Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2014-10-14 21:44:52

krańcówka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 10

Jakie pieluszki dla dziecka?

Cześć wszystkim. Moda na bycie eko trafiło i pod nasze strzechy. Teraz to stanowi wyzwanie nie tylko dla młodej mamy ale i całej rodziny. O czym ja konkretnie piszę? Otóż mam problem z tym jakich używać pieluszek. Moja teściowa i mama przekonują do tetry, ale już nie tylko one, maż, siostra, tylko koleżanki wspominają ile z tym jest pracy (pranie, suszenie, prasowanie i tak w kółko). No nie wiem doprawdy czy to wychodzi wszystko tak ekonomicznie, bo o ile pieluszki które dotychczas były u nas w użyciu (pampersy dry, takie http://www.superkoszyk.pl/dziecko/pielu … mpers.html) to był koszt około 30 zł to gdzie woda, pranie, detergenty i wreszcie - MÓJ CZAS. Czy to nie jest, że się delikatnie wyrażę - postawione na głowie? Dlaczego mamy teraz wracać do epoki kamienia łupanego?

Offline

#2 2015-01-27 11:44:04

KociJ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-27
Posty: 3

Re: Jakie pieluszki dla dziecka?

To normalka, niestety ze starą datą tak zwaną nie wygrasz. To jak walka z wiatrakami. Po prostu sobie daruj dyskusje i rób jak uważasz za stosowne i co jest dla ciebie najlepsze. Przytakuj, to najlepsza broń.

Offline

#3 2015-02-11 18:04:07

Mendrala

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-11
Posty: 7

Re: Jakie pieluszki dla dziecka?

pozostaje się zgodzić z KociJ - każdy ma swoje "przekonania", a jak wiadomo te ciężko zmienić.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kl6a.pun.pl www.rosyjski.pun.pl www.darksoldiergry.pun.pl www.speedwayman.pun.pl www.selora.pun.pl