Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#391 2014-10-10 08:09:00

kowalski

Gość

Re: Naga prawda

Ostatni ujawnił się kandydat, który odpowiada szaremu Kowalskiemu.
To kandydatka na prezydentkę Twojego Ruchu (od Palikota).
Nieważne, że o sprawach Zgierz nie wie nic, ale ma potencjał przynajmniej w kilku dziedzinach:
- pogoni kler od wpływu na sprawy miasta;
- każdy mieszkaniec będzie mógł korzystać z używek do woli, to może nie zauważy beznadziei i szans na jakąkolwiek poprawę sytuacji w Zgierzu.

 

#392 2014-10-10 10:21:37

Monika

Gość

Re: Naga prawda

Iwona Wieczorek ma wiele cech wspólnych z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem. Oboje są mistrzami w agresywnej polityce promowania własnej osoby. Ponadto od dłuższego czasu Kim Dzong Un nie pojawia się na żadnych uroczystościach, zaś Iwonka nie pojawia się na sesjach Rady Miasta Zgierza.

 

#393 2014-10-10 13:35:20

wiki

Gość

Re: Naga prawda

Myślę, że Wieczorek knuje.. Ostatnio nasłała do jednej ze szkół kolejną kontrolę z kuratorium, żeby wprowadzić niepokój, wyprowadzić dyrekcję z równowagi .  A jej ludzie - "zaufańcy" - także knują. Doskonale to widać.

 

#394 2014-10-10 14:08:41

wiki

Gość

Re: Naga prawda

Uzupełnię tylko, że w czasie kontroli wciąż wałkowany był tematy związane  konkursem  na dyrektora tej szkoły.

 

#395 2014-10-10 14:09:08

malina

Gość

Re: Naga prawda

wiki napisał:

Myślę, że Wieczorek knuje.. Ostatnio nasłała do jednej ze szkół kolejną kontrolę z kuratorium, żeby wprowadzić niepokój, wyprowadzić dyrekcję z równowagi .  A jej ludzie - "zaufańcy" - także knują. Doskonale to widać.

A do której?

 

#396 2014-10-10 15:32:30

Adamwys1

Gość

Re: Naga prawda

Knuje i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Szuka wsparcia i mechanizmów, które mogłyby osłabić konkurentów. W przypadku Sokoła, Staniszewskiego, planktonu z PSL czy p. Witczaka - zadanie ma arcyproste. Na jej miejscu zadałbym jedno-jedyne pytanie, które niczym miotacz ognia wykosiłoby rzekomą konkurencję: bawi się pan w opozycję czy nadal w koalicję? Do tej pory prowadzaliśmy się za rączkę. Milczeniem lub działaniem wspierał pan wszystkie moje głupoty i szkodliwości... Chciałbym zobaczyć te gęste tłumaczenia i zawody kto jest bardziej opozycyjny. Na razie w deklaracjach przoduje kęblinianin Sokół.


Jej przegrana spowoduje erozję misternie plecionej przez 4 lata pajęczyny powiązań, zależności i profitów.
Dla niektórych, w tym dla niej samej, porażka będzie oznaczała koniec kariery i ciągłe zaleganie na sali sądowej. Mam nadzieję, że tym razem prokuratura nie popuści.

Jednym słowem jest o co walczyć. W obliczu utratu żyły złota, jaką Paździochowa uczyniła z fuchy Prezydenta Zgierza i dojenia podległych miastu spółek, nic jej nie zostanie. Będzie musiała wyemigrować za chlebem do pobliskiej Łodzi lub dalekiej Norwegii na połowy łososia.

Do Wieczorkowej powoli dochodzi, jak bardzo jest znienawidzona w Zgierzu. Jej umysł zaczyna już trawić plan awaryjny pt. "przymusowa ewakuacja". Takie postawienie człowieka pod ścianą i odebranie mu zabawek (w przypadku Iwonki najfajniejszą zabawką był Wydział Kadr), w tym wypadku na pewno nie skończy się płaczem, histerią i tupaniem nóżkami. Wydaje mi się, że będą wreszcie obiecane fajerwerki. Iwonka odejdzie z hukiem. Jak to ona...

Dużo wcześniej panika ogarnęła jej klakierów i służalczych urzędasów. Jedynie pani Magda M., jak gdyby nigdy nic cieszy się z nowych awansów i nie przeraża jej perspektywa nowej rzeczywistości po 16 listopada.

 

#397 2014-10-10 20:27:25

wiki

Gość

Re: Naga prawda

malina napisał:

wiki napisał:

Myślę, że Wieczorek knuje.. Ostatnio nasłała do jednej ze szkół kolejną kontrolę z kuratorium, żeby wprowadzić niepokój, wyprowadzić dyrekcję z równowagi .  A jej ludzie - "zaufańcy" - także knują. Doskonale to widać.

A do której?

Do tej samej - od wielu tygodni. Ciągle musimy udowadniać,że się nie jest wielbłądem.  Jak na razie  końca takich wrednych  działań prezydent i jej "zaufańców" znajdujących się w tej szkole nie widać. Wybory zbliżają się jednak, więc może po 16 listopada i po przegraniu ich przez Wieczorkową wreszcie  nastanie normalność w Zgierzu. Także w jednostkach miejskich.

 

#398 2014-10-11 00:01:34

alecyrk

Gość

Re: Naga prawda

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mamy już około 10 "przyszłych prezydentów". Co tu dużo mówić sprawdza się to co ktoś tutaj wcześniej powiedział. Im ich będzie więcej tym większe szanse dla ........ .
Tutaj proszę sobie wpisać co kto lubi. Czytuje sobie to forum od dawna ale dopiero teraz mnie naszło na napisanie paru słów. Mądrych czy innych tego nie mnie oceniać...
Ale do rzeczy, nie sposób nie zgodzić się, że potrzeba nam świeżej i mocnej osoby na stanowisku rządzącego miastem. Tylko czy aby taki istnieje. Na tą chwilę chyba nie bardzo. Przy tym wysypie kandydatów szanse mają ci najbardziej rozpoznawalni w mieście i to nie tylko z racji dobrych ale i z tych złych uczynków. A to co teraz dzieje się w naszym Zgierzu to już chyba szczyt szczytów kampani :).........
I tutaj rodzą się moje obawy.......
Więcej nie powiem i ugryzę się w język.
Pozdrawiam wszystkich tutaj zaglądających.

 

#399 2014-10-14 09:49:06

jabłko

Gość

Re: Naga prawda

Młynarze napisali o Wieczorkowej - "Czyżby dokonywano korekty pdokumentów karminową szminką?".
Oni na pewno wiedzą o jej słabej znajomości prawa i naginaniu go do własnych potrzeb. O tym, że Paździochowa mogła fałszować dokumenty niebawem się przekonamy.

 

#400 2014-11-08 19:07:19

Monika

Gość

Re: Naga prawda

Ostatnio ukazała się gazetka "Stop Wieczorek Stop Układom", którą można by pochwalić, gdyby nie fakt, że redaktorzy tej gazety w krytyce kandydatów na prezydenta Zgierza poszli stanowczo za daleko - stawiając w jednym szeregu: Wieczorkową, Sokoła i Staniszewskego z Budziarskim Witczakiem, czy Mięsokiem.
Witczakowi zarzuca się, że Wieczorkowa zabezpiecza mu wygodne gniazdo i decyduje o wysokości jego zarobków. Jest to kompletną bzdurą. Szkoda, że autorzy tego artykułu nie wiedzą, że w spółce PEC miasto ma udział mniejszościowy, co skutkuje tym, że Iwonka ma niewielki wpływ na decyzje podejmowane w tej spółce. Gdyby było inaczej to Wieczorkowa już dawno wyrzuciłaby z pracy Mieczysława Witczaka, podobnie jak to uczyniła ze Staniszewskim.
Mięsokowi zarzuca się współpracę w poprzedniej kadencji z Jerzym Sokołem. Jest rzeczą niezrozumiałą, że od kandydatów na prezydenta wymaga się dużego doświadczenia w pracy samorządowej i jednocześnie nie spotkania na swojej drodze osób, które w mijającej kadencji tak bardzo skompromitowały się, tak jak pan Jureczek. Czy ktoś mógł przypuszczać do jakiego poziomu on jest w stanie się zniżyć.

 

#401 2014-11-09 08:36:17

Monika

Gość

Re: Naga prawda

Muszę dodać, iż w tej gazetce zastanawiające jest, że redaktorzy krytykując wszystkich najpoważniejszych kandydatów na funkcję prezydenta Zgierza - pominęli Michała Pierunia. Przyczyny tego mogą  być następujące: a) redaktorzy nie zaliczają  tego kandydata do grona poważnych kandydatów, którym nie warto się zajmować, lub b) są związani z tym kandydatem.

 

#402 2014-11-09 10:23:59

wiki

Gość

Re: Naga prawda

Ciekawe , kto wydał tę gazetkę. Nie ma w niej żadnej informacji na ten temat. Podejrzewam PSL . ale nie jestem pewna.

 

#403 2014-11-09 11:41:12

ola

Gość

Re: Naga prawda

Radna Świątczak przeprasza w telewizji Centrum Panią Prezydent za pomówienia na temat złej prezydentury.

 

#404 2014-11-09 12:05:00

wojtek37p

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-21
Posty: 63

Re: Naga prawda

ola, jeszcze ze dwa takie same posty i już będzie dzień zaliczony... Jeśli już piszesz, to bądź precyzyjna i napisz DOKŁADNIE za co przeprasza, bo na pewno nie za "złą prezydenturę".

Offline

 

#405 2014-11-09 17:47:12

wrona bez ogona

Gość

Re: Naga prawda

Za złą prezydenturę to chyba nie pani Świątczak powinna przepraszać, ale ktoś inny :).
Przy okazji serdeczne pozdrowienia dla Pani Beaty, powodzenia i niech Pani trzyma tak dalej!

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskiziomserwer.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.cohorsnawi.pun.pl www.vestiaots.pun.pl www.wsparcie.pun.pl