Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#46 2015-07-22 18:59:33

mono

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

musztarda po obiedzie napisał:

jeszcze nic skomplikowanego nie załatwiałam w UG, natomiast muszę przyznać, iż pomyliłam się w kwestii głosowania na wójta. Jestem zawiedziona Panią Wójt. Nie wywiązuje się z wcześniejszych deklaracji. Kolejna osoba patrząca na czubek własnego nosa. No może jeszcze zerka na nosy radnych gminy jak i miasta Zgierz. Rozczarowałam się jej postawą. Za 3 lata kilka głosów zostanie pozbawiona.
Jest to przerażające, że nie ma osoby, której uwaga byłaby skierowana na gminę i jej mieszkańców. Uczciwość jak widać jest cechą deficytową.

No cóz nie tylko Ty jesteś zawiedziona postawa Pani Wójt. Takich zawiedzionych jest zdecydowanie wiecej. Jak wieści gminne niosą czarne chmury już zbieraja sie nad głową B. Kaczmerek, niemniej jednak ona w swojej naiwności i ufności  (żeby nie nazwać tego inaczej) uważa , że wystawiając do wiatru wszystkich dzięki którym znalazła sie tam gdzie obecnie jest i stając sie służalczą wobec poczynań PIS zapewni sobie dozgonnie fotel wójta. O uczciwości w ogóle nie mówmy. A myślę , że sprawy gminy i jej mieszkńców są jej komletnie obojętne. No cóż sami wybieraliście to macie! Ale nauczka na przyszłość jest !

#47 2015-07-23 17:30:08

Przemek

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Pani Wójt po kilkuletniej batalii w końcu wygrała z Panem Rembiszem. Od niedawna jest popierana przez PiS, a ludźmi pewnie się nie przejmuje, wszak wygrała wybory i martwić się o głosy będzie dopiero za 4 lata.

#48 2015-07-24 05:22:57

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: Władze Gminy Zgierz

Przemku masz rację, że Barbara K. będzie się martwić za 4 lata.
Na "spolegliwości" wobec PiS bardzo źle wyjdzie, przegra wybory i prawdopodobnie będzie częstym gościem zgierskiej prokuratury.

Offline

#49 2015-07-24 07:39:45

mono

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Przemek napisał:

Pani Wójt po kilkuletniej batalii w końcu wygrała z Panem Rembiszem. Od niedawna jest popierana przez PiS, a ludźmi pewnie się nie przejmuje, wszak wygrała wybory i martwić się o głosy będzie dopiero za 4 lata.

Oczywiście , że się nikim nie przejmuje bo i po co ! Ważne, że słucha "dobrych rad i obiecanek " PIS . Jak dla niej to już w zupełności wystarczy.  Co do zmartwienia Barbary K. o głosy to powiem tylko , że to już za 3 lata bo za chwilke minie już rok a dokładnie za 3 lata kampania bedzie w pełni ! Czas biegnie tak szybko, że ani sie pani Wójt nie obejrzy jak ja PIS z siodła wysadzi , kopnie w siedzenie , zelży i kolokwialnie rzecz ujmując "napluje na nia z góry" ! To dopiero będzie miała pani Wójt przebudzenie !Tym bardziej , że na tych którzy ją poparli w obecnych wyborach nie ma co liczyć , łącznie z ludźmi z jej własnego komitetu, których wystawiła do wiatru.

#50 2015-09-05 08:23:27

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: Władze Gminy Zgierz

Dzięki takim decyzją wójt Barbara Kaczmarek wspierana przez PiS zmniejsza szanse na reelekcję w kolejnych wyborach


Schronisko za płotem. Perspektywa pieskiego życia mieszkańców Jasionki

Pół tysiąca mieszkańców wsi Jasionka w gminie Zgierz protestuje przeciwko budowie schroniska dla psów. Obiekt już powstaje, mieszkańcy mają żal do władz, że te pozwoliły na inwestycję

.

https://www.radiolodz.pl/posts/17765-sc … w-jasionki

Offline

#51 2015-10-08 10:34:40

mono

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

A co tam u naszej Barbary K.??? Piszecie , że PIS obsiadł całkowicie miasto Zgierz ale zapominacie o gminie. PIS obsiadł też  Gminę Zgierz i pozwoliła na to właśnie B.K. Coraz wyraźniej chodzą słuchy , że zbiera się poważna opozycja , która zamierza doprowadzić do referendum gminnego o odwołanie jej . To by akurat nie było nic dziwnego bo zrobienie referendum w gminie to niewielki problem a pozwolenie wójtowej na dalsze rządy sprawi, że PIS rozpleni się tam całkowicie. Ważne , że ta opozycja w ogóle tam jest ! Ciekawi mnie kto stoi na jej czele ???

#52 2015-10-08 12:04:53

abc

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

jakiś casting teraz jest ogłoszony czyżby jeszcze na odchone czy naprawdę jest ktoś potrzebny, wiecie coś na ten temat to napizcie

#53 2015-10-08 15:28:00

!!!

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

chętnie podpiszę się pod odwołaniem Pani wójt

#54 2015-10-08 15:56:13

Zosia

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Podobnie jak w Urzędzie Miasta Zgierza tak i w Urzędzie Gminy Zgierz rządzi PiS, dzięki czemu żona zastępcy Wójta Gminy Zgierz mogła znaleźć pracę w jednej z jednostek UMZ.

#55 2015-10-08 16:42:28

bonnny

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Ech wy ludzie, ludzie, jak wam Kaczmarkowa roboty nie dała, albo innych gwiazdek z nieba, to już na nią psy wieszacie, najpierw ja na rękach nosiliście, a teraz co????, znam takiego jednego, który kłamał o Rembiszu, żeby tylko przegrał, a dlaczego tak gadał, nie dlatego, że Kaczmarkową tak kochał, ale liczył na ciepluchną posadę od niej. Teraz na nią psy wiesza i ploty opowiada.

#56 2015-10-08 19:27:44

mono

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

bonnny napisał:

Ech wy ludzie, ludzie, jak wam Kaczmarkowa roboty nie dała, albo innych gwiazdek z nieba, to już na nią psy wieszacie, najpierw ja na rękach nosiliście, a teraz co????, znam takiego jednego, który kłamał o Rembiszu, żeby tylko przegrał, a dlaczego tak gadał, nie dlatego, że Kaczmarkową tak kochał, ale liczył na ciepluchną posadę od niej. Teraz na nią psy wiesza i ploty opowiada.

No to nie opowiada plot tylko prawdę. Jak mu Baśka posadę obiecała a PISowi dała to o co chodzi ? ! To nie dziwne, że na niej psy wiesza !

#57 2015-10-09 13:10:18

gmina

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Sytuacja w gminie jest fatalna. Ludzie głosowali na Baśkę , ale po tym jak się zaprzedała PIS nie zagłosują na nią więcej.To prawda , że się zbiera opozycja , która chce jej odwołania. Myślę, że nie za długo to potrwa.

#58 2015-10-13 12:04:01

matyldzia

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Kaczmarkowa nie wygrała dzięki poparciu PIS tylko dzięki temu że wszyscy troje inni kandydaci na stanowisko Wójta dali jej poparcie w drugiej turze. I nie mówcie że Kaczmarkowa nie ma szans na drugą kadencje bo jest bystrzejsza od Rembisza pod względem układania sobie dobrych relacji z ludźmi (rekordowe poparcie w Dąbrówce). Ona ma szanse żeby utrzymać się nawet więcej niż 2 kadencje a nie mówcie że nie mam racji bo będziecie mogli to powiedzieć dopiero po następnych wyborach. Nawet Karpinski z nią nie wygra ani żaden z chłopaków z PIS-u. Ja przynajmniej nie znam takiego który by z nią mógł wygrać. Musiałaby wykazać się bardzo złym zarządzaniem, wręcz nieudolnym.

#59 2015-10-13 12:29:12

Dream Team

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Kaczmarkowa nie wygrała dzięki temu że wszyscy troje inni kandydaci na stanowisko Wójta dali jej poparcie w drugiej turze, tylko dzięki poparciu, idącego w górę PiS-owi. I nie mówcie, że Kaczmarkowa ma jakiekolwiek szanse  na drugą kadencję, bo jej bystrość w układaniu sobie dobrych relacji z ludźmi PiS-u odwróci się na jej niekorzyść. Ona nie ma żadnych szans na 2 kadencje i nie mówcie, że nie mam racji, bo będziecie mogli to powiedzieć dopiero po następnych wyborach.  Nie tylko Karpiński, ale byle kto z PiS-u może z nią wygrać . Ja przynajmniej nie znam takiego, kto nie mógłby z nią wygrać. Wcale nie musi wykazać się bardzo złym zarządzaniem, wręcz nieudolnym by przegrać. Wystarczy, ze będzie tak, jak do tej pory.

#60 2015-10-13 12:37:03

matylda

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Nie zgadzam się w z poprzednim wpisem. To w 99 procentach poparcie trzech kandydatów dało jej wygraną. Oczywiście poparcie PIS-u też miało znaczenie ale niewielkie. Karpinski bał się startować a bardzo by chciał. Wiem że chciałby być Wójtem ale on bał się że przegra z Kaczmarkową. Może kiedyś z nią mógłby wygrać a może nie. Ona jest przebojowa a Karpinski chyba nie tak bardzo. Ale każdy może przegrać - faktycznie nawet jeśli zarządza dobrze bo ludzie mogą zapragnąć odmiany tak jak mąż po 30 latach małżeństwa.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-master-white.pun.pl www.smoki-hodowla.pun.pl www.wirtualne-zycie.pun.pl www.hb.pun.pl www.gownianegowno.pun.pl