Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#76 2015-05-09 07:22:12

hero

Gość

Re: Lista hańby

Lista hańby zmienia się w listę tych, którzy otrzymali zatrudnienie w miejskich spółkach z racji wspierania Staniszewskiego i zgierskiego PiS.
Część dostała prace w miejskich spółkach, część w gminie Zgierz, a części z listy w nagrodę zatrudniono kogoś z rodziny.

#77 2015-05-09 19:12:00

alan

Gość

Re: Lista hańby

hero napisał:

Lista hańby zmienia się w listę tych, którzy otrzymali zatrudnienie w miejskich spółkach z racji wspierania Staniszewskiego i zgierskiego PiS.
Część dostała prace w miejskich spółkach, część w gminie Zgierz, a części z listy w nagrodę zatrudniono kogoś z rodziny.

100% racji. Zgierzanie jeszcze zatęsknią za Iwoną Wieczorek, jeśli już nie tęsknią...

#78 2015-05-10 08:17:45

sikorka

Gość

Re: Lista hańby

alan napisał:

hero napisał:

Lista hańby zmienia się w listę tych, którzy otrzymali zatrudnienie w miejskich spółkach z racji wspierania Staniszewskiego i zgierskiego PiS.
Część dostała prace w miejskich spółkach, część w gminie Zgierz, a części z listy w nagrodę zatrudniono kogoś z rodziny.

100% racji. Zgierzanie jeszcze zatęsknią za Iwoną Wieczorek, jeśli już nie tęsknią...

Normalni tęsknią uwikłani nie.
Nie tęskni na pewno, pewien el komendatnto von mały Dalton. ten nagle ozdrowiał, po wyborach.
Jest tylko jedno  pytanie czy z  ( rzekomej) choroby psychicznej można tak nagle się wyleczyć? Ciekawe jaki lekarz orzekał o zdolności do pracy? Były słynny urzędowy Doktor TT? czy też inny znany skądinąd proboszczewicki lekarz?

#79 2015-05-10 18:14:45

Radek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-08
Posty: 130

Re: Lista hańby

Obawiam się, że tych co tęsknią za panią Wieczorek nie jest zbyt wielu. Jeśli chodzi o politykę kadrową to ja nie popieram obsadzania stanowisk działaczami partyjnymi ale jak sobie przypomnę działania byłej prezydent w tym względzie to sądzę, że obecny prezydent nigdy jej nie dorówna i nie myślę aby taki miał zamiar. Trzeba też sobie jasno powiedzieć, że przyjął do pracy część osób ewidentnie skrzywdzonych przez swoją poprzedniczkę co dobrze o nim świadczy. Myślę, że Pani wieczorek musi się leczyć i nie jestem pewny czy choroba nowotworowa jest w jej wypadku najgroźniejsza i najbardziej uciążliwa.

Offline

#80 2015-05-10 18:47:21

aneks

Gość

Re: Lista hańby

Radek napisał:

Obawiam się, że tych co tęsknią za panią Wieczorek nie jest zbyt wielu. Jeśli chodzi o politykę kadrową to ja nie popieram obsadzania stanowisk działaczami partyjnymi ale jak sobie przypomnę działania byłej prezydent w tym względzie to sądzę, że obecny prezydent nigdy jej nie dorówna i nie myślę aby taki miał zamiar. Trzeba też sobie jasno powiedzieć, że przyjął do pracy część osób ewidentnie skrzywdzonych przez swoją poprzedniczkę co dobrze o nim świadczy. Myślę, że Pani wieczorek musi się leczyć i nie jestem pewny czy choroba nowotworowa jest w jej wypadku najgroźniejsza i najbardziej uciążliwa.

Nie dorówna ponieważ już swoimi działaniami w zatrudnieniu przerósł. A tych tęskniących jak się mówi jest więcej niż sam sądzi. Nie tylko w UMZ ale i mieszkańców Zgierza wystarczy posłuchać co mówią ludzie na ulicy.

#81 2015-05-10 19:11:42

joker

Gość

Re: Lista hańby

Całkowicie zgadzam się z aneksem. Obecny człowieczek na stanowisku prezydenta już przerósł swoją poprzedniczkę w zatrudnianiu SWOICH. Co zaś tyczy się "ludzi na mieście" to też całkowita prawda bo już wszyscy mówią , że się dali nabić w butelkę . A to dopiero początek tego nabijania !Sądzę również , że dali się też nabrać "na radnych" bo poprzednia rada była fatalna , ale ci obecni biją poprzedników na głowę . A już wszyscy sądzili , że gorzej być nie może. Otóż może bo jest.

#82 2015-05-11 17:48:02

margolcia

Gość

Re: Lista hańby

Wieczorkowa powinna robić tak jak obecny Pierwszy Sepleniący . Zatrudniać swoich bez ograniczeń.
Jej ludzie zostali natychmiast zwolnieni:  ZGIERSKI, KALETA, NOWAK,TULKOWSKA, ANDRZEJEWSKA, ŁUCZAK.
To aż tak wiele osób na 4 lata?

#83 2015-05-11 17:52:51

patrycja

Gość

Re: Lista hańby

W porównaniu z obecną władzą  to kropla w morzu. Zapomniano dopisać Strzelecką i Gabryelczyk to też zatrudnieni przez Wieczorkową. On się dopiero rozkręca a w kolejce czekają następni na zatrudnienie.

#84 2015-05-11 17:56:23

brunet

Gość

Re: Lista hańby

hero napisał:

Lista hańby zmienia się w listę tych, którzy otrzymali zatrudnienie w miejskich spółkach z racji wspierania Staniszewskiego i zgierskiego PiS.
Część dostała prace w miejskich spółkach, część w gminie Zgierz, a części z listy w nagrodę zatrudniono kogoś z rodziny.

Dzisiaj  na oczach nauczycieli i uczniów w szkole SP10 żona J. Sokoła Anna Sokół dała upust swojej sympatii dla Staniszewskiego.
Rzuciła się na niego z uściskami i całusami.
wszyscy się zastanawiali dlaczego ?
Odpowiedź jest prosta : TBS - zgierska miejska spółka
Kto tam jest zatrudniony ? -  jak donoszą  jaskółki oczywiście  J. Sokół
Za ile tam pracuje ? -  za jakieś 10.000 zł miesięcznie.
Jak często  przychodzi do pracy? - tego nie wie nikt, bo nie o to chodzi żeby chodzić do pracy, ale o to żeby kasa na konto płynęła.
To się nadaje do Prokuratury.

#85 2015-05-11 20:12:18

Kamil

Gość

Re: Lista hańby

brunet napisał:

hero napisał:

Lista hańby zmienia się w listę tych, którzy otrzymali zatrudnienie w miejskich spółkach z racji wspierania Staniszewskiego i zgierskiego PiS.
Część dostała prace w miejskich spółkach, część w gminie Zgierz, a części z listy w nagrodę zatrudniono kogoś z rodziny.

Dzisiaj  na oczach nauczycieli i uczniów w szkole SP10 żona J. Sokoła Anna Sokół dała upust swojej sympatii dla Staniszewskiego.
Rzuciła się na niego z uściskami i całusami.
wszyscy się zastanawiali dlaczego ?
Odpowiedź jest prosta : TBS - zgierska miejska spółka
Kto tam jest zatrudniony ? -  jak donoszą  jaskółki oczywiście  J. Sokół
Za ile tam pracuje ? -  za jakieś 10.000 zł miesięcznie.
Jak często  przychodzi do pracy? - tego nie wie nikt, bo nie o to chodzi żeby chodzić do pracy, ale o to żeby kasa na konto płynęła.
To się nadaje do Prokuratury.

No no a nie ugiął się pod ciężarem, przecież on taki chudziutki. Z wdzięczności puszczają wszystkie hamulce.
Ale jak piszesz to jest za co dziękować.

#86 2015-05-12 20:29:04

BONI

Gość

Re: Lista hańby

okno napisał:

A ja myślę,że na liście tej powinni znaleźć się ci którzy okazali się dyletantami głosując przeciw. I przestańcie głosić populistyczne hasła.Wszyscy wiemy,że stawki za śmieci były i niestety są nadal za niskie aby w całości pokryć koszty systemu.

To czemu w kampanii pisiory krzyczały mydliły oczy wyborcom że Wieczorkowa zrobiła prawie dwa miliony nadwyżki na śmieciach i kazali ludziom iść żeby im oddała a za ich rządów już po dwóch miesiącach urzędowania brakuje im około dwóch milionów no chyba mają poważne problemy z matematyką a może na maturach nie mieli obowiązkowej matematyki

#87 2015-05-12 22:38:04

Kp141255

Gość

Re: Lista hańby

BONI napisał:

okno napisał:

A ja myślę,że na liście tej powinni znaleźć się ci którzy okazali się dyletantami głosując przeciw. I przestańcie głosić populistyczne hasła.Wszyscy wiemy,że stawki za śmieci były i niestety są nadal za niskie aby w całości pokryć koszty systemu.

To czemu w kampanii pisiory krzyczały mydliły oczy wyborcom że Wieczorkowa zrobiła prawie dwa miliony nadwyżki na śmieciach i kazali ludziom iść żeby im oddała a za ich rządów już po dwóch miesiącach urzędowania brakuje im około dwóch milionów no chyba mają poważne problemy z matematyką a może na maturach nie mieli obowiązkowej matematyki

BRAWO.Prawda jest taka jak piszesz.Manipulują mieszkańcami jak chcą, ale do czasu zbierają się nad nimi czarne chmury.

#88 2015-05-13 13:22:49

patrycja

Gość

Re: Lista hańby

Przez całe 4 lata tamtej kadencji pisali i podpuszczali ludzi.
Przygotowywali sobie już grunt pod wybory.
Obrali taktykę opluwania wszystkich tych którzy ośmielili się startować.
A mieszkańcy dali się nabrać. Oczywiście nie wszyscy.

#89 2015-06-18 09:08:46

bbcc

Gość

Re: Lista hańby

Liderce i najwiekszej krzykaczce, znajacej sie na wszystkim Beacie zwanej "czarna mamba" zamarzyl sie fotel poselski....

#90 2015-06-18 11:44:55

zibi

Gość

Re: Lista hańby

O to coś nowego tych marzycieli jest coraz więcej bo ponoć i obaj prezydenci i mecenasik w Zgierzu będzie się działo Radzio będzie miał z kim walczyć o głosy rośnie mu konkurencja a może to ich taktyka.
Teraz wszyscy mają parcie na Warszawę. Niedługo w Zgierzu i okolicach oraz w Tuszynie  to tylko sami posłowie będą.
Jak w mieście się nie wykazują to tam też bym tego się nie spodziewał. Zawsze to większa kasa z diety poselskiej apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scgavalon.pun.pl www.listopadowki07.pun.pl www.odk.pun.pl www.otservers.pun.pl www.nova.pun.pl