Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#361 2016-03-13 16:35:54

steglowsky

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-03-13
Posty: 1

Re: Urząd po zmianach

??? napisał:

dzisiaj brałam udział w castingu . Jestem rozczarowany a właściwie powinienem napisać głupi że dałem się nabrać na otwartość i konkurencyjność konkursu. Po krótkim przeprowadzeniu wywiadu miałem swój typ na "najlepszego". Mimo, iż nie przeszedłem do kolejnego etapu pozwoliłem sobie poobserwować z boku tę nierówną walkę. Po ujrzeniu wyniku szkoda mi się zrobiło drugiej dziewczyny, która nie dawała za wygraną. jak widać zgłaszają się jeszcze ludzie posiadający wiedzę, ale nic z tego bez protekcji, układów nie wejdziesz do UMZ. Prezydent w końcu utopi się we własnym bagnie. Konkurs wygrała Aneta Kobus - zam. Kania Góra, która UWAGA zgłoszona przez KWW Barbary Kaczmarek do składu komisji w ostatnich wyborach samorządowych. A jakiś czas temu chyba syn radnej dostał się do Urzędu Gminy. Ale oczywiście to wszystko jest czystym przypadkiem. Ech....

Na każdego przyjdzie czas ten logiczny lub nie. Co do castingów czy konkursów jak nie wiesz z kim lub za ile to zapomnij. Lui pytajcie, ona wie już ponad 8 lat jak to się robi. Nie liczcie , że ktoś was zatrudni za wiedzę. Nie te czasy. Pozdro dla wszystkich jeszcze naiwnych.

Offline

#362 2016-03-23 15:10:26

katon

Gość

Re: Urząd po zmianach

Jeśli ktoś ma ochotę poczuć się jak prezydent miasta Zgierza to może nabyć prezydencką limuzynę na organizowanej aukcji. R. Chocholski

Sekretarz miasta bawi się w sprzedawcę z komisu samochodowego. Zachwala nie swoje auto metodą "na prezydenta".

#363 2016-03-23 17:19:06

stoper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-07
Posty: 70

Re: Urząd po zmianach

To sekretarza miasta ma dodatkowe talenty?
Może powinien zająć się sprzedażą samochodów.
Jak na człowieka o mentalności portiera znajomość sprzedaży jest nieoceniona.

Offline

#364 2016-03-29 08:40:27

katon

Gość

Re: Urząd po zmianach

Nudzący się Chocholski ... zaktualizował swoje zdjęcie profilowe. Wywlekanie flaków rodzinnych w necie to już chyba specjalność tego narcyza. Puszenie, nieskromność, obnoszenie, obnażanie swej prywatności. Żenada.

#365 2016-03-29 09:22:28

zonk

Gość

Re: Urząd po zmianach

Z tymi zdjęciami to rzeczywiście żenada. W przypadku Chocholskiego wszystko jasne. Te narcystyczne zachowania nie biorą się z niczego, wzorce godne pierwowzoru. Niejaki Piechocki z Samoobrony na  zdjęciu rodzinnym dawał czadu w Starostwie. Sprawdzał kurz na słuchawkach telefonów i podobnie jak Robercik uśmiechał się jak ten Jaś do fasoli.

#366 2016-03-29 09:31:48

456

Gość

Re: Urząd po zmianach

Świrus wrzuca fotki żony. A żona Chocholskiego to porażka. he.he

#367 2016-03-29 11:38:22

Lena

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-25
Posty: 72

Re: Urząd po zmianach

Chocholski wzorem Dariusza Piechockiego jego mentora z Samoobrony także sprawdza kurz na kaloryferach?

Offline

#368 2016-04-01 15:37:12

Aperokis

Gość

Re: Urząd po zmianach

w Urzędzie Miasta są udzielane porady prawne przez kogoś kto nie ma żadnych studiów. Urząd schodzi na psy.

#369 2016-04-06 23:38:16

123

Gość

Re: Urząd po zmianach

Aperokis napisał:

w Urzędzie Miasta są udzielane porady prawne przez kogoś kto nie ma żadnych studiów. Urząd schodzi na psy.

A propos psów...Zgierski Urząd Miasta ma nowego pracownika. Został nim sześciotygodniowy szczeniak. Sześciotygodniowy szczeniak został porzucony przez właściciela. Wiceprezydent Bohdan Bączak podkreśla, że wszyscy będą dbać o szczeniaka.

#370 2016-04-08 09:07:53

yoker

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-01-10
Posty: 91

Re: Urząd po zmianach

Mam nadzieję, że opieka nad pieskiem nie przerośnie Staniszewskiego i Bączaka.
Kierowanie Zgierzem jest ponad ich umiejętności.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kotly.pun.pl www.tede.pun.pl www.grafikaanime.pun.pl www.inzynieriabezpieczenstwa.pun.pl www.mpu22.pun.pl