Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#256 2014-12-01 18:53:54

Robert

Gość

Re: II tura na PMZ

Rib, mistrzowski komentarz!

 

#257 2014-12-01 19:04:35

Adamwys2

Gość

Re: II tura na PMZ

Drogi Ribie,

Domyslam się, jak musisz się czuć wiedząc, że "obok" Ciebie w spółeczkach, na podobnych stanowiskach zasiada niejaki Tomasz Zgierski lub Adam Kacprzycki. To potwarz dla inteligentnych, wykształcownych ludzi.

Mam nadzieję, że odpowiedzialny za diametralnie zawyżony przetarg komunikacyjny Kacprzycki, znów pójdzie na przechowanie do swojego promotora z Wiosny Ludów.

To samo tyczy się Tomisława Zgierskiego. Analizując ostatni, miażdżący dla Wieczorek, raport NIK w sprawie spółek miejskich, ten karierowicz już dzisiaj powinien zjechać ze stołka.


W kontekście Wieczorkowej obawiam się nieco innego scenariusza. Możliwe, że Paździochowa "wybłaga" u Zdanowskiej jakąś posadkę. W końcu teraz "jest z PO".
Zastanawiam się również nad jej rolą w ŁOM-ie. Z tego co się orientuję Wieczorek zasiada w zarządzie grupy programowej projektu. Nie wiem, jak to się ma do końca kadencji. Czy jest to funkcja pełniona niezaleznie od zajmowanego stanowiska czy zastrzeżona wyłącznie dla czynnych władz miasta.

PS, Jak tam Madzia Michalak i Luiza Eheś Ligenza? Wciąż w szoku?
Proszę uważnie śledzić nowe nicki na forum. Góra w ciągu tygodnia obie panie zawitają na zgierskich portalach, krzewiąc SEKRETNE KOMPROMITACJE na temat Staniszewskiego.

Co do Przemka. Daje mu 100 dni spokoju. Poprzyglądam się uważnie, ale pierwsze oceny dam po 3 miesiącach.

 

#258 2014-12-01 19:27:19

Trzeźwy

Gość

Re: II tura na PMZ

Zawsze mówiłem wszystkim,że Zgierz to dziwne miasto.
Gratuluję wyboru i Alleluja { spolszczone słowo z hebrajskiego- chwała Jahwe}.
Kontynuując wątek religijny na pewno po owocach poznajecie ich,ale będzie za późno i dla większości będą
bardzo gorzkie.
Cytat dla Zgierzan od Pani Wisłockiej-  oszczędź aptek i lekarza, sam wybierz drogę do cmentarza.
W miejsce aptek i lekarza - wstawić dowolne.
Jak mawiał znany wieszcz- głupieje się hurtowo,a mądrzeje detalicznie.
Głupota i horror-  pierwsze owoce będą wcześniej niż po 100 dniach., bo przecież TKM.

 

#259 2014-12-01 19:42:38

MyszkaSpodZgierza

Gość

Re: II tura na PMZ

Trzeźwy napisał:

Zawsze mówiłem wszystkim,że Zgierz to dziwne miasto.
Gratuluję wyboru i Alleluja { spolszczone słowo z hebrajskiego- chwała Jahwe}.
Kontynuując wątek religijny na pewno po owocach poznajecie ich,ale będzie za późno i dla większości będą
bardzo gorzkie.
Cytat dla Zgierzan od Pani Wisłockiej-  oszczędź aptek i lekarza, sam wybierz drogę do cmentarza.
W miejsce aptek i lekarza - wstawić dowolne.
Jak mawiał znany wieszcz- głupieje się hurtowo,a mądrzeje detalicznie.
Głupota i horror-  pierwsze owoce będą wcześniej niż po 100 dniach., bo przecież TKM.

Sory. A kto ty jesteś żyd, jehowy, czy sylwiaezg?

 

#260 2014-12-01 20:02:04

tadzio

Gość

Re: II tura na PMZ

Wieczorkowa i sylwiag-pa pa.

 

#261 2014-12-02 08:13:04

koko

Gość

Re: II tura na PMZ

przyjaciółka napisał:

Aspirant napisał:

Po zwycięstwie kandydata spod Tuszyna, kolejne furgony fachowców z innych miejscowości opanują Zgierz.
Na stanowisku zastępcy prezydenta pojawi się aktywista PiS z Łodzi.
Zwolnione po nieudacznikach powołanych przez Wieczorkową stanowiska naczelników  pojawi się desant z innych miast, wszak SWOIM trzeba pomagać....

Najwidoczniej Aspirant jest poplecznikiem Jej Mściwości, że wszystkich mierzy jedną miarką.
Kto będzie zastepcą to się dopiero okaże, podobnie jak okaże się czy desant z innych  miast sie pojawi. Osobiście watpię i mam dużo zaufania do nowego Prezydenta. Mam nadzieję, że nie nauczył się od poprzedniczki chamstwa i populizmu. Jej Mściwości władza uderzyła mocno do głowy, za mocno jak sie okazało, a Zgierzanie swój rozum mają. Nikt nie jest wieczny na stanowisku, pan Staniszewski tez nie.

Szczerze??? Nie mam nic przeciwko desantowi z innych miast, pod warunkiem, że będą to ludzie:
1.) wykształceni
2.) obiektywni
3.) trzeźwo myślący
4.) specjaliści z dziedziny, w której będą pracowali


Niestety jak na razie, w tym naszym słodkim, kochanym Zgierzu, takich ludzi brak... a miejsca dla tych merytorycznie dobrych zajmowane były przez ciotki, pociotki i kumpelki panujących...

 

#262 2014-12-02 08:15:25

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: II tura na PMZ

Brawo rib !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam.

Offline

 

#263 2014-12-02 09:28:44

kAsIa

Gość

Re: II tura na PMZ

adremX napisał:

Zgierzanie ocenili Sokoła w pierwszej turze w stopniu ktory powinien dać do myślenia, bo pamietaja jego 4 lata kadencji podczas której nie robił nic poza wożeniem sie z panienkami i kochanką słuzbowa limuzyną (Michalakowa).

ha,ha, to była piękna para. ON wielbiciel młodych dziewczynek a ONA młodych chłopczyków na motorach :) :) :) :) :)

 

#264 2014-12-02 09:33:07

kAsIA

Gość

Re: II tura na PMZ

normalnie spadłam z krzesła,
cytat z FB z profilu pani dr W.

"Iwonko dla mnie jesteś najlepszym prezydentem w dziejach Zgierza widziałam jak wyglądał jak zostałaś wybrana smutny szary i nic się tam nie działo ,widziałam twoją ciężką pracę ,To że nie wszystkim mogłaś przypaść do serca to norma taki jest człowiek ..Tchnęłaś w to miasto życie- zostawiłaś po sobie masę pieniędzy. żal mi ludzi dla których takie osiągnięcia się nie liczą. Gratuluję ci tego co osiągnęłaś i Dziękuję że jesteś !"

 

#265 2014-12-02 09:38:23

kASiA

Gość

Re: II tura na PMZ

sylwiaezg napisał:

Pani Iwona Wieczorek jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Łódzkiego to ma gdzie wrócić do pracy, w przeciwieństwie do sprzedajnego Sokoła, który powinien już nie opuszczać Kęblin.

ale tam jej podobno nie chcą i bardzi się cieszyli jak odchodziła

 

#266 2014-12-02 09:58:14

rib

Gość

Re: II tura na PMZ

Widzicie, ja też nie mam nic przeciw desantom, jednak jak znam sytuację z odległości łokcia tak wiem doskonale, że każdy z krupierów PiSu uśmiechnąłby się jedynie drwiąco pod nosem słysząc Wasze abc cech, które powinien posiadać potencjalny kandydat na Dyrektora d/s Bubble Saga i Farm Ville.

Nie ma złudzeń proszę Państwa, do mnie już powolnymi kroczkami powracają poprzednie pasożyty, już chcą aktualizować wtyczki Adobe Flash co by się jak najprędzej dorwać do swoich dobrze płatnych przyjemności.

Nawet jeżeli p. Staniszewski chciałby uderzyć pięścią w stół i trochę rozgonić to towarzystwo to niestety jego ręka odbije się o najtwardszy z partyjnych betonów, w którego skład wchodzą potężne dinozaury z niespadającym, niewyjaśnialnym ( :) ) poparciem społecznym.

Jednak przyglądając się troszeczkę mentalności głosujących, którzy już za 4 lata prawdopodobnie z miłości do Jarka, Ewki czy Janka będą nosić ich szaliki i proporczyki, formując się w Przyparafialne Grupy Szybkiej Indoktrynacji dziwi mnie ich brak refleksji n.t. lokalnego chorągiewkowania PiS i PSL i wiecznie wydymanej z chciwości Platformy....i znów chciałbym napisać więcej...ale dla mających czas tylko polecę śledzić comboteamy PIS-PSL w przeróżnych zgierskich zarządach... :)

Z tej śmiesznej przypowiastki zwanej wyborami wyłania się klarowny jak u Makłowicza przepis na "bycie wybrańcem" ...może kupię sobie Yorka i też wystartuję za 4 lata...

"Wybory wygrywa się głównie dlatego, że większość ludzi głosuje przeciwko komuś, a nie na kogoś."
Franklin Adams

 

#267 2014-12-02 16:20:56

Wieczorkowa najlepsza

Gość

Re: II tura na PMZ

kAsIA napisał:

normalnie spadłam z krzesła,
cytat z FB z profilu pani dr W.

"Iwonko dla mnie jesteś najlepszym prezydentem w dziejach Zgierza widziałam jak wyglądał jak zostałaś wybrana smutny szary i nic się tam nie działo ,widziałam twoją ciężką pracę ,To że nie wszystkim mogłaś przypaść do serca to norma taki jest człowiek ..Tchnęłaś w to miasto życie- zostawiłaś po sobie masę pieniędzy. żal mi ludzi dla których takie osiągnięcia się nie liczą. Gratuluję ci tego co osiągnęłaś i Dziękuję że jesteś !"

Sama prawda.

 

#268 2014-12-02 16:27:55

wojtek37p

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-21
Posty: 63

Re: II tura na PMZ

Że spadła z krzesła? ;)

Offline

 

#269 2014-12-02 16:50:07

Adamwys2

Gość

Re: II tura na PMZ

Mamunia...



Mnie ujął ten oto fragment:
"...zostawiłaś po sobie masę pieniędzy..."

- Ano zostawiła. Ale nie miastu a sobie. Nawet Zdanowska zarabiała mniej...


To już drugi dzień, a Paździochowa nie wydała żadnego oświadczenia o moralnym zwycięstwie, o przegranej z pisowskim układem, o nieczystej kampani wobec jej OSOBY, o tym, że jest kobietą i chorowała na nowotwór...

Albo ryczy, albo coś odgrzewa (czyt. kombinuje).

----------------------------------------------------------

Pracowników Route One uprasza się o sprawdzenie, czy pod stołem nie zalega pewna Karminowa Dama. Kiedyś w czasie trwania wizyty roboczej Na Ukrainie, tak właśnie ją znaleźliśmy... A może to jednak była kapucha?

 

#270 2014-12-02 16:56:42

tadzio

Gość

Re: II tura na PMZ

.....a spadłaś na główkę?

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sga.pun.pl www.tibiaotsto.pun.pl www.11ac2.pun.pl www.bakugan-pbf.pun.pl www.broken-dreams.pun.pl