Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2015-07-15 21:52:56

parafianka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-08
Posty: 6

Kiedy teraz matura?

Cześć dla wszystkich Zgierzan.
Może od razu przejdę do rzeczy bez owijania w tak zwaną bawełnę. Pisałam w tym roku maturę z myślą o studiach medycznych (z bilogii, fizyki i chemii). Jednak nie poszło mi tak jak chciałam a nawet nawet gorzej niż przewidywałam w najgorszych snach. Jednak nie chce rezygnować z moich dążeń i chce oczywiscie poprawić maturę z tych przedmiotów żeby miec szansę na wybrany kierunek. Tylko... Jakie są teraz formalne 'kroki' by sie do tego przygotować? Pytam zwłaszcza osoby w podobnej sytuacji, a trochę lepiej zorientowane.
Pisząc formalne kroki mam na myśli raczej co robić dalej niż jakie podania składać i tak dalej bo to raczej jest dosyć oczywiste ( jakby ktoś nie był zorientowany to: http://zdasz.to/poradnik-maturzysty/kie … -maturalny) Czy iść na studia (jakie?), czy przygotowywać się samodzielnie (jak?), czy zainwestować w jakiegoś korepetytora??? Więcej pytań niż odpowiedzi, wiem, dlatego proszę o poradę.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gownianegowno.pun.pl www.hb.pun.pl www.scaniatransportvs.pun.pl www.wirtualne-zycie.pun.pl www.smoki-hodowla.pun.pl