Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#121 2014-05-12 09:11:09

kano

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Panie i panowie spod znaku ezg - sfrustrowani inaczej. Jeśli nie chcecie, nie musicie dyskutować. Nie musicie czytać "narzekań dla zasady". Tylko, po co, w takim razie, zabieracie głos? Jeśli jedynym argumentem w obronie Wieczorkowej są wasze narzekania na jej krytykę, sytuujecie się po stronie bezkrytycznych propagandzistów Iwonki. I tak jak ona, wy sami, też obrażacie się na podłych ludzi.

 

#122 2014-05-12 09:58:05

fan

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

A mówią, że "wszystkie Ryśki to fajne chłopaki", a tu kłopot z osobowością oj Rysiu, Rysiu.

 

#123 2014-05-12 10:10:50

limonka

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Nasz zgierski Rysiek jest przebierańcem podobnie jak ostatni zwycięzca konkursu Eurowizji.
Rysiekezg jednak w przeciwieństwie do austriackiej kiełbasy (wursta) jest kobietą.

 

#124 2014-05-12 14:29:25

rysiekezg

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 26

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

limonka napisał:

Nasz zgierski Rysiek jest przebierańcem podobnie jak ostatni zwycięzca konkursu Eurowizji.
Rysiekezg jednak w przeciwieństwie do austriackiej kiełbasy (wursta) jest kobietą.

Limonka spokojnie, bo za te kilka zdań prawdy, ze złości Ci się skórka jeszcze bardziej pomarszczy :D
Żeby być drogi owocku złośliwym, trzeba mieć w sobie jeszcze choćby za grosz inteligencji... Inaczej obraca się to w chamstwo, które reprezentujesz...

Drogi fanie osobowość moja ma się dobrze, choć czytając to forum, coraz częściej moje poczucie stabilności podupada, bo proces socjalizacji w tym środowisku jest wręcz niemożliwy. Ludziom brak argumentów, to zaczynają Cię obrażać... Cieszą się niczym burek zza płota, trochę poszczeka, nic sensownego swoją osobą nie wniesie, ale ogonem merda, bo dał trochę swojego głosu...
Osobowość społeczna pokroju takich ludzi mówi sama za siebie... Zero kultury...

kano to ja właśnie dyskusję zakończyłem. A głos zabierałem, bo reprezentujecie ten nurt ludzi, którzy mówią negatywnie albo wcale... A wszelkie próby dyskusji z Wami kończą się atakiem, bo ktoś nie myśli tak jak Wy...

dziękuję za uwagę :P

Offline

 

#125 2014-05-12 14:38:42

limonka

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Rysio tak będę Cię nazywał mimo, że Twa płeć jest inna.
Mam nadzieję, że w przeciwieństwie do austriackiej "kiełbasy" nie masz tak bujnego zarostu na twarzy....
A kto jest "chamem" pozostawiam ocenie innych...
Choć uważam, że zachowania Iwony Wieczorek nie można traktować nawet w kategorii chamstwa, to jest prostactwo najwyższej próby....

 

#126 2014-05-12 14:40:30

Sylwiaezg

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Iwona Wieczorek tyle dobrego zrobiła dla miasta, a Wy tylko rzucacie kłody pod nogi.
A sami co zrobiliście dla miasta?

 

#127 2014-05-12 14:50:17

Podatnik

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Nikt mnie nie wywoływał "do tablicy", jednak już dłużej nie mogę czytać tych wynurzeń pisarczyków "ezg".
Płacę podatki oraz inne - wyższe niż w innych miastach - obciążenia w Zgierzu i mam prawo wymagać, od rządzących miastem dbałości o moje miasto w tym o stan ulic i dróg.
Odpowiadam na pytanie co zrobiłem dla Zgierza.
Jestem jego mieszkańcem i pieniądze, które wpływają do miejskiej kasy powinny być wydawane zgodnie z potrzebami mieszkańców.
Nie może być tak, że czteroletnie rządy to okres "łupienia mieszkańców" oraz napychania "kabzy" znajomym i "finansującym" kampanie wyborcze lub zatrudniającym członków rodziny jak, to ma miejsce w przypadku obecnej prezydent Wieczorek.

 

#128 2014-05-12 15:05:29

kano

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Iwona Wieczorek, wiedząc, że się na tym nie zna, zdecydowała zostać prezydentem. Nie dość, że okłamała wyborców, próbuje teraz zrzucać winę na innych, a odpowiedzialnością za stan miasta obarczyć jego mieszkańców - "A sami co zrobiliście dla miasta?". Takie zabiegi są kolejnym fałszowaniem rzeczywistości. Ta kobieta, na kłamstwie i manipulacji, zrobiła karierę. Ale czy mieszkańcy tego nie widzą?

 

#129 2014-05-12 15:14:38

Monika

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Z Wieczorkowej to jest okropne babsko. Zarabia tyle co premier Tusk,  prawie nic nie robi i do tego nie pozwalana  powiedzieć żadnego słowa krytyki na swój temat. Można krytykować premiera, prezydenta, a ją nie. Ja niczego innego nie pragnę, tylko abyśmy mieli normalnego prezydenta naszego miasta.

 

#130 2014-05-12 15:19:39

rysiekezg

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 26

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Już wiem skąd Twa podejrzliwość względem mojej płci :D

Zwiesz się limonką, a sam masz zarost na twarzy :D I kto tu ma problemy z osobowością?  :stupid:

Podatniku Ty zrobiłeś coś dla miasta, sam wybrałeś prezydenta :)

Ja skończyłem dyskusję z szanownym Państwem, więc proszę mnie nie prowokować o kolejne wpisy, które tak Was złoszczą drodzy Zgierzanie :P

Może teraz z innej beczki, czy mieliśmy normalnego prezydenta? A może któryś z tych co kandydują będą normalni? Podyskutujmy może o tym? Przestanę być kolką w oku :P

Offline

 

#131 2014-05-12 15:21:37

kano

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Przekonana o własnym geniuszu kobiety-szachrajki, myśli, że wszystkich wykiwa, jak 4 lata temu i w kolejnej kadencji będzie pomnażała swój majątek z naszych podatków.

 

#132 2014-05-12 15:22:46

limonka

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Rysiu mnie Twe wpisy nie złoszczą, bo ich poziom odpowiada dyskusji przedszkolaków, którzy przechwalają się swymi dokonaniami....

 

#133 2014-05-12 15:26:42

cytryna

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Iwona W. to osoba, która "przegrała" życie.
Kulturalnie pisząc nie układa się jej życie rodzinne.
Jej kariera naukowa sięgnęła "pałeczek perkusyjnych".
W polityce za wszelką cenę próbowała zaistnieć. A gdy wreszcie się udało zastać "KIMŚ", straciła resztę godności i przyzwoitości.

 

#134 2014-05-12 22:46:00

Adamwys

Gość

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Sylwia ze Zgierza napisała:

Iwona Wieczorek tyle dobrego zrobiła dla miasta, a Wy tylko rzucacie kłody pod nogi.
A sami co zrobiliście dla miasta?


Po pierwsze, co rozumiesz przez pojęcie tyle i tyle dobrego? Operujesz typowymi bezmyślnymi ogólnikami i powtarzanymi jak mantra hasełkami. Czym jest to wszelakie dobro, jakie uczyniła Wieczorkowa na ziemi zgierskiej, tej ziemi... Gdzie te obiecywane inwestycje, poprawa infrastruktury i komunikacji, gdzie walka z nepotyzmem, korupcją, ustawianiem przetargów, gdzie wrażliwość na głosy mieszkańców (vide spalarnia, myjnia, bezdomny Jan)? Gdzie aktywizacja młodych ludzi, zachęcanie ich aby działali i pracowali w Zgierzu? Gdzie wreszcie oszczędności wewnątrz struktur UMZ? Ano są - tyle, że w gazetce propagandowej. Na mieście tych cudów nie uświadczysz.

Proszę o konkrety. Koncerty się nie liczą. To za mało. Ja rozumiem, że Iwonka jako najwybitniejszy w Polsce ekspert ds. perkusji jesienią zmienia miejsce zatrudnienia i już teraz próbuje się zakręcić koło jakiejś gwiazdy pokroju Dody, ale niestety, jak zawsze przestrzeliła. Sezon grania do kotleta dla perkusistów już się zaczął. Jesienią może nie być zleceń...

Po drugie, po co rzucać Iwonie kłody pod nogi? Sama się potyka i przewraca na tych zaniedbanych, dziurawych chodnikach, które od 4 lat pozostają nietkniętymi.

Po trzecie
Płacę podatki, zarabiam, jeżdżę komunikacją miejską, doradzam Iwonce jak nie postępować... TYLE DOBREGO robię dla Zgierza.
Rysiowi już wyłuszczyłem tę drobną subtelność. Wyłuszczę i tobie:
Iwonka jest od zapieprzania/harowania/pracowania na rzecz miasta. Bierze za to horrendalne pieniądze.
Mieszkańcy Zgierza to nie parobki ani tania siła robocza Jej Mściwości. Role chłopców do chłostania i nadwornych błaznów są już dawno obsadzone. Proszę zajrzeć czasem do UMZ. Wycieczka po tym swoistym folwarku z systemem kastowym potrafi wprawić w osłupienie. Tylko tam niespełniona perkusitka ze spalonej opery może uchodzić za dyrygenta. Tylko tam baryton może być kastratem. Tylko tam niemi klakierzy i potakiwacze tworzą chór...

 

#135 2014-05-16 12:30:44

zgierski_serwis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 473
WWW

Re: samochwała.... i tak opowiadała.... czyli Iwona Wieczorek

Ocena niektórych działań Iwony Wieczorek dokonana przez radnego Andrzeja Mięsoka

https://www.youtube.com/watch?v=e4SbZJBNDsI

Offline

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pralka.pun.pl www.maniakimargonem.pun.pl www.podbociankiem.pun.pl www.pokimovie.pun.pl www.wszystkogtasa.pun.pl