Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#91 2018-04-30 13:29:16

bogusia

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Widziałam kiedyś na przystanku w Dąbrówce ogłoszenie dotyczące zwyrodnialca trującego psy. Uwaga! Mam powody sądzić że tymi zwyrodnialcami są osoby z rodziny Pruszkowskich z Dąbrówki. Mego psa otruto w zeszłym roku i wydaje mi się że Dominik Pruszkowski rzucał coś na naszą posesję. Mogą to robić bo mają podobno na karku komornika i wielkie zobowiązania finansowe z racji podpaleń dokonywanych przez Krzysztofa Pruszkowskiego. On ma wielkie zobowiązania i być może planowali wytruć psy aby robić napady rabunkowe. Taka jest hipoteza wielu mieszkańców. Nie ma psów, nie ma alarmu. Pruszkowski dokonał tak wielkich strat że pierwszy wyrok w życiu dostał bez zawieszenia. Ludzie podobno go skarżą i te kwoty to są już rzędu takiego że on to będzie spłacał przez wiele lat jak wyjdzie z więzienia.
Od kiedy Krzysztof Pruszkowski jest w więzieniu czyli od sierpnia 2017 skończyło sie trucie psów.
Rodzina patologiczna. Ojciec Władsyław Pruszkowski nadużywa alkoholu, wyrzucał żonę z domu tak że zimą w środku nocy musiała szukać schronienia u obcych ludzi.
Jesli czyta to ktoś zainteresowany to podsuwam ten trop jako najbardziej prawdopodobny. Widziałam tego Dominika Pruszkowskiego po północy z wielką torbą. O tej porze to się spi a nie szuka przygód.
Niestety nie zapisałam numeru osoby która szukala zwyrodnialca ale Pruszkowski wyjdzie z więzienia to zobaczymy czy znowu psy bedą trute czy nie. Jemu jest potrzebna kasa bo ma dzieciaka z jakąś pania i to dziecko potrzebuje operacji i na tą operację zbierają. Podpalił tylu ludzi a jego żona ujęłą to że ona szuka pieniędzy na lepsze życie dla ich rodziny.

#92 2018-04-30 18:57:56

adm

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 81

Re: Władze Gminy Zgierz

Do osoby pod nickiem bogusia

1. Watek, w którym znalazł się wpis nie dotyczy władz gminy Zgierz
2. W treści znajduje się prawdopodobnie wiele pomówień, pod adresem osób opisywanych w poście za które mogą grozić konsekwencje karne.

Offline

#93 2018-06-15 12:12:15

mariusz d.

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Nie ma zadnego pomówienia jak ktos konkretnie widział jak dana osoba wrzucała zatrutą wedline swojej sąsiadce  aby otruc psa i myślała że nikt nie widzi a jak ktos chce to  moze skarzyć do sadu dowody sa wszystko jest do nagrania.
Jak zwyrodnialcy rusza moje psy to nie daruje.

#94 2018-09-16 23:18:53

zgierz

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Dziennik Łódzki pisze, że pani wójt zdemontowała trakcję tramwajową, tnąc ją na kawałki, co wyklucza jej ponowne zamontowanie. Jak zrozumiałem, eksperci od trakcji tramwajowych, pracujący w zarządzanym przez panią Kaczmarek, urzędzie gminy uznali, że to złom, więc pani wójt ich opinia wystarczyła i pocięto trakcję na złom. Z ogólnie dostępnych informacji wynika że, gminny odcinek wynosi około 8 km. Jeden metr waży około 1 kg. Cena w skupie wynosi około 20 zł za 1 kg. Wynika z tego, ze wartość złomowa zdemontowanej trakcji, wynosi około 160 tyś zł. Byłbym bardzo ciekaw, w jakiej kategorii dochodów, gmina zaksięgowała tą kwotę i na co została ona przeznaczona. To proste pytanie, czy tak nie do końca?

#95 2018-10-24 18:03:49

abc

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

W Gminie Zgierz bez zmian, królową nadal Barbara Kaczmarek.

#96 2018-10-25 15:20:13

anka

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

ale mało brakowało tylko 6 punktów procentowych aby kaczmarkowa poleciała słabe zwyycięstwo zważywszy na poparcie PIS poza tym straciła 100 głosów z dąbrówki gdyby startował były wójt rembisz albo chociaż poparł  kontrakndydata kaczmarkowej to możliwe ze nie byłaby wójtem

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibia33.pun.pl www.mhhk.pun.pl www.pink-panther.pun.pl www.bstp.pun.pl www.underworldevolution.pun.pl