Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2014-10-04 22:10:09

l33t

Gość

Gałczyńskiego/Bazylijska - budowa ?

Czy ktoś się orientuje, dlaczego do tej pory - choć budowa jest już w dość zaawansowanym stadium - nigdzie nie można znaleźć informacji na temat tego, co w tej lokalizacji jest budowane ? Na innym zgierskim forum ktoś wspomniał, że będzie to Carrefour, fitness i jakieś sklepy, ale nikt o tym nie mówi z obawy przed protestami ludzi czy sprzedawców. Jak to możliwe, że w internecie nie można znaleźć żadnej wzmianki na temat tej inwestycji ? Skoro już wjeżdżają mi koparkami pod okno, żeby położyć jakieś rury, to chciałbym przynajmniej wiedzieć, w jakim celu.

 

#2 2014-10-09 09:14:01

l33t

Gość

Re: Gałczyńskiego/Bazylijska - budowa ?

Widzę, że i inni mieszkańcy Zgierza są "zorientowani", co dzieje się na ulicy Gałczyńskiego/Bazylijskiej ...........................

 

#3 2014-10-09 09:42:13

Jimi

Gość

Re: Gałczyńskiego/Bazylijska - budowa ?

W przeciwieństwie do inwestycji przy al.Armii Krajowej.Tam wszystko było wiadomo.Był znany inwestor,były publikowane wizualizacje,były dostępne dokładne plany,nawet stawki za najem.
I na tym koniec.Nic się nie dzieje.A w pierwszej wersji inwestycja miała być zakończona latem 2015r.

 

#4 2014-10-09 11:32:05

l33t

Gość

Re: Gałczyńskiego/Bazylijska - budowa ?

I czy taka sytuacja jest normalna ? Dzisiaj znowu pod moim oknem toczą się jakieś wykopki, wjechał ciężki sprzęt i hałasuje. Chciałbym przynajmniej wiedzieć, co tu się odbywa, ale nigdzie żadnych informacji na ten temat znaleźć nie można. Przynajmniej pod moim blokiem wymienili stary chodnik na kostkę, ale to chyba w ramach udobruchania mieszkańców aktualnymi/późniejszymi niedogodnościami.

Ciekawi mnie, jak będzie wyglądała kwestia ruchu samochodowego po otwarciu. Akurat w tym miejscu, w godzinach szczytu, potrafi utworzyć się korek aż do świateł na Łęczyckiej. Podejrzewam, że po otwarciu tego "czegoś" raczej lepiej nie będzie, no ale zobaczymy.

 

#5 2014-10-09 11:50:51

abc

Gość

Re: Gałczyńskiego/Bazylijska - budowa ?

Na budowie winna znajdować się tablica informacyjna, z której wynika kto jest inwestorem oraz jaki obiekt jest budowany.

 

#6 2014-10-09 13:00:50

 ZgierskieNewsy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 3
WWW

Offline

 

#7 2014-10-09 13:09:23

l33t

Gość

Re: Gałczyńskiego/Bazylijska - budowa ?

Tablica jest, ale nadal nie wiadomo, co dokładnie tam będzie. Jedni piszą, że Carrefour, a inni - że Biedronka. Czy można zobaczyć jakieś plany/wizualizacje tej inwestycji, czy mieszkańcy muszą zadowolić się jedynie tablicą informacyjną i ewentualnie nowymi chodnikami/kostką (o ile jest to w ogóle związane z tym przedsięwzięciem) ?

 

#8 2014-10-09 22:35:34

kari

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-29
Posty: 4

Re: Gałczyńskiego/Bazylijska - budowa ?

próbowałam znaleźć coś na stronie inwestora i wykonawcy, cokolwiek niestety tylko to co na tablicy informacyjnej, ja poczekam jak już zaczną się sklepy wprowadzać

Offline

 

#9 2014-10-10 08:30:56

Felek

Gość

Re: Gałczyńskiego/Bazylijska - budowa ?

A dzwonił ktoś z was do inwestora? :>

 

#10 2014-10-10 11:26:25

l33t

Gość

Re: Gałczyńskiego/Bazylijska - budowa ?

Felek napisał:

A dzwonił ktoś z was do inwestora? :>

Jeżeli inwestor sam nie chce się pochwalić, co tam buduje (brak informacji na budowie, w mediach i w internecie), to wątpię, żeby był skory do udzielenia jakichkolwiek informacji obcej osobie. Odpowiedź będzie na zasadzie: jest tablica informacyjna na budowie, proszę się z nią zapoznać.

 

#11 2014-10-10 14:17:14

Doradca

Gość

Re: Gałczyńskiego/Bazylijska - budowa ?

Przejeżdżałem przed chwilą koło tego obiektu i udało mi się przeczytać na nowo wywieszonym banerze, że będzie tutaj Biedronka  plus Pasaż Handlowy.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prawokul09.pun.pl www.paint-online.pun.pl www.welcometohell.pun.pl www.renegaci-wow.pun.pl www.pokemon-master-green.pun.pl