Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#151 2016-06-22 16:17:03

orzeł

Gość

Re: Zgierska Galeria osobowości

Mam wyobrażenie o świecie , jestem człowiekiem obytym. Znam nie tylko co się dzieje w Zgierzu .  bywa  wszędzie  różnie ,  ale  to miasto  bije  wszelkie  rekordy  .... co  do " elity "obecnie mającej większość  w  radzie  miasta ,  toż  to  zbieranina  ludzi  od  Staniszewskiego , PiS , PO  i  innych.  Jaki  jest  ich program,  co ich
" trzyma  "  razem ..   jak  się  czyta  niektóre  wpisy  to  wiadomo  o  co  chodzi , ale  czy  to  jest  normalne , przecież  oni nie  wychylą się  przeciwko  szefowi  i  jego grupie " trzymającej " władzę , a gdzie  krytyka - ta  nie ma  racji  bytu przy  takim układzie . W  Zgierzu  jest  jak na  Białorusi .. , brawo mieszkańcy macie  karykaturę samorządności  , taka władza jak i mieszkańcy nieświadomi swego wyboru . Trzeba  to  zmienić !

#152 2016-06-27 07:18:28

Ecik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-08-30
Posty: 43

Re: Zgierska Galeria osobowości

W czerwcowym numerze Zgierz - moja przestrzeń przedstawiono wizytówkę radnej PiS Anety Grzelak.
Wspomniana w odpowiedzi na pytanie dlaczego została radną stwierdza, że: "mam wiele ciekawych pomysłów na zmiany dla mieszkańców naszej malej ojczyzny...."

Jeśli radna ma jakieś pomysły, to realizuje nowatorską metodę polegającą na skrywaniu ich w wielkiej tajemnicy. Podczas ponad rocznego pobytu w radzie miejskiej jedynie przemówiła na inauguracyjnej sesji powtarzając słowa ślubowania.

Offline

#153 2016-06-27 09:02:06

katon

Gość

Re: Zgierska Galeria osobowości

Radnej Antczak "ciekawe pomysły na zmiany" ograniczyły się do podania swego numeru konta bankowego, do przelewania diet.

#154 2016-06-27 11:10:21

oko

Gość

Re: Zgierska Galeria osobowości

Katonie, Tobie chodziło o radną Grzelak Annę. Fakt owa radna to jedna z tych osób, które nie mogą wyjść ze zdziwienia, że została radną. Była zapchaj dziurą, a tu taki prezent jeszcze płacą regularnie co miesiąc za nic nie robienie!

#155 2016-06-27 11:54:07

Ecik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-08-30
Posty: 43

Re: Zgierska Galeria osobowości

Te ciekawe pomysły ma radna Aneta Grzelak.

Offline

#156 2016-06-27 11:55:27

katon

Gość

Re: Zgierska Galeria osobowości

Istotnie oko. Moja pomyłka wzięła się z faktu braku jakichkolwiek działań tej radnej w naszym mieście, a co za tym idzie, słabej znajomości jej nazwiska wśród mieszkańców Zgierza.

#157 2016-09-06 06:37:12

Krzysiek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-07-25
Posty: 24

Re: Zgierska Galeria osobowości

Stękający Jarek strzelił sobie czerwoną Corvettę i cyknął fotę, którą oczywiście zamieścił na fejsie. Po kilku dniach ktoś Jareczkowi pocisnął komentarz o zajebistości. Faktycznie bryka pierwsza klasa, sportowa, ca brio i czerwona. Na to wszystko Jareczek bardzo się obruszył, że mieszkańcy są zazdrośni, niedobrzy itd. No cóż Jaruś od czasu gdy zostałeś osobą publiczną będziesz komentowany i oceniany więc się nie użalaj i wszystko przyjmuj jak facet na klatę.

Offline

#158 2016-09-06 11:27:18

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: Zgierska Galeria osobowości

Nastała moda na publikowanie wszystkiego o sobie na portalach społecznościowych.
Czekam z niecierpliwością na film jednego z radnych miejskich i zarazem dyrektora ds. marketingu w jednej z miejskich spółek.
Według oświadczenia majątkowego deklaruje, że jest współwłaścicielem garażu o powierzchni 9 metrów kwadratowych oraz współwłaścicielem samochodu renault fluence.
Chętnie obejrzę film jak wjeżdża do owego garażu i później z niego wychodzi.

Offline

#159 2016-10-10 15:33:36

Adela

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-09-22
Posty: 100

Re: Zgierska Galeria osobowości

Takze ciekawa byłaby relacja z domu wspomnianego wyżej dyrektora jak są prowadzone rozmowy z potomstwem na temat używek.

Offline

#160 2016-10-24 03:16:06

Maurycy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-01-30
Posty: 33

Re: Zgierska Galeria osobowości

W Zgierz moja przestrzeń radny z Rudunek Jakub Pyrzanowski twierdzi, że:

Zostałem radnym, bo chcę zmienić Zgierz na lepsze. Zależy mi zwłaszcza na mojej dzielnicy
– Rudunkach. Nie są mi obce problemy dziurawej drogi, krzywego chodnika bądź nawet jego braku. Zależy mi na rozwoju zgierskiej kultury i edukacji, dlatego ciągle współpracuję z tymi środowiskami – razem szukamy możliwości finansowania naszych pomysłów.

Ten  radny plecie dyrdymały niczym prezydent Staniszewski.
Chyba dlatego przystąpił do klubu jego imienia.
Niech pójdzie na ul. Robotniczą, Inżynierską czy Dziką i powie  mieszkańcom, że zlikwidował dziury w ulicach i zostały zbudowane chodniki, bo w tym celu wybrali go Wyborcy.
Nie został wybrany aby grilować na Malince czy w parku miejskim.
Ale tej oceny dokonają w kolejnych wyborach.

Offline

#161 2016-10-25 17:04:11

Lena

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-25
Posty: 72

Re: Zgierska Galeria osobowości

Na tych ulicach, które wymienia Maurycy bez zmian.
Jesli są to tylko na gorsze.
Pyrzanowski cały w zachwytach, bo może grillować  na Malince.
Ale czy został radnym od jedzenia grillowanych kiełbasek czy od poprawy stanu infrastruktury.

Offline

#162 2016-10-26 17:59:43

joker

Gość

Re: Zgierska Galeria osobowości

Lena napisał:

Na tych ulicach, które wymienia Maurycy bez zmian.
Jesli są to tylko na gorsze.
Pyrzanowski cały w zachwytach, bo może grillować  na Malince.
Ale czy został radnym od jedzenia grillowanych kiełbasek czy od poprawy stanu infrastruktury.

Pyrzanowski to miły dzieciuch, ale zdecydowanie lepiej idą mu tańce ludowe niż podejmowanie decyzji w sprawach miasta. Staniszewski wykorzystuje go do swoich celów i nie sądzę aby on sobie z tego zdawał sprawę !

#163 2017-08-24 21:31:35

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: Zgierska Galeria osobowości

O radnym Bartoszu Janiszewskim na stronach Portalu Samorządowego.

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/221_1503602958.jpg



http://www.portalsamorzadowy.pl/ocen-ra … 247_0.html

Offline

#164 2017-09-02 11:50:30

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: Zgierska Galeria osobowości

Komentarze dotyczące radnego Bartosza Janiszewskiego część 2

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/221_1504345724.jpg


http://www.portalsamorzadowy.pl/ocen-ra … 247_0.html

Offline

#165 2017-10-03 14:12:28

Laluś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-05-08
Posty: 196

Re: Zgierska Galeria osobowości

Udzielający się na łamach Kuriera Zgierskiego Krzysztof Skowroński i Paweł Czekalski nie zostali radnymi rady osiedla Proboszczewice.
Tym młodzieńcom marzy się odsunięcie PiS od władzy.
Udzielają się w KOD ale nawę radnymi osiedlowymi nie zostali

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pro-serwer.pun.pl www.waleczniwojownicy.pun.pl www.p-mt2.pun.pl www.historianaruto.pun.pl www.lekkapiechota.pun.pl