Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#271 2014-12-02 17:03:05

Wieczorkowa najlepsza

Gość

Re: II tura na PMZ

wojtek37p napisał:

Że spadła z krzesła? ;)

Że Wieczorkowa była najlepszym prezydentem od wielu lat.

 

#272 2014-12-02 20:12:10

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: II tura na PMZ

Zostawcie już Panią Wieczorek w spokoju !!!!!! teraz macie przystojnego Przemka i piszcie o jego dokonaniach i ciekawa jestem co zrobi w Zgierzu dla miasta i dla mieszkańców.  . Radni niech zaczną pracować a nie tylko brać diety .  Adamwys2 pisałąm wcześniej , miło było czytać twoje posty , ale jak pastwisz się i krytykujesz Panią Wieczorek w taki sposób ( wręcz chamski ) zmieniam o Tobie zdanie , jej już nie ma nie jest Prezydentem daj jej spokój ,  prywatne życie to jej, nie tykaj jej rodziny . Zrobiła dla Zgierza dużooooooooooooo przecież to widać i to jest najważniejsze !!!Jest Prezydent Staniszewski , przewodniczący Gajda będą zastępcy być może będą rządzić lepiej i owocniej , ale to się dopiero okaże ( myślę że dla swoich korzyści ).RADNI TEZ RZĄDZILI  I ILE PIENIEDZY ZAROBILI TYLKO DLA SIEBIE A NIC NIE ZROBILI DLA MIESZKAŃCÓW ZGIERZA ( nie uogólniam ,byli tacy ( np. Pani Świątczak) dla których problemy Zgierzan były najważniejsze . Pozdrawiam.

Offline

 

#273 2014-12-02 21:05:46

Prawda

Gość

Re: II tura na PMZ

Ależ Japonko to jest dopiero początek. Teraz Pani Wieczorek będzie rozliczana za wszystko co zrobiła - za każdy przetarg, za każdą krzywdę, za każdą nieprawidłowość (i Pan Staniszewski ani PiS nie muszą nawet przyłożyć do tego palca). I szczerze cytując twoją oblubienice "Gówno mnie to obchodzi" czy skończy w więziennej celi czy jako menel pod mostem - Zgierzanie jej nie zapomną tego bagna w jaki ich wrzuciła. Pani Wieczorek niech babrze się w swoim własnym szambie, chełpi się swym chamstwem, patrzy na swój wykrzywiony botoksem ryj i pełne niepowodzeń życie porzuconej kobiety, miernego naukowca bez habilitacji. Wybory to tylko jedna z wielu jej klęsk. To nie jest koniec narzekania na Iwonkę, to jest początek jej rozliczenia z rzeczywistością. Najlepsze wciąż przed nią.

PS. Prawdą jest to co mówili: Kurews**o jej wyszło na ryju a twarz odwzorowała duszę. Alleluja!

 

#274 2014-12-03 08:01:23

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: II tura na PMZ

Prawda- może masz racje , ale są odpowiednie organy , niech ja rozliczą tutaj jestem zgodna z Toba , ale po co te prywatne sprawy Pani Wieczorek co winna jest jej rodzina ( mama , córka ). Pani Wieczorek nie jest moją OBLUBIENICĄ .Nie znam jej osobiście .Inni tez nie byli lepsi i maja w tym udział ( PiS i Pan Staniszewski był zastępcą Pani Wieczorek , Zapart itd., przyklaskiwali jej ) Gdzie oni wszyscy byli , żeby temu wszystkiemu zapobiec ? Babrali się w tym bagnie razem z Panią Wieczorek .Oczywiście niech będą ukarani Ci są winni .Panu Staniszewskiemu życzę madrej , uczciwej prezydentury, niech się nie da wciągać w niebezpieczne układy .Panu Staniszewskiemu gratuluje ponad 63 % poparcia to super wynik , który otrzymał takie zaufanie od mieszkańców Zgierza .
POZDRAWIAM.
P.S. Prawga -  ten " ryj" to nie potrzebny

Offline

 

#275 2014-12-03 08:12:34

koko

Gość

Re: II tura na PMZ

A widzieliście plakaty rozwieszane przez ekipę Wieczorkowej????

W podziękowaniu za oddane na nią głosy "WASZA ZGIERZANKA"...

Masssakra.... szkoda, że przez 4 lata rządów EZG miała w pupie... Za 4 lata znowu pewnie wystartuje...  bleeeh...

 

#276 2014-12-03 13:48:40

Xenia

Gość

Re: II tura na PMZ

Za 4 lata nikt nie wystartuje - zaczyna się spłata obligacji = miasto jest niewypłacalne = będzie komisarz
Marzeniem Iwonki były 2 kadencje i odeście przed 3 - tak zawsze twierdziła

A zresztą realia udowodniły już p. Sokołowi, że 2 razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, w przypadku Pani Wieczorek próba wejścia może zakończyć się zmoczeniem dupy

 

#277 2014-12-03 15:30:49

parafianka z NM

Gość

Re: II tura na PMZ

Nie martwmy się o przyszłość Paździochowej, wszak proboszcz z parafii Matki Boskiej Dobrej Rady (Nowe Miasto) wychwalał ją pod niebiosa jako najlepszą gospodynię. W takim razie ma posadkę na plebani jako proboszczowa gospodyni.
Życzymy miłej współpracy z takim wzorem cnót wszelakich.

 

#278 2014-12-03 15:36:11

wiki

Gość

Re: II tura na PMZ

Paździochowa ciężko przeżyła porażkę. Jest już na zwolnieniu lekarskim .' Biedactwo' :P

 

#279 2014-12-04 12:04:18

umz

Gość

Re: II tura na PMZ

wiki napisał:

Paździochowa ciężko przeżyła porażkę. Jest już na zwolnieniu lekarskim .' Biedactwo' :P

Nie taka chora, bo zdążyła wczoraj jeszcze przedłużyć na czas nieokreślony umowy o pracę swoim pupilkom, oraz rozdysponować nagrodę roczną dla pracowników w taki sposób że otrzymały ją wyłącznie jej zaufane osoby co daje w sumie 30 osób. Wieloletni pracownicy po raz czwarty z rzędu zamiast nagrody otrzymali 'znak Kozakiewicza'.

 

#280 2014-12-04 14:57:50

Adamwys2

Gość

Re: II tura na PMZ

I pomyśleć, że plany na grudzień Paździochowa miała już zawczasu przygotowane:
-powyborcze gratulacje, może nawet kwiatki lub drobny suwenirek od Antenkowicza,
- inauguracyjny cmok w rękę sprokurowany przez wąsatych radnych i ta myśl, że znowu będą przede mną pełzać na czworakach...
- uroczysta przemowa, z wyraźnym napiętnowaniem konkurentów... Sokół do Kęblin, Przemo do Tuszyna, a do Wojciecha Blacharza wystosuje się stosowne zaproszenie na pyszną lemoniadkę...
- co najmniej 20 osób do zwolenienia i tyle samo do przyjęcia - nowe wybory, to nowe znajomości. Specjalne podziękowania dla fryzjerki za piękną ondulację, która świetnie prezentowała się na tle przedwczesnej siwizny Przemka. Prośba, aby syn/córka/konkubent kwiaciarki złożył/a CV. W ramach wdzięczności szykuje się wolne stanowisko kierownicze. Tatuś Z. przegrał, więc Oleńka też poleci. Plus obowiązkowo stały etat dla wróżki Estery, która rzuciła klątwę na konkurentów na tyle skutecznie, że ci się posr...li ze szczęścia.
- 6 grudnia to dzień dobroci i robienia prezentów  - przede wszystkim sobie... W tym roku podaruję sobie kolejne spółeczki. Ścieki już mam, może teraz coś z domkami? (mam już pacynki, potrzebuję dla nich odpowiedniego lokum). Skoro o podarkach mowa... Znajdę też coś dla Miecia i Wicia. Mieciu dostanie kopa z PECu (Mikołaj mówił, że był w tym roku wyjątkowo niegrzeczny... Atakował Iwonkę, szarpał, przezywał...), a Wiciu-chorowitek lek na stresującą pracę - brak pracy!
- oprócz tego moje ulubione sesje. Specjalnie na tę okazję zakupione zostały dwa nowe karminowe sweterki. W tym jeden w odcieniu mniej śmierdzącym.
- ponieważ nie uprzedzono mnie, że uczniowie podstawówek i gimnazjów nie głosują (a tyle się cholera w ostatnim tygodniu nałaziła odwiedzając te przybytki głupoty), w związku z tym odwołuję grudniowe ferie i lutowe walentynki.
- wybory wygrałam, więc można już wyłączyć świąteczną dekorację na Placu Kilińskiego. Ciemny lud to i ciemny plac. Kwiatki, które tak zawzięcie sadziłam przed kilkoma tygodniam, zabiorę do domu. Prosty zgierzak nie rozumie istoty piękna. Następnym razem posadzę więc pieczarki lub cebulę.
- grudzień to także opłatek, kolędy i życzenia. Swoim pracownikom życzę, aby jeszcze bardziej się mnie bali.
No i na koniec Sylwester. W tym roku przypada w piątek. Mam tylko nadzieję, że nie 13-ego...

Sami widzicie. Tyle przegrać!

 

#281 2014-12-04 15:08:31

kano

Gość

Re: II tura na PMZ

Wieczorkowa sama, jeszcze jako prezydent, mówiła, że nie ma obowiązku przychodzić na sesje RMZ. Tym bardziej w dniu zaprzysiężenia nowego prezydenta. Taki styl. A Główny Moralista Urzędu chciał ją dobrze zapamiętać...

 

#282 2014-12-04 17:41:02

Gully

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-04
Posty: 1

Re: II tura na PMZ

kano napisał:

A Główny Moralista Urzędu chciał ją dobrze zapamiętać...

A ten Moralista to kto?

Offline

 

#283 2014-12-04 19:34:14

wiki

Gość

Re: II tura na PMZ

kano napisał:

Wieczorkowa sama, jeszcze jako prezydent, mówiła, że nie ma obowiązku przychodzić na sesje RMZ. Tym bardziej w dniu zaprzysiężenia nowego prezydenta. Taki styl. A Główny Moralista Urzędu chciał ją dobrze zapamiętać...

U eks prezydent brak klasy... Zresztą jest to "pani" bez klasy.

 

#284 2014-12-05 22:08:08

MaciejKosmalski

Gość

Re: II tura na PMZ

Adamwys2 napisał:

I pomyśleć, że plany na grudzień Paździochowa miała już zawczasu przygotowane:
-powyborcze gratulacje, może nawet kwiatki lub drobny suwenirek od Antenkowicza,
- inauguracyjny cmok w rękę sprokurowany przez wąsatych radnych i ta myśl, że znowu będą przede mną pełzać na czworakach...
- uroczysta przemowa, z wyraźnym napiętnowaniem konkurentów... Sokół do Kęblin, Przemo do Tuszyna, a do Wojciecha Blacharza wystosuje się stosowne zaproszenie na pyszną lemoniadkę...
- co najmniej 20 osób do zwolenienia i tyle samo do przyjęcia - nowe wybory, to nowe znajomości. Specjalne podziękowania dla fryzjerki za piękną ondulację, która świetnie prezentowała się na tle przedwczesnej siwizny Przemka. Prośba, aby syn/córka/konkubent kwiaciarki złożył/a CV. W ramach wdzięczności szykuje się wolne stanowisko kierownicze. Tatuś Z. przegrał, więc Oleńka też poleci. Plus obowiązkowo stały etat dla wróżki Estery, która rzuciła klątwę na konkurentów na tyle skutecznie, że ci się posr...li ze szczęścia.
- 6 grudnia to dzień dobroci i robienia prezentów  - przede wszystkim sobie... W tym roku podaruję sobie kolejne spółeczki. Ścieki już mam, może teraz coś z domkami? (mam już pacynki, potrzebuję dla nich odpowiedniego lokum). Skoro o podarkach mowa... Znajdę też coś dla Miecia i Wicia. Mieciu dostanie kopa z PECu (Mikołaj mówił, że był w tym roku wyjątkowo niegrzeczny... Atakował Iwonkę, szarpał, przezywał...), a Wiciu-chorowitek lek na stresującą pracę - brak pracy!
- oprócz tego moje ulubione sesje. Specjalnie na tę okazję zakupione zostały dwa nowe karminowe sweterki. W tym jeden w odcieniu mniej śmierdzącym.
- ponieważ nie uprzedzono mnie, że uczniowie podstawówek i gimnazjów nie głosują (a tyle się cholera w ostatnim tygodniu nałaziła odwiedzając te przybytki głupoty), w związku z tym odwołuję grudniowe ferie i lutowe walentynki.
- wybory wygrałam, więc można już wyłączyć świąteczną dekorację na Placu Kilińskiego. Ciemny lud to i ciemny plac. Kwiatki, które tak zawzięcie sadziłam przed kilkoma tygodniam, zabiorę do domu. Prosty zgierzak nie rozumie istoty piękna. Następnym razem posadzę więc pieczarki lub cebulę.
- grudzień to także opłatek, kolędy i życzenia. Swoim pracownikom życzę, aby jeszcze bardziej się mnie bali.
No i na koniec Sylwester. W tym roku przypada w piątek. Mam tylko nadzieję, że nie 13-ego...

Sami widzicie. Tyle przegrać!

Adamie, wszystko fajnie pięknie, tylko po co to pompowanie politycznego trupa o imieniu I.W ?
    Czas już chyba na przyglądanie się temu co jest teraz. Zaręczam dzieje się ;)

 

#285 2014-12-06 10:35:29

umz1

Gość

Re: II tura na PMZ

Gully napisał:

kano napisał:

A Główny Moralista Urzędu chciał ją dobrze zapamiętać...

A ten Moralista to kto?

jak to kto? Mniemam, ze chodzi o jedynego w swoim rodzaju, naczelnika Wydzialu Zamowien Publ. - L. D.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scaniatransportvs.pun.pl www.hb.pun.pl www.pokemon-master-white.pun.pl www.gownianegowno.pun.pl www.smoki-hodowla.pun.pl