Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#61 2014-11-24 18:32:20

MyszkaSpodZgierza

Gość

Re: II tura na PMZ

Jakiej stabilizacji? Może Ty masz stabilizację..., ja nie:(

 

#62 2014-11-24 18:32:28

lady zgaga

Gość

Re: II tura na PMZ

Psy szczekają, karawana idzie dalej, możecie ujadać, a pan Przemek i tak wygra.
IW. dostała kolejny pocałunek śmierci od SLD, poparcie od byłych radnych i skompromitowanej w wyborach formacji, pozazdrościć! Pewnie dlatego nie chwali się tym głośno, buziak od Zaparta i Komorowskiego, a fuj!!!!!

 

#63 2014-11-24 18:35:44

Adamwys3

Gość

Re: II tura na PMZ

MyszkaSpodZgierza napisał:

Jakiej stabilizacji? Może Ty masz stabilizację..., ja nie:(

To zagłosuj na pis. Stabilizacja, spokój, szacunek - gwarantowany.

 

#64 2014-11-24 18:39:37

lady zgaga

Gość

Re: II tura na PMZ

Boicie się co? Bójcie się! Oj, polecą główki, polecą, dlatego tak nawalcie w klawiaturki.

 

#65 2014-11-24 19:16:06

MyszkaSpodZgierza

Gość

Re: II tura na PMZ

Adamiewys3 szykuje się kolejne marnotrawienie tego co jeszcze zostało w Zgierzu. Dożynanie reszty zgierzan którzy jeszcze potrafią mieć swoje zdanie. To co się dzieje to czasy komuny i nie chcę powrotów do przeszłości. Dlatego wybieram lepsze zło. Ps. a twoja pani (jak mniemam) była taka na początku medialna? Pamiętam p. Prezydent z czasów blond włosów.....

 

#66 2014-11-24 19:37:07

karo

Gość

Re: II tura na PMZ

MyszkaSpodZgierza napisał:

Adamiewys3 szykuje się kolejne marnotrawienie tego co jeszcze zostało w Zgierzu. Dożynanie reszty zgierzan którzy jeszcze potrafią mieć swoje zdanie. To co się dzieje to czasy komuny i nie chcę powrotów do przeszłości. Dlatego wybieram lepsze zło. Ps. a twoja pani (jak mniemam) była taka na początku medialna? Pamiętam p. Prezydent z czasów blond włosów.....

A pamiętasz panią prezydent z mniej napuchnięta facjatą? Bo teraz trudno poznać  ze to ta sama osoba. Mam nadzieje, że już niedługo będziemy oglądać jej gębę.

 

#67 2014-11-24 19:42:50

karo

Gość

Re: II tura na PMZ

Japonka napisał:

Adamwys 2 uroda nie wszystko !!!!!! Pan Staniszewski stracił urodę i przystojność poszedł kalać się do Pi S-u jak Miller . Nienawiść  Twoja do Pani Iwony Wieczorek staje się już nudnaaaaaaaaaaaa, i nie przyzwoita .Ilu już było chłopów Prezydentami w Zgierzu i co ????????????, który z nich lepiej rządził od Pani Prezydent Wieczorek ? Ja będę głosowała na Panią Iwonę  Wieczorek jest zgierzanką , niech trzyma wszystkich w ryzach i życzę jej wszystkiego dobrego i dużo wytrwałości w tych trudnych dla niej chwilach .

niech trzyma w ryzach ciebie, widocznie tego potrzebujesz japonko...... a może KOREANKO....PÓŁNOCNA. A SWOJĄ DROGĄ TO TA TWOJA GURU  już  wygląda i zachowuje się jak Kim Dzong Un.

 

#68 2014-11-24 20:07:30

ZigZag

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-20
Posty: 5

Re: II tura na PMZ

NA TVP3  debata WIECZOREK-STANISZEWSKI. TERAZ!

Offline

 

#69 2014-11-24 20:21:24

Adamwys2

Gość

Re: II tura na PMZ

Jasna cholera!

Co ona ma z ustami! Jak pontony.

Niestety, Staniszewski słabo, słabiuteńko. Nieśmiały, wycofany, głos łamiący się.
A Wieczorkowa już oficjalnie z PO. Mieciu Witczak też popuścił - wsparł Karminową.

 

#70 2014-11-24 20:34:39

anty paździoch

Gość

Re: II tura na PMZ

Jak słabo? Kulturalnie i merytorycznie, a że grzecznie, to tylko na plus dla niego, ma klasę, to widać.
To karminowa gubiła wątki i plotła trzy po trzy byle się pochwalić. Każdy wie, że myli prymitywne rozrywki z kulturą. W starożytnym Rzymie też koloseum było pełne i co?????
A kto jej dał poparcie z oświaty, gdzie Witczak oficjalnie ją poparł? A co ma do Zgierza Zdanowska i Biernat? Niech pilnują Łodzi i Konstantynowa, tam ich podwórka!
Baju baju, będziesz...w czarnej.... sami wiecie.
Przemek górą!

 

#71 2014-11-24 20:38:57

wiki

Gość

Re: II tura na PMZ

Staniszewski wypadł dobrze, konkretnie. - Karminowa chwali się poparciem Zdanowskiej, niejakiego Witczaka i zdradliwej zgierskiej Platformy i leje tzw H20 - brak konkretów. O sytuacji oświaty mówiła w kontekście sprawdzianów i egzaminów - wypracowanych ciężką pracą nie tylko uczniów, ale przede wszystkim nauczycieli. A gdzie odniesienie do skandalu z  dyrektorką A. T.  w Gimnazjum nr 2 czy do sytuacji w SP11 po konkursie na dyrektora tej szkoły?  O tym nawet nie mruknęła. Zgierzanie o tym wiedzą i ... pamietają.

 

#72 2014-11-24 20:42:47

MyszkaSpodZgierza

Gość

Re: II tura na PMZ

Usta przepiękne! A całuśne! Barwy karminowe od stóp do głów :D Przystojniaczek moim skromnym zdaniem ok jak na nowicjusza. Adamie 2 nie grymaś trzeba zachować twarz!

 

#73 2014-11-24 20:45:19

Lokator

Gość

Re: II tura na PMZ

A Staniszewski miał Suflera vel Gajda? Jeśli nie to wiadomo dlaczego tak słabo.

 

#74 2014-11-24 20:49:19

karo

Gość

Re: II tura na PMZ

debata Staniszewski- Wieczorek- zdecydowanie punkt dla Staniszewskiego- kulturalnie, spokojnie, merytorycznie. Ona- próbowała trzymać fason, lecz gdyby rozmowa potrwała jeszcze minutę,wybuchłaby i pokazała prawdziwą twarz- tzn być może pękłaby ta gumowo-botoksowa maska.

 

#75 2014-11-24 20:50:49

Adamwys2

Gość

Re: II tura na PMZ

Jak mam nie grymasić! Muszę wybierać między Paździochową a Plastusiem. I nawet głos nieważny/pusty będzie w tym wypadku błędem i oddaniem pola Wieczorkowej.



Ja się pytam: CO SIĘ STAŁO Z USTAMI WIECZOREK? Uszy wielkie, kości policzkowe potwornie wystające, twarz jak maska i te usta!!!!!!!!!!! Chora jest? Wyglądała jak upiór!

A Przemek z profilu już nie taki piękniusi. Twarz jak półksiężyc.

To tyle ode mnie. Nie mogę ocenić merytoryki debaty, bo jak oceniać kogoś, kto wydawał fatalne decyzje i kogoś, kto te decyzje realizował? Moim kryterium na te wybory będzie więc uroda. Zgierz jest brzydkim miastem, więc nie może mieć za prezydenta tak brzydkiej kobiety...

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-adventure22.pun.pl www.rm-nysa.pun.pl www.wisla-prokocim.pun.pl www.friziots.pun.pl www.shippuden.pun.pl