Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#31 2014-11-20 20:59:15

wiki

Gość

Re: II tura na PMZ

W rzeczy samej , Adam. Nie znoszę PIS-u, a zagłosuję na Przemka. Jaki to paradoks..

 

#32 2014-11-20 21:00:54

lis

Gość

Re: II tura na PMZ

To co mamy głosować na kogoś, kto  od ok 2-ch miesięcy udaje zgierzanina meldując się u rodziny,zostawiając żonę i 2 dzieci gdzie indziej, aby dostać się do koryta? Gościu ściemnia i na dokładkę stoi za nim PiS. To już chyba lepiej wybrać obecną Panią Prezydent, przynajmniej dokończy rozpoczęte inwestycje.

 

#33 2014-11-20 21:03:45

wiki

Gość

Re: II tura na PMZ

Chyba nie jest to dobry pomysł - wybór Wieczorkowej odbije się nam wszystkim czkawką.

 

#34 2014-11-20 21:04:38

Dionizy

Gość

Re: II tura na PMZ

Ja mam dopiero sytuację jako wyborca PO. Ale w sumie sytuacja mimo całej trudności jest oczywista. Nawet gdyby 30 listopada nad WIECZOREK Iwoną znalazł się pan STALIN Józef, głosowabym na Pana z wąsem. Nawet on lepszy od zgierskiej, botoksowe zarazy.

 

#35 2014-11-20 21:05:39

lis

Gość

Re: II tura na PMZ

Czkawką, to odbije się wybór Staniszewskiego z ekipą wspierającą.

 

#36 2014-11-20 21:07:54

wiki

Gość

Re: II tura na PMZ

Uważam, że Wieczorkowa dała się poznac jako zło. Nie zagłosuję na nią na pewno. Na wybory idę oczywiscie.

 

#37 2014-11-20 21:08:42

Kali

Gość

Re: II tura na PMZ

Ludzie, przecież Iwonka kazała tu robić ustawki - weźcie się w garść. Botoks mama uznała, że jedyną nadzieją na zwycięstwo jest mieszanie. Jedną plotę puściła, że jest z PO, potem że ją poparł jeden z kandydatów : a to są BZDURY.

Iwonka ma nadzieję, że jak będą mówić (i m.in. pisać na tym forum), że jest z PO to wszyscy jak głupi te plotę rozniosą po mieście. Beata Świątczak jak to słyszy to chyba jej się obcasy łamią ... Żenada, jak zwykle u Iwonki.

 

#38 2014-11-20 21:13:07

lis

Gość

Re: II tura na PMZ

A w którym poście Wieczorkowa napisała,że jest z PO?, bo nie mogę znaleźć.

 

#39 2014-11-20 21:32:31

Adamwys2

Gość

Re: II tura na PMZ

Lisie, to że kandydatura PiSu odbije się wszystkim czkawką jest niemal pewne jak podatki.

Z dotychczasowych moich obserwacji wynika, że tam gdzie rządzi PiS są zawsze rozbrat i podziały. Czasami dzielą się przez siebie. Zanim zdążą się nachapać, już się pokłócą.

Moim zdaniem powinniśmy utopić wyborcze szanse Karminowej Szminki i pozwolić zatonąć PiSowi.
PiS MUSI mieć wroga zewnętrznego. To partia walki. Gdy w większościowej RM zabraknie znaczącego wroga (a raczej zabraknie, bo będą mieć większość) zaczną go szukać wewnątrz siebie. To już tylko krok od zatopienia.

Wygrana Wieczorek nie spodowuje, że będzie ona powstrzymywała chore zapędy pisowczyków. Wręcz przeciwnie. Zgodzi się na wszystko, na każde stanowisko dla większościowej koalicji. Stanie się takim potrząsanym na wszystkie strony Jerzykiem w spódnicy.

Pisałem, że Wieczorek i tak zostanie odwołana... cofam tę opinię ponieważ:
- zgierskie społeczeństwo pokazało, że nie należy do najwyższych lotów. Młodzież prędzej wymieni szczegóły życia erotycznego Kuby Wojewódzkiego czy Rhianny niż nazwisko kandydata, na którego świadomie odda głos. Babcie lubią sadzenie kwiatków (wiadomo, jeździ się na działkje, uprawia się marchewkje) i piękne karminowe książeczki, ktore można poprzeglądać, niekoniecznie przeczytać, a już na pewno nie przeanalizować (sukcesów się nie analizuje). Wieczorkowa zrobiła zdjęcie wyremontowanej drogi, to znaczy, że wyremontowała. Sama! Osobiście z łopatą chodziła... Wszystko jest w książeczce. Lokalna sitwa biznesowa również ma w nosie jakikolwiek proces wyborczy. Dogada się z każdym, a jak dobrze obstawi lub sporo się nałazi, to może i jakiś przetarg wygra. Kto więc zostaje? Komu zależy na zmianach? Społecznikom? Legalistom? Porządnym ludziom? Nie! Zmian domaga się przede wszystkim strona, która nie załapała się do koryta...
W związku z powyższym nie ma co liczyć na aktywność zgierzan.
- druga sprawa to tarcia na szczeblu politycznym. Jestem skłonny założyć się, że przeciwko odwołaniu Wieczorkowej w referendum najgłośniej będą gardłować ci..., którzy sami doprowadzą do sytuacji przedreferendalnej. Wyobraźmy sobie, że relacje między Rudym Radkiem a Pięknym Przemkiem się psują... Rudy nie dostaje tego, czego sobie zażyczył (a zachłanność jego jest niepoznana...). Do dealu włącza się Iwonka, która proponuje dobre stanowisko w jakiejś kolejnej ściekowni. Radzio przystaje na układ i głosuje za nieodwoływaniem...
- towarzystwo z Wiosny Ludów nie będzie zachwycone odwołaniem Iwonki. Była kąśliwa, marudna, i często straszyła, ale wykonywała polecenia sumiennie.

W zgierskiej rzeczywistości, nawet najabsurdalniejsze scenariusze są ZAWSZE pożądane, a poziom głupoty wprost niewyczerpalny.

Doktor (ten prawdziwy, a nie od pałek perkusyjnych), jeżeli chce się pozbyć raczyska to wycina całość. Nie róbmy z PiSu chemioterapii dla Karminowej Szminki!

 

#40 2014-11-20 22:26:34

zgierzlipiec

Gość

Re: II tura na PMZ

jeden z dyrektoróow placówki podległej samorzadowi poinformował pracownikow merytorycznych
/muzeum/ o dostarczeniu pisma o lojalnosci do PREREZYDENT co WY na to???

 

#41 2014-11-20 22:45:47

Adamwys3

Gość

Re: II tura na PMZ

Dam tej pani szanse. Skoro i tak mozna ja bedzie odwolac, niczym nie ryzykuje. A niech kobita pokaze czy potrafi cos skonczyc czy nie. Nikomu nowemu szansy nie dam, bo miasta nie stac na kolejne 4 lata ogarniania sytuacji, przetasowan i czystek. Tu potrzeba ludzi do roboty. Karmina juz sie nawyzywala za wsze czasy (mam nadzieje). Teraz pora dzialac dalej. Czas rozliczen nadejdzie. Moj glos idzie na Wieczorek.

 

#42 2014-11-20 23:27:10

MyszkaSpodZgierza

Gość

Re: II tura na PMZ

Chyba komuś puszczają nerwy. Żal będzie się rozstać Karminowej z wszelkimi dobrami.
Karminowe Mątwy zaczęły żer, podszywają się pod Adamwys1. Kolego masz już trzeciego klona.
I o dziwo każdy następny uwielbia naszą "Doktor Prezydent", z przekąsem, ale ją popiera.
A dziwnym trafem zamilkła sylwiaezg, może jutro pojawi się wpis z kolejnym numerem 1,2,3.

A ja pierwszy raz w życiu zagłosuje na PIS, czuję się jak zdrajca, ale chyba lepsza taka czkawka niż pijacka.

 

#43 2014-11-20 23:29:36

MyszkaSpodZgierza

Gość

Re: II tura na PMZ

Wiecie może kogo w II turze poprze zgierskie PO?

 

#44 2014-11-20 23:36:45

Adamwys2

Gość

Re: II tura na PMZ

Widzę, że mój nick staje się popularny...
Zabrali mi Adamwys, dzisiaj ktoś zarejestrował oficjalnie Adamwys1.
Teraz pojawiło się Adamwys3 :D Na szczęście pula numerów jest spora, a mój sposób pisania dosyć charakterystyczny. Poznacie mnie bez przeszkód :D

Domyślam się, że to co piszę powoduje nagły skok guli u pewnych skompromitowanych środowisk...
Dziwnym trafem mój nick szlag trafił, w momencie gdy zadałem pytanie o ewentualne powiązanie ekony z bio eko tech. Pytanie było całkowicie niewinne, bez podtekstów. Zastanowia mnie bowiem, dlaczego w małym Zgierzu jest taki wysyp firm zajmujących się gospodarką odpadami. Myślałem, że te dwie firmy, skoro mieszczą się na Struga 23 są swoimi oddziałami/przedstawicielstwami/spółkami-córkami...

 

#45 2014-11-20 23:39:15

Adamwys2

Gość

Re: II tura na PMZ

Nie zdziwiłbym się, gdyby poparło Iwonkę.

Taktyka następująca: poparcie dla Iwonki. Koalicja w RMZ z każdym oprócz PiS.
PO rządzi w RM, Iwonka zostaje, PiS bankrutuje politycznie.
W poprzedniej kadencji, to PiS i PSL najwięcej skorzystali na układzie z Iwonką.
Pora więc na PO.

Mnie by taki wariant nie zdziwił. Nie dzisiaj, nie teraz. Kiedyś może tak.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vestiaots.pun.pl www.wsparcie.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.cohorsnawi.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl