Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#16 2014-03-20 11:42:38

kano

Gość

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

uzupełnienie:

Anna Markowska– córka kierowniczki sekretariatu w Sądzie Pracy

Koleżanki z WSHE:
1.    Iwona Wieczorek
2.    Ewa Lefik –Babiasz
3.    Agnieszka Łuczak

Byli studenci pani prezydent – Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ:
1.    Emilia Borysewicz
2.    Bartosz Gajewski
3.    Cyprian Pacyna
4.    Anna Strzelecka
5.    Tomasz Zgierski

 

#17 2014-03-20 12:30:12

Fakt

Gość

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

Kano lista, którą sporządziłeś jest doprawdy imponująca.
Wynika z niej, że Iwona Wieczorek za swego pontyfikatu wymieniła 1/4 współpracowników.
Najgorsze w tym, ze roszady i zamiany odbywają się pod szyldem "MIERNY, BIERNY, ale dozgonnie WIERNY".

 

#18 2014-03-20 13:04:09

Adamwys

Gość

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

Mierny, bierny, ale ZNAJOMY!!!

Swoją drogą, nie dziwi mnie fakt zatrudnienia córeczki kogoś tam z Sądu Pracy :)
Mościwie nam panująca ma rekordową liczbę spraw tam założonych.

 

#19 2014-03-20 21:38:38

stig

Gość

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

47. to Stankowska
48. to Kosiorowska

 

#20 2014-03-21 07:36:24

lisek

Gość

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

Adamiewys nie musisz marzyc o zamianie z Grzegorzem Łęczyckim :-) Wszystko, co napisałeś w poście zaprzeczającym o jakimkolwiek związku z nim jedynie potwierdza fakt, że to Ty jesteś Grzesiem lub Czopkiem jak nazywają Cię urzędnicy w UM. Pytam tylko, dlaczego na liście wysoko opłacanych miernych, ale wiernych nie ma Twojego nazwiska? Niby, z jakiej okazji byłeś wiceprezydentem? Taki kompetentny, wspaniały i apolityczny? Do tej pory w wywiadach wychwalasz Paździochową pod niebiosa żeby tylko dalej pobierać kaskę z rad nadzorczych w Markabie i MKT. Jesteś takim samym klakierem jak Tomasz Antenka tylko odwracasz uwagę od siebie a prawda jest taka, że taka kroisz miasto z kasy tak jak Paździochowa bez skrupułów. Liżesz wiadome miejsca a za plecami Carycy opowiadasz o jej wojażach, zakrapianych imprezach w ZR i małym rozumku. To dopiero szczyt bezczelności. Dla kasy i korzyści jesteś w stanie zrobić wszystko!

 

#21 2014-03-21 08:25:28

Adamwys

Gość

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

Aj, ubodło cię jak widzę. Proponuję wziąć maść na ból d..., bo ci żyłka z tego napięcia pęknie :)

Grzesiem, co miał wodę w piwnicy i w przykrótkich nogawkach chadzał nie jestem.
Grześ nie byłby w stanie skonstruować wielowątkowej wypowiedzi pisemnej. Tego po prostu nie przeskoczy.

Czopek jak zapewne wiesz, to było najłagodniejsze określenie. Pracownicy UMZ określali go też mianem maliniaka - to tak w didaskaliach.
Wielokrotnie już na tym forum pisałem, że ja nic do Grzegorza Łęczyckiego nie mam. W przeciwieństwie do 99,9% osób z nadania Paździochowej, on przynajmniej coś sobą reprezentował. Może nie była to kindersztuba najwyższych lotów - ale na bezrybiu i rak ryba.

Dlaczego Grześ stał się Grzegorzem i zasiadł na stanowisku wicka? Ano dlatego, że w mniemaniu pewnej przystojnej damy był całkowicie nieszkodliwy i bez wpływu na cokolwiek co zgierskie (z Tomkiem Zgierskim włącznie). W nagrodę za przyjęcie stanowiska wice, Grzegorzowi odgórnie przydzielona została pewna osoba, która przyczepiła się do niego jak rzep psiego ogona i miała jeden jedyny cel: informować co robi, z kim się kontaktuje, co mówi o Jej Najczerwieńszej za plecami. 

Drugi aspekt to kwestia Sokoła (nie będę rozwijać tego wątku). Po trzecie Iwonka nie miała absolutnie nikogo w swoich szeregach, kto mógłby zostać kimś więcej niż chłoptasiem na posyłki. Tomek Antenka nadaje się tylko do komend typu przynieś/wynieś/wyjdź!. Ponadto on jeszcze wciąż nie dorósł (buty na koturnach chyba nie pomogły). Przypadek Kapusty należy jedynie skwitować następująco: trafiło się ślepej kurze ziarnko.


Ludzie mają różne fantazje i perwersje. Ty widocznie bez Grzesia żyć nie możesz.

Co do pozostałych zarzutów:
Po raz kolejny przypomnę - nie pracowałem, nie pracuję i nie zamierzam pracować w UMZ. To ci musi wystarczyć.


O eskapadach carycy i jej "słabostkach" wie KAŻDY w Zgierzu, nawet ona sama... Tego problemu już po prostu nie da się zatuszować paskudną szminką. Mówią o tym jej dawni i obecni "przyjaciele". Proszę posłuchać osób, które tracą otrzymane z łaski carycy dziwne i niezasłużone stanowiska lub tych, którzy tracą przetargi :) Język wówczas natychmiast się rozwiązuje.

O ZR jako melinie dla upadłych notabli również wie KAŻDY w Zgierzu i normalni, porządni ludzie raczej tam się nie zapuszczają.

Wiem, skąd się bierze u ciebie ten żal i złość w stosunku do mnie.
Zwróciłem się do Forumowiczów o załączenie listy wstydu. W większości przypadków (nie wszyscy!!!) te kilkadziesiąt nazwisk to NAJLEPSZE (a właściwie NAJGORSZE) podsumowanie działalności Iwonki. Mówi o niej więcej niż koledzy ze ZR. Zapewne figurujesz pod którymś z nich. Sąsiadów z góry i z dołu listy ci nie zazdroszczę.

Cieszy mnie natomiast twoja niechęć do Tomka Antenki. Widać nawet obdarowani przez carycę stanowiskami nie są tak głupi i bezwolni, aby nie zauważyć jak marny jest to pracownik, a przede wszystkim CZŁOWIEK. Odnoszę wrażenie, że Tomaszek jest jeszcze bardziej znienawidzony w UMZ niż sama Iwonka. Mam dobrych kolegów w UMZ, i z ich relacji wynika, że komentarze, jakie padają pod jego adresem są nie do zacytowania na jakimkolwiek forum. Sam przyznasz, że jest to nie lada wyczyn. Iwonka mianując Tomaszka na naczelnikowskie stanowisko nieświadomie zrobiła mu ogromną krzywdę, rykoszetem sobie samej także. On uwierzył, że błyskawiczny awans od montera anten do naczelnika, to zasługa jego skrzętnie skrywanego (BARDZO) talentu, a ona, że akcje walentynkowe podniosą jej notowania. Nic bardziej mylnego. Zgierzanie wręcz rzygają miłością i serduszkami... Swoją miłość okażą już jesienią.

A wygranym i tak został owczarek Alex :) Do dzisiaj mnie to bawi... I ta kwaśna mina Iwony - bezcenne!

 

#22 2014-03-21 09:15:45

kano

Gość

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

uzupełnienie:

49. Beniak Krystyna
50. Wereszko Przemysław

 

#23 2014-03-21 11:19:04

kano

Gość

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

uzupełnienie:

51. Niechciał Zofia

 

#24 2014-03-21 11:27:34

Lidor

Gość

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

Kano czyżbyś przez "szacunek" dla doktoratu Iwony Wieczorek o pałkach perkusyjnych nie wymienił ANDRZEJA MACIERZYŃSKIEGO, który wydoił miejską kasę w początkach kadencji na podstawie umów zlecenie.
Tym którzy zapomnieli lub nie wiedzą, to wspomniana "persona" w czasie zatrudnienia była "KONKUBENTEM" Iwony Wieczorek.

 

#25 2014-03-21 11:36:05

Monika

Gość

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

52. Agnieszka Skupińska - synowa radnego Skupińskiego.

 

#26 2014-03-21 11:50:15

kano

Gość

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

11.    Gołek Agnieszka – to obecnie Skupińska.

Gwoli pełnego wykazu:

52. Leśniewicz Grzegorz
53. Staniszewski Przemysław
54. Bączak Bohdan

 

#27 2014-03-27 13:22:06

kiwi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 531

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

Pytają o syna radnego PSL Stanisława Skupińskiego.

Mieszkaniec M. Kolenda ..... Pyta o umowę użyczenia działek, zawartą pomiędzy przedsiębiorcą (firma Żwir-Max) a Gminą Miasto Zgierz – pyta o relacje panujące pomiędzy Panią Prezydent a właścicielami ww. firmy.

z relacji z sesji RMZ w dniu 27 marca 2014 roku
http://www.zgierz.pl/miasto/news/strona … hp?nr=3364

Offline

 

#28 2014-03-27 15:50:37

Qba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 301

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

Jawny przykład nepotyzmu miejskie zlecenia dla syna radnego PSL przez prezydenta miasta z PSL Iwonę Wieczorek.

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/26_1395931693.jpg

Offline

 

#29 2014-04-07 14:56:49

Amelia

Gość

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

Ciekawe jak długo będziemy czekać na rozwikłanie zgierskich układów opartych na wspólnocie interesów i nepotyzmie?
Następca na stanowisku prezydenta Zgierza w pierwsze4j kolejności zamiast zajmować się sprawami miasta będzie zmuszony do weryfikacji "podejrzanych" umów.
Efektem tego będzie skierowania części beneficjentów obecnego układu do wyjaśnień organom ścigania.

 

#30 2014-04-11 09:04:51

zgierski_serwis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 473
WWW

Re: Nepotyzm za prezydentury Iwony Wieczorek

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/p370x247/10156136_686491031414889_519983060049390823_n.jpg

Offline

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wirtualne-zycie.pun.pl www.pokemon-master-white.pun.pl www.gownianegowno.pun.pl www.scaniatransportvs.pun.pl www.smoki-hodowla.pun.pl