Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#91 2015-05-07 08:36:41

skala

Gość

Re: Kłopotliwe pytania

SP 10 nigdy nie będzie już rozbudowana

#92 2015-05-07 09:57:45

rozbójnik

Gość

Re: Kłopotliwe pytania

No tak bo leży w dzielnicy Wieczorkowej. Proboszczewice chyba zaorają z zemsty.
Radna z Proboszczewic będzie okopami przebijać się na Sesje.
Ale tak namawiała żeby na niego głosować to teraz ma pstryczka w nos. Pokazali jej gdzie jej miejsce.

#93 2015-05-07 11:22:18

słuchacz

Gość

Re: Kłopotliwe pytania

Jej miejsce jest w sklepie. Tam sobie poradzi.

#94 2015-05-13 17:20:11

gadu gadu

Gość

Re: Kłopotliwe pytania

skala napisał:

SP 10 nigdy nie będzie już rozbudowana

To ci heca przecież na SP10 były pieniądze zabezpieczone. Zemsta jest słodka w ich wydaniu.
Muszą się cieszyć ,że wycofali się z tej inwestycji. To chyba dzięki Pszenno buraczanej sklepowej z Proboszczewic która tak bardzo popierała i namawiała na głosowanie na to towarzystwo.
Brawo buraczana pani.

#95 2015-05-30 11:19:04

Sprawiedliwy

Gość

Re: Kłopotliwe pytania

W niedzielę w Proboszczewicach jest festyn. Ciekawi mnie czy radna i bardzo zaradna E. Krzewina znowu wywróci S.Skupińskiemu stragan na którym będzie rozdawał dzieciom słodycze. Ciekawe: czy ona zawsze wywraca te stragany panu Skupińskiemu, czy tylko przed wyborami samorządowymi? Niektórzy twierdzą, że w tym roku radna tego nie uczyni, gdyż jest bardziej spokojna - szczególnie po tym, gdy jej synowa dostała pracę w spółce MPGK.
Jednak z drugiej strony radna nie jest do końca zadowolona z miejsca pracy swojej synowej, gdyż w MPGK panują ciężkie warunki pracy: pracownicy są poupychani i nie mają czym oddychać, a ponadto boją się nawet chodzić do toalety (pracując w pampersach), gdyż po powrocie ich stołek mógłby już być zajęty.

#96 2015-05-30 13:23:20

patrycja

Gość

Re: Kłopotliwe pytania

Po imprezie w Dzierżąznej kto się nie spodoba zakończy karierę urzędniczą.
Urząd się bawi i to jak. Tylko dlaczego poza Zgierzem a nie na przykład w pałacyku na Piłsudskiego tam też jest dużo miejsca na świeżym powietrzu. Może dlatego żeby zejść z oczu Zgierzanom.

#97 2015-05-30 22:25:08

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: Kłopotliwe pytania

W ubiegłym roku Skupiński z nikim NIE KONSULTUJĄC wepchnął się na nasz festyn. My jako Rada Osiedla nie afiszowaliśmy się, że niektórzy z nas byli radnymi, a on wywiesił baner promujący jego osobę jako radnego RMZ. Należy już pominąć kwestię pełnienia przez niego mandatu radnego...
Radna Krzewina nie zapanowała nad emocjami. Nie ona pierwsza i nie ostatnia. Na zgierskiej scenie sdarzały się już ciekawsze pojedynki słowne chcoaiżby pomiędzy byłą Prezydent, a Radną Świątczak
Wylewanie krokodyli łez nad Skupińskim świadczy o jakiś poważnych schorzeniach.

Dodaj jeszcze, żę radny Skupiński potem rozdawał za darmo ciasto, przez na stoisku obok, przy którym zbierano pieniądze na dzieci ciasto w ogóle nie schodziło, bo kosztowało 2 zł.
Nie tak dawno temu rozmawiałem z jedną z sołtysek w Gminie o poczynianiach klanu Skupińskich. Radzę się zastanowić zanim poleją się łzy dla SS

Ostatnio edytowany przez Krzysiek Skowroński (2015-05-31 15:09:10)

Offline

#98 2015-05-31 07:25:30

parrot

Gość

Re: Kłopotliwe pytania

Ci co znają "klan" Skupińskich wiedzą o jego dokonaniach, ale to jeszcze nie powód do wyrzucania Stanisława z festynu, gdzie rozdawał za darmo słodkie bułki.
Ale dla niektórych ważniejsze są własne interesy i interesiki niż pomoc nawet w postaci darmowej bułeczki potrzebującym.
Zastanawiające, że "mysliciel od Palikota" nie zwraca uwagi na  zatrudnienia synowej radnej Krzewiny w MPGK.
Ale takie zasady panują wśród jedynie słusznych poglądów.

#99 2015-05-31 07:35:57

rozbójnik

Gość

Re: Kłopotliwe pytania

Co by Skupiński nie zrobił to zachowanie Radnej było skandaliczne.
Zatrudnienie synowe w MPGK też nie jest w porządku.
No cóż nadszedł klimat dla popleczników PIS.

#100 2015-05-31 14:55:16

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: Kłopotliwe pytania

Nie byłem świadkiem zatrudniania synowej Krzewiny. Jesli to prawda, wyborcy ją z tego rozliczą tak samo jak to zrobili ze Skupińskim.
Sytuacja w ubiegłym roku wyglądałaby zupelnie inaczej jeśli Pan Skupiński porozmawiałby  z Przewodniczącym Zarządu, który od koordynował organizacje festynu. A tak, nerwy wzięły górę zarówno u byłego radnego jak u Krzewiny, a wszystkiego można byłoby uniknąć. Wystarczyłaby zwykła rozmowa, ale na Proboszczewicach z tym coraz gorzej.

Offline

#101 2015-06-01 16:04:54

parrot

Gość

Re: Kłopotliwe pytania

Panie Krzysztofie, że nie był Pan czegoś świadkiem nie oznacza, że nie miało jakieś wydarzenie miejsca.
Wracając do dyskusji na linii Skupińscy Krzewina, to w mojej ocenie są siebie warci.
Jeśli osoby tego pokroju są tym co najlepsze mają do zaoferowania Proboszcewice, to należy współczuć mieszkańcom.
Aby obraz osobowości z Proboszcewic był pełny należy wymienić byłego prezydenta Maslińskiego i doktor prezydent Wieczorek.
Ten rejon Zgierza reprezentuje w obecnej radzie radny PiS Syncerek znany z racji, że jest znany jako lekarz od........

#102 2015-06-02 22:37:55

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: Kłopotliwe pytania

parrot napisał:

Panie Krzysztofie, że nie był Pan czegoś świadkiem nie oznacza, że nie miało jakieś wydarzenie miejsca.
Wracając do dyskusji na linii Skupińscy Krzewina, to w mojej ocenie są siebie warci.
Jeśli osoby tego pokroju są tym co najlepsze mają do zaoferowania Proboszcewice, to należy współczuć mieszkańcom.
Aby obraz osobowości z Proboszcewic był pełny należy wymienić byłego prezydenta Maslińskiego i doktor prezydent Wieczorek.
Ten rejon Zgierza reprezentuje w obecnej radzie radny PiS Syncerek znany z racji, że jest znany jako lekarz od........

Ja tylko napisałem, że nie byłem świadkiem, a nie że coś nie miało miejsca. Dostaję telefony i sms od mojego wpisu dlatego chce jasno i stanowczo spostować jedna rzecz. Moją intencja nie było obrażenie byłego radnego Skupińskiego, ale niestety w ubiegłym roku na placu zabaw przy Podgórnej miała miejsce niepotrzebna awantura i taka jest prawda.
Niestety, Proboszczewice słyną z waśni i kłótni, a to nie służy naszej dzielnicy. Za dużo ludzi i za dużo interesów. Na Proboszczewicach mieszka również prezydent Czajkowski. Mieliśmy trzech prezydentów i żadnych korzyści z tego powodu...

Offline

#103 2015-06-05 08:02:33

Anonim

Gość

Re: Kłopotliwe pytania

Ciekawe dlaczego wśród uhonorowanych z okazji 25 lecia samorządności nie znalazło się nazwisko Iwony Wieczorek prezydenta Zgierza, w latach 2010-2014?
Znalazły się natomiast nazwiska podrzędnych urzędników UMZ.

#104 2015-06-05 09:40:37

heloł

Gość

Re: Kłopotliwe pytania

Nie rozumiem, a dlaczego miałoby się znaleźć? Heloł, Anonimie obudź się i weź się za obecnych. Już daj spokój Pani Prezydent, bo robi się to nudne.

#105 2015-06-05 13:31:45

Anonim

Gość

Re: Kłopotliwe pytania

Skoro uhonorowani mają być prezydenci miasta począwszy od Czajkowskiego, powinna wśród nich znaleźć się Iwona Wieczorek.
Wśród uhonorowanych jest min. były radny którym interesowały się organy ścigania Grzegorz M.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maniakimargonem.pun.pl www.pralka.pun.pl www.podbociankiem.pun.pl www.pokimovie.pun.pl www.porsche.pun.pl