Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2014-12-04 14:39:13

bamako

Gość

Urząd po zmianach

Niektóre szmaty Wieczorkowej próbują wyglądać jak świeże ręczniki przed nowym prezydentem.

#2 2014-12-04 14:54:36

bizon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 46

Re: Urząd po zmianach

http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201011/1288725351_by_adresikgdzie_600.jpg

Offline

#3 2014-12-04 15:01:28

kano

Gość

Re: Urząd po zmianach

No cóż. Ludzie chcą pracować za wszelką cenę. Niektórzy z pracowników Urzędu płaszczyli się przed Wieczorkową zatracając swoją godność. Teraz przymilają się do nowej władzy. Może znowu im się uda...

#4 2014-12-04 15:08:59

bizon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 46

Re: Urząd po zmianach

Tak było w urzędzie i tak będzie....

http://www.hrbeztabu.pl/wp-content/uploads/2013/05/Fotolia_33558555_Subscription_XL-300x200.jpg

Offline

#5 2014-12-05 10:22:30

April

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 196

Re: Urząd po zmianach

Żegnamy w nadziei, że już nie będą wpływać na sprawy Zgierza

Od lewej (Jarosław Komorowski (SLD-były przewodniczący rady Miasta Zgierza, doktor Iwona Wieczorek były prezydent Zgierza, Magdalena Michalak - sekretarz Miasta Zgierza w ostatnich 3 miesiącach urzędowania Iwony Wieczorek, Grzegorz Maciński - były radny i .......)


http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/115_1417771054.jpg

Offline

#6 2014-12-05 13:01:52

umz

Gość

Re: Urząd po zmianach

U pani w blond włosach widać ogromna przewagę ilości botoxu na tworzy w stosunku do oleju w głowie. :(

#7 2014-12-05 15:49:38

bamako

Gość

Re: Urząd po zmianach

Lui już lajkuje w profilach nowej władzy na FB.

#8 2014-12-06 06:12:37

xxx

Gość

Re: Urząd po zmianach

jestem zażenowany co zostawiła po sobie Pani Prezydent.... 2 i 3 przedłużała na gwałt umowy  osobom niekompetentnym ...tylko ręce opadają. Jednak plusem jest to iż kilka nagród przyznanych za "wzorową" pracę  Pan Prezydent zablokował. Życzę owocnego sprzątania.

A gdzie się podział II z-ca naczelnika kadr???

#9 2014-12-06 10:23:07

umz1

Gość

Re: Urząd po zmianach

umz napisał:

U pani w blond włosach widać ogromna przewagę ilości botoxu na tworzy w stosunku do oleju w głowie. :(

😁😁😁😁 ciekawe ile wpompowala tego tu, a uszczknela skads indziej 😊

#10 2014-12-06 11:28:24

przyjaciółka

Gość

Re: Urząd po zmianach

bamako napisał:

Lui już lajkuje w profilach nowej władzy na FB.

Pamiętam jak stała w progu UMZ jako witaczka petentów :)))))))))))))
Dziś jest z-ca naczelnika czy jakos tak. To się nazywa kariera :))))))))))))))))))

#11 2014-12-06 14:06:50

Adamwys2

Gość

Re: Urząd po zmianach

Sekretareczka Luiza była największym popychadłem Paździochowej.

Ja z kolei nigdy nie zapomnę jej rozpaczliwej walki  na forach wszelakich o "godność i dobre imię" swojej patronki.
Iwonce tak spodobał się adwokat i wypisywane przez niego bzdury, że skasowała w urzędzie dostęp do dwóch platform. Mina Luizy - bezcenna! Dla wielu urzędowych obiboków był to szok. Jak bowiem zagospodarować czas spędzany dotychczas na pisaniu laurek dla szefowej?

No i to sławne "eheś"...
- Dzień dobry, czy może mnie p. połączyć z Paździochową?
- Eheś, zara łączę hi hi hi.

-------------------------------------
Wczoraj miałem okazję obejrzeć mocno już nieaktualny przedwyborczy występ Karminy w TVP3. Paździochowej w studiu towarzyszyła niejaka Lefikowa i nieznana mi szerzej BAAAARDZO usłużna dziennikareczka z wytrzeszczem.

W trakcie śledzenia audycji nasunęło mi się kilka uwag:
Czy to nie kompromitujące, że doktor nauk ekonomicznych (nawet, jeśli specjalność dotyczy pałek perkusyjnych) z uporem godnym lepszej sprawy powtarza: WZIĄŚ, PODŁANCZAĆ czy w CUDZYSŁOWIU?
Czy to efekt jakiejś nieznanej mi jednostki chorobowej, że Paździochowa po każdym skończonym zdaniu - chichocze? Ktoś był pod stołem? Ktoś ją gilgotał?
Czy p. Lefik ktoś wy/prze/zastraszył? Siedziała jak mysz pod miotłą, bojąc się cokolwiek powiedzieć?
W jakim celu TVP odgrzewa stare kotlety (w dodatku z posypką botoksu)? Proszę zaprosić Karminową, ale w charakterze przegranej!

#12 2014-12-06 16:26:55

strong

Gość

Re: Urząd po zmianach

Co, to za zmiany jeśli Lui jąkała się i nic się nie zmieniło?

#13 2014-12-10 15:30:55

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: Urząd po zmianach

A ja nie zapomnę rozmowy przez telefon z sekretarką pani Wieczorek :((. W rozmowie z nią przekazywałam pewne uwagi, dotyczące  osób rządzących Zgierzem , prosiłam ją , żeby przekazała do odpowiednich osób( do Pani prezydent dostać się nie mogłam) , oczywiście słuchała moich uwag ( chyba słuchała bo nie widziałam czy trzymała słuchawkę telefoniczna przy uchu) ale od czasu do czasu wydobywała z siebie głos  taaaaaaaaaa, taaaaaaaaaaa, byłam zgorszona , że sekretarka Pani Wieczorek jest tak " inteligentna " :

Offline

#14 2014-12-11 12:51:44

umz

Gość

Re: Urząd po zmianach

Przyznane przez dr Wieczorek w ostatniej chwili jej bytności w ratuszu nagrody i tak zostały wręczone wczoraj 'wybitnym' pracownikom!!!

Sprzątaczki i inni szeregowi dostali po pińćset na rękę, ale lepsze przydupaski i kapusie po dwa tałzeny trzysta. :(

A cała reszta urzędu szósty rok bez nagrody! Tak tak, szósty, bo Sokół też dwa ostatnie lata kadencji dawał tylko wybranym.

W mijającym roku /podobnie jak w poprzednim/ klika razy było zagrożenie niewypłacenia wypłat pracownikom z uwagi na brak pieniędzy na ten cel. W tym samym czasie 'wybrańcy' dostawali nagrody i to nie tylko na zakończenie roku ale również kilkukrotnie w czasie jego trwania /właściwie bez okazji/. Niektórzy z nagród mieli więcej w ciągu roku niż z pensji.

#15 2014-12-11 14:15:50

KARINA

Gość

Re: Urząd po zmianach

To niestety smutna prawda. I gdzie ta obiecana sprawiedliwość?  Przez Prawo i Sprawiedliwość??? Jest jednak gorsza informacja dla tychże pracowników urzędu miasta bez nagród którym powiedziano że zostanie to im w nieznacznym stopniu zrekompensowane na początku 2015 roku. Szanowni Państwo nic nie dostaniecie gdyż niema takiej możliwości prawnej w obecnej sytuacji. Żadna uchwała rady miasta nie pomoże ani żadna dobra czy zła wola obecnej władzy. Na koniec roku 2015 możecie dostać co najwyżej po 136zł. gdyby wszyscy dostawali po równo i po odjęciu tych co dostawali od Wieczorkowej. I to wszystko czyli dla was nadal jedno wielkie gówno. Dopiero odpowiednie działania działania prezydenta poparte stosowną uchwała RM mogą poprawić waszą sytuację w grudniu 2016.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsparcie.pun.pl www.joshgroban.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.vestiaots.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl