Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#376 2014-10-08 14:19:35

Adamwys1

Gość

Re: Naga prawda

Droga Viki,

Wyeliminowanie samej Wieczorkowej z wyborczego peletonu sprawy nie załatwi.
Atmosfera wesołej ferajny i magla towarzyskiego przy ciasteczkach i kawusi nie skończy się wraz z odejściem Wieczorkowej i jej wytresowanej patologicznej kliki.

Paradoksalnie przegrana Wieczorkowej nie przesądzi, że zniknie ona raz na zawsze ze zgierskiej przestrzeni publicznej. W przetrwaniu pomogą jej inni tegoroczni topielcy: takie właśnie Zaparty, Komorowskie, zdesperowany i przerzucany po śmietnikach Gajda z Pilarskim, w końcu sam Sokół ręki nie przyłoży do jej nieszczęcia.

Dlatego, aby wyrzucić Wieczorek za rogatki miasta należy głosować w dwu, a może nawet trójpaku.
Głosujmy na Mięsoka, Budziarskiego, nawet na Witczaka  (w ostateczności),
Nie dajmy się oczarować wielkiemu kęblińskiemu opozycjoniście Sokołowi (wolne żarty, umieścił swojego Bączaka na wycieraczce Wieczorkowej, a teraz odgrywa monolog sprzeciwu. Wielki k...a kontestator zgierskiej rzeczywistości), Pieruniowi (kandydatowi ze sznurkami wystającymi z marynarki i prowadzącymi do Leśniewicza), Staniszewskiemu (zwolennik Wieczorkowej, myjni samochodowych, bezdomnych i Łodzi) czy groteskowemu planktonowi w osobie pani Lukszcośtam (przepraszam, do tej pory nie pamiętem tego nazwiska), peeselowskiej spółdzielni (wszystko za stołki) czy kandydatowi partii zielonych, do którego na miesiąc przed wyborami dotarło, że jego leśna formacyjka w porę  nie zareagowała na wydawanie zgody na budowę w Zgierzu spalarni.

Nieszczęście o nazwisku Wieczorek samo nie odejdzie. Paradoskalnie może jednak wypłynąć na powierzchnię, jeśli za sprawy miasta ponownie wezmą się tacy spece i intelektualiści jak Sokół, SLD, PiS czy PSL. No i (za)radna Zielińska. Mam jednak cichą i pobożną nadzieję, że tej nadwornej zgierskiej płaczki również już nie ujrzymy w nowym politycznym rozdaniu. Na odchodne mogę sprezentować byłej (oby jak najprędzej!) radnej nowy obrotowy fotel z IKEI. Wszystkie dotychczasowe, na których siedziała w obecnej kadencji, szybko się rozlatywały pod wpływem ciężaru spraw i interesów (głównie własnych), które na sobie dźwigała owa dama.

 

#377 2014-10-08 14:38:34

Viking

Gość

Re: Naga prawda

Szanowny Adamie radna, której oferujesz fotel z IKEI podejrzewam, że chętnie dar przyjmie.
Dostała mieszkanko od miasta, to i jakieś meble się przydadzą, zwłaszcza, że już niedługo źródło dochodów          (dieta radnej) się skończy.

 

#378 2014-10-08 14:40:39

wiki

Gość

Re: Naga prawda

Adam, zdaję sobie z tego sprawę. To trudna sytuacja, ale może uda się zorbić to tak, by nasze miasto wreszcie zaczęło stawać na nogi.

 

#379 2014-10-08 14:46:56

Viking

Gość

Re: Naga prawda

Wiki czyżbyś był promotorem kandydata na prezydenta, który chce stawiać miasto na nogi?
Jeśli tak jest, to w moim przekonaniu ten lewicowy kandydat pociągany za sznurki przez Leśniewicza nie przywróci normalności w mieście oraz nie zapewni jego rozwoju lecz zakonserwuje obecną - patologiczną - sytuację.

 

#380 2014-10-08 15:07:24

wiki

Gość

Re: Naga prawda

Szczerze mówiąc żaden z kandydatów nie podoba mi się. Nie znam pozytywnych dokonań tyk osób. Użyłam tylko potocznego sformułowania.

 

#381 2014-10-08 15:59:19

vasyl

Gość

Re: Naga prawda

janina_ezg napisał:

panna m&m to jest dopiero "gwiazda" z pod ciemnej latarni.. Tak nabruzdzić w mieście, sprzedać się za marną garść srebrników i zdradzić ludzi ją wspierających tylko m&m potrafi! A ta którą opluwała wzięła ja na sekretarza ;))) ale obie siebie warte i takiego pokroju ludzie są we władzach miasta. Oby za m-c wywalili je na zbity pysk ze Zgierza. Wizerunek kobiet w mieście sięgnął dna!

pełen sukces.. magda m. ze Zgierza lepsza od madzi z sosnowca😁

 

#382 2014-10-08 17:51:02

pamiętający

Gość

Re: Naga prawda

Adamwys1 napisał:

Droga Viki,

Wyeliminowanie samej Wieczorkowej z wyborczego peletonu sprawy nie załatwi.
Atmosfera wesołej ferajny i magla towarzyskiego przy ciasteczkach i kawusi nie skończy się wraz z odejściem Wieczorkowej i jej wytresowanej patologicznej kliki.

Paradoksalnie przegrana Wieczorkowej nie przesądzi, że zniknie ona raz na zawsze ze zgierskiej przestrzeni publicznej. W przetrwaniu pomogą jej inni tegoroczni topielcy: takie właśnie Zaparty, Komorowskie, zdesperowany i przerzucany po śmietnikach Gajda z Pilarskim, w końcu sam Sokół ręki nie przyłoży do jej nieszczęcia.

Dlatego, aby wyrzucić Wieczorek za rogatki miasta należy głosować w dwu, a może nawet trójpaku.
Głosujmy na Mięsoka, Budziarskiego, nawet na Witczaka  (w ostateczności),
Nie dajmy się oczarować wielkiemu kęblińskiemu opozycjoniście Sokołowi (wolne żarty, umieścił swojego Bączaka na wycieraczce Wieczorkowej, a teraz odgrywa monolog sprzeciwu. Wielki k...a kontestator zgierskiej rzeczywistości), Pieruniowi (kandydatowi ze sznurkami wystającymi z marynarki i prowadzącymi do Leśniewicza), Staniszewskiemu (zwolennik Wieczorkowej, myjni samochodowych, bezdomnych i Łodzi) czy groteskowemu planktonowi w osobie pani Lukszcośtam (przepraszam, do tej pory nie pamiętem tego nazwiska), peeselowskiej spółdzielni (wszystko za stołki) czy kandydatowi partii zielonych, do którego na miesiąc przed wyborami dotarło, że jego leśna formacyjka w porę  nie zareagowała na wydawanie zgody na budowę w Zgierzu spalarni.

Nieszczęście o nazwisku Wieczorek samo nie odejdzie. Paradoskalnie może jednak wypłynąć na powierzchnię, jeśli za sprawy miasta ponownie wezmą się tacy spece i intelektualiści jak Sokół, SLD, PiS czy PSL. No i (za)radna Zielińska. Mam jednak cichą i pobożną nadzieję, że tej nadwornej zgierskiej płaczki również już nie ujrzymy w nowym politycznym rozdaniu. Na odchodne mogę sprezentować byłej (oby jak najprędzej!) radnej nowy obrotowy fotel z IKEI. Wszystkie dotychczasowe, na których siedziała w obecnej kadencji, szybko się rozlatywały pod wpływem ciężaru spraw i interesów (głównie własnych), które na sobie dźwigała owa dama.

człowieku kogo ty promujesz przecież doskonale wiesz że Mięsok szedł ręka w ręke  z Sokołem w jego kadencji był przewodniczącym Rady Miasta który wszystko ale TO WSZYSTKO podpisywał nawet te słynne wojaże w kadencji  -2006- 2010, OBRAZIŁ się dopiero jak nie dostał stołka w bieżącej kadencji, skąd ty masz takie parcie na tego gościa

 

#383 2014-10-08 18:33:03

Adamwys1

Gość

Re: Naga prawda

Zaproponuj lepszego/lepszych.

Czekam.

 

#384 2014-10-09 10:08:49

Jimi

Gość

Re: Naga prawda

Jak na razie z tych trzech kandydatów to Mieczysław Witczak traktuje mnie-wyborcę najpoważniej.
Bez trudu można dowiedzieć się o nim podstawowych rzeczy tzn.wykształcenie,kariera zawodowa,
inne osiagnięcia.(strona internetowa)
Pozostali dwaj:Andrzej Mięsok i Wojciech Budziarski takich szans mi nie dali.(Zaproszenie na indywidualną rozmowę -nie dla szerszej rzeszy wyborców).

 

#385 2014-10-09 11:50:53

jabłko

Gość

Re: Naga prawda

Nie no! Nie można siedzieć w spółce miejskiej i przez cztery(!) lata nie pisnąć słówka w sprawach Miasta. Kiedy, pytam się, Mieczysław Witczak zabrał głos na temat problemów Zgierza? Jak reagował na błędy i skandaliczne zachowania Wieczorek? Czy wydał jakieś oświadczenie, napisał artykuł, był inicjatorem jakiś działań? Teraz dopiero, przed wyborami uaktywnił się i z nowo powołanego stowarzyszenia będzie ubiegał się o prezydenturę. Czy człowiek, który jest bierny, milkliwy, bojaźliwy może być dobrym kandydatem w wyborach?

 

#386 2014-10-09 11:54:50

abc

Gość

Re: Naga prawda

Mieczysław W. jest dobrym kandydatem ale tylko dla jego promotorów spod adresu 1 Maja 65.
Wcześniej protegowani Sokół, Bączak i Magda M nie spełnili ich oczekiwań to może teraz Miecio.

 

#387 2014-10-09 12:41:30

Radek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-08
Posty: 130

Re: Naga prawda

Pan Andrzej Mięsok obecny kandydat na prezydenta był przewodniczącym Rady Miasta w czasach kiedy Sokół był prezydentem. Nie chcę nikogo bronić na siłę należy jednak zwrócić uwagę, że inna jest rola radnego czy nawet przewodniczącego rady od roli prezydenta miasta. Przewodniczący stoi na czele ciała kolegialnego i wprowadza pod obrady uchwały skierowane przez prezydenta. Jeśli więc prezydent jest leniem i nieudacznikiem to przewodniczący ma niewielkie szanse na skorygowanie jego postawy. Zresztą, skorygowanie postawy Sokoła w zakresie jego stosunku do pracy wymagałoby raczej wysiłków Herkulesa a i to nie wiadomo czy by zakończyło się sukcesem. Warto też zauważyć, że Pan Mięsok w przeciwieństwie do obecnego przewodniczącego nie zatrudnił się w spółce miejskiej,  nie umościł tam własnych dzieci jak obecnie panująca. Nie zrobił nic co by miastu autorytetu odjęło.

Offline

 

#388 2014-10-09 13:38:17

Viking

Gość

Re: Naga prawda

Jabłko nie masz racji można siedzieć przez całe swe życie cicho nic się nie wypowiadać w sprawach miasta, jak to robił dotychczas Mieczysław W..
Bo niby, jak miał coś powiedzieć skoro nic nie wie o sprawach miasta.

 

#389 2014-10-09 16:08:32

Adamwys1

Gość

Re: Naga prawda

Pan Mieczysław to papierowy kandydat. W dodatku wykonany z kiepskiej jakościowo celulozy.
Nie przeszkadza mi otoczenie Witczaka (w przeciwieństwie do Wieczorkowej już na starcie jakieś ma, co potencjalnie mogłoby zapobiec wiecznym, codziennym zwolnieniom/dzikim awansom w UMZ, z jakimi mamy do czynienia za kadencji rozchwianej emocjonalniej i niezbornej intelektualnie Paździochowej).

W Witczaku przeszkadza mi sam Witczak, a właściwie jego kompletny brak aktywności na kanwie społecznej.
Ktoś z Forumowiczów bardzo słusznie to wyłożył, ja powtórzę:

- brak namacalnego zainteresowania sprawami miasta,
- brak widocznej i słyszalnej krytyki pod adresem Wieczorkowej i jej patologicznych przyjaciół. Nie wierzę, że widząc, co się wyrabia w Zgierzu, zdroworozsądkowy i życzliwy zgierzanom społecznik, a potencjalnie prezydent tego miasta, nie walnąłby w pewnym momencie pięścią w stół i nie puścił wiązanki soczystych epitetów w stronę Wieczorek. W przypadku Witczaka odnosiłem nieodparte wrażenie, że status quo mu całkowicie odpowiada. Dobrze płatna posada i święty spokój.
- brak jakichkolwiek zauważalnych czy wpływających na podniesienie jakości życia mieszkańców Zgierza postulatów, akcji, przedsięwzięć, nawet protestów,

Bardzo często jako argument przemawiający za wyborem Witczaka podaje się jego menedżerskie doświadczenie w PEC. Proszę zapamiętać: zgierski PEC jest jedynie jednym z wielu oddziałów energetycznego giganta, a samo stanowisko prezesa (w dodatku w warunkach zgierskiej rzeczywistości ZAWSZE motywowane politycznie) ma charakter dekoracyjny. To taki lepiej zarabiający rzecznik czy emisariusz interesów dużej firmy.

Przypomnę również, że 4 lata wystąpił podobny schemat piaru. Oto na tle siermiężnego, prostego jak budowa cepa Sokoła, wyrasta nowa zgierska gwiazda pomyślności: Los w swej łaskawości zesłał na zgierski naród cud narodzin w osobie DOKTOR Iwony Wieczorek, której zadaniem miało być uleczenie Zgierza. Efekty tej szokowej terapii są gorsze niż przed chorobą. Miasto po czterech latach leczenia przez doktor Wieczorek wymaga operacji, wszczepienia zastawki (ledwo dyszy) i wieloletniej rehabilitacji... Taki to właśnie doktor wziął się za naprawę miasta. Teraz mieszkańcom wciska się jakiegoś prezesika - rzekomo wielkiego speca od zarządzania...

Drodzy zwolennicy i partnerzy biznesowi pana Miecia - mierzcie siły na zamiary. Z trabanta nie da się zrobić maybacha.
Pan Witczak z racji dotychczasowej polityki "cichosza" nie daje ŻADNEJ gwarancji rozliczenia karygodnych wpadek Wieczorkowej.
A chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że za rozwalenie miasta i ordynarną prywatę Wieczorkowej należy się solidna kara.

 

#390 2014-10-09 18:43:04

j23kowalski

Gość

Re: Naga prawda

Tak czytam różne fora starając się poznać opinie na temat kandydatów na prezydenta Zgierza. Wiem na kogo na pewno nie zagłosuję, a mianowicie: Wieczorek, Sokół, Chocholski, Staniszewski, Luksztejdt, Mięsok. Pozostają - Budziarski, Pieruń i Witczak, chyba dlatego, że o nich wiem najmniej.
I powiem tak im więcej czytam, tym częściej wychodzi na to, że tak naprawdę nie mamy dobrego kandydata. Ale lista jeszcze otwarta, może ten właściwy jeszcze się nie ujawnił?

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scaniatransportvs.pun.pl www.wirtualne-zycie.pun.pl www.pokemon-master-white.pun.pl www.hb.pun.pl www.smoki-hodowla.pun.pl