobranocce dodałbym wydarzenia z udziałem niektórych pań urzędniczek

 

#23 2013-06-10 11:49:58

kicia

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

Najbardziej pikantne wydarzenia byłyby z udziałem najważniejszej urzędniczki Iwony W. Tylko te można by było pokazywać dopiero po 23.00.

 

#24 2013-06-10 11:56:57

Apacz

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

Także relacje z udziałem Iwony W. udostepnianoby na zasadach per par viev podobnie jak szatkowanie z udziałem wylenialego Młynarza ze Zgierza.
Jeśli byłoby zainteresowanie takimi transmisjami to zyskałby miejski budżet.
Mieszkańcy placąc otrzymaliby przynajmniej rozrywkę.
Obecnie płacą na pobory Młynarza i mają z tego tylko wyższe stawki za wodę i odbiór ścieków.

 

#25 2013-06-10 13:05:18

med

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

To mało, dodałbym jeszcze  re(we) lacje dotyczące pani z  urbanistyki . Tylko,że kto nas obudzi o poranku?

 

#26 2013-06-11 07:31:42

kicia

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

med, rewelacje pani z urbanistyki opisał już w protokole pokontrolnym NIK. Tu nie trzeba odkrywać Ameryki. Biedna Pani Maria, zbiera cięgi za kuriozalne decyzje znerwicowanej pryncypałki Iwony W.

 

#27 2013-06-11 08:01:18

med

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

Rzeczywiście należy jej współczuć, tym bardziej,że musi pracować z osobami niekompetentnymi, których częściej nie ma niż są. Na szczęście jest dobrym fachowcem i sobie radzi.

 

#28 2013-07-22 07:55:25

Apacz

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

Oglądając relację TV Centrum jak dzielni zgierscy dzialacze PiS pomogli podróznym utwierdziłem się w przekonaniu, że Telewizja wydawana przez Urząd Miasta Zgierza jest niezbedna.
Kolejne relacji z sukcesów władz dotyczylaby produkaowania "pulpetów" przez "Pulpeta" Michała P. - oczywiście czlonka PiS.
W kolejnym programie dzielny Michaś poprowadziłby staruszkę pod sztandarem PiS, z Placu Jana Pawla II do ubikacji znajdującej się w budynku Urzędu Miasta Zgierza.
Kolejne tematy, już wkrótce....

 

#29 2013-08-30 08:00:37

Leon

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

Moje pragnienia się urzeczywistniły, Urząd Miasta Zgierza przymierza się do uruchomienia własnej telewizji.
Na jej potrzeby na wczorajszej sesji cały czas pracowała kamera zainstalowana przez specjalistę od montażu anten satelitarnych w randze naczelnika wydziału niejakiego Tomasza miejskiego.

 

#30 2013-08-30 08:43:29

Real

Gość

Re: Nowa gazeta samorządowa

Szkoda tylko, że ta telewizja nie przeprowadza bezpośrednich relacji z imprez, odbywających się w "Złotej Rybce". Gdyby tak było, to widzowie mogliby się przekonać m.in. jak to po lipcowej sesji RMZ (tej na której Skarbnik Miasta wskazała nieprawidłowości w UMZ) - niektórzy dygnitarze  upili się w sztok.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.apocalypseraiders.pun.pl www.copy4general.pun.pl www.thawmody.pun.pl www.dbwars.pun.pl www.nc10.pun.pl