Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#91 2018-09-07 21:17:42

szok

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Ja również jestem wstrzasnieta! Najgorsze jest to, że podobno nauczyciele i jakaś grupka rodziców wstawila się nie za tym dzieckiem, tylko za tą nauczycielka. Wstyd!!!!  Ja bym się pod ziemię zapadła. Jak nie może opanować emocji to niech idzie rowy kopać, tam się wyzyje.. A nie na dzieciach!! Zastanawiam się czy nie zmienić szkoły, skoro nauczyciele popierają agresję...

#92 2018-09-07 22:54:37

Piotr

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Jesli to prawda z ta agresją nauczyciela wobec ucznia, to nie chce mi się wierzyć, że odpowiednie organy i władze miasta o tym nie wiedziały... Kurcze to byłoby niemozliwe w prywatnej firmie... dyscyplinarnie zwolnienie z pracy i tyle...
Może któryś nauczyciel, jak czyta to forum, to mógłby wyjaśnić o co poszło?

#93 2018-09-07 22:58:52

Karol

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

A która nauczycielka została zawieszona? Taka okrągła blondynka zawsze z bardzo wyzywajacym make-upem?

#94 2018-09-07 23:16:27

Paweł

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Jednego nie rozumiem...nauczycielka szarpala dziecko, jeśli tak to została słusznie zawieszona.. To czego chcą od nas teraz inni nauczyciele?! Za pewne koleżanki tej pani...żeby się wstawić za tą panią?! Chyba żart.. To jest jakiś cyrk. Niech nas, rodziców nikt nie prosi o wsparcie bo tego nie dostanie. Niech się wezmą za nauczanie,bo wakacje minęły a mój syn mówi że nie miał lekcji. Pani od przyrody sobie gdzieś poszła i zostawiła ich samych w klasie. Tak się nazywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci ?!!

#95 2018-09-08 11:37:53

czytelnik

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Proszę nie opowiadać bzdur. Ignorancja i oszczerstwa też mają swoje granice. Szkoła została pozostawiona przez poprzednią dyrekcję w fatalnym stanie, z ogromnymi brakami kadrowymi. Tylko dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli, którzy pracowali po kilkanaście godzin szkoła może funkcjonować a dzieci mają zapewnioną opiekę.

#96 2018-09-08 12:33:17

Karol

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Czytelniku! Nie żartuj! w jakim fatalnym stanie?! przez kilkanaście lat nie było tyle zrobione co przez ostatnie 2 lata!!!remonty sal ( w tym sali językowej) , korytarzy, plac zabaw i można byłoby tu wymieniać... I nikt nie zaprzeczy! A z czego wynikają braki kadrowe? A no z tego, że duża część nauczycieli ma dosyć manipulacji, szantaży emocjonalnych. .A dlaczego pan Z. im przeszkadzał i chcieli się go pozbyć, zniszczyć??!! a dlatego, że po pierwsze byli przyzwyczajeni do lenistwa, plotkowania w bibliotece ( a nawet palenia tam papierosów) a Pan Z. na to im nie pozwolił; a po drugie grupa nauczycieli miała swoją kandydatkę na stanowisko dyrektora i pan Z. zwyczajnie im przeszkadzał. Więc skutecznie uprzykrzali mu życie, nastawiali przeciwko niemu innych nauczycieli a nawet rodziców! No i teraz wielka panika, bo jak się okazało,  ta kandydatka szarpała uczniem no i została zawieszona...  Więc o czym Czytelniku piszesz?!!! że teraz nauczyciele pracowali po kilkanaście godzin?! to od czego są?!! Łaskę robią, że dzieci mają opiekę?!

#97 2018-09-08 12:42:23

Oburzony

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

czytelnik napisał:

Proszę nie opowiadać bzdur. Ignorancja i oszczerstwa też mają swoje granice. Szkoła została pozostawiona przez poprzednią dyrekcję w fatalnym stanie, z ogromnymi brakami kadrowymi. Tylko dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli, którzy pracowali po kilkanaście godzin szkoła może funkcjonować a dzieci mają zapewnioną opiekę.

Czytelniku, niepokój i obawy rodziców to bzdury, ignoracja i oszczerstwa????? Braki kadrowe spowodowane są działaniami poprzedniej dyrekcji? A może nauczyciele, którzy odeszli nie chcieli pracować z nową dyrekcją i jej poplecznikami? Dużo wcześniejsze wpisy na tym forum świadczą, że ktoś chyba  w tej szkole szykował sobie stołki, to niech teraz rządzi. Zaangażowanie i praca dyrektora i nauczycieli to chyba normalne? Czemu miałoby to nobilitować kogokolwiek. Przecież za coś biorą pieniądze. Nowy dyrektor niech pracuje na swój wizerunek sam. Przecież musiał zaprezentować swoją koncepcję komisji konkursowej, niech się realizuje. Tylko może umiejętności brakuje?  A zasłanianie się poprzednią dyrekcją jest wygodne, ale mało oryginalne.

#98 2018-09-08 12:48:24

Kasia

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Czytelniku, rozumiem, że jesteś nowym dyrektorem...  jeśli tak, to mnie nie interesuje po ile godzin nauczyciele pracują! Co do fatalnego stanu szkoły.. to co Pan ma na myśli? Bo ja żadnych zastrzeżeń nie miałam i nie mam. Przez ostatnie lata zostało bardzo dużo zrobione i każdy rodzic to zdążył zauważyć. Pan jako dyrektor powinien odnosić się merytorycznie a nie emocjonalnie. Jeśli Pan czyta  na forum, że dzieci zostają sami w klasie, dotyczy to głównie lekcji przyrody, to prosimy o interwencje. Bo mam wrażenie, że teraz jest akcja bronienia tej pani, która została zawieszona (takie informacje przynoszą do domu moje dzieci) a nauczanie poszło na bok... jeśli tak to ma wyglądać to będę zmuszona zgłosić to gdzieś wyżej

#99 2018-09-08 13:29:51

czytelnik

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Emocjami kieruje się Pani, nie ja. Liczba nauczycieli, którzy odeszli to wynik zarządzania poprzedniej dyrekcji. Nieprawdą jest, że dzieci zostają same w klasie- zawsze mają zorganizowaną opiekę. Te zarzuty są bezpodstawne i kłamliwe

#100 2018-09-08 13:51:07

Kasia

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Proszę Pana, to nie są zarzuty, napisałam Panu to co napisali inni rodzice a to przekazały im ich dzieci, również moje a ja im ufam. Proszę Pana tylko o interwencje, o nic więcej. Czy Pan będąc rodzicem, nie zainteresowałby się tym co się dzieje w szkole,do której chodzi Pana dziecko? Dziwię się, że Pan bez sprawdzenia i bez rozmowy z nauczycielami, od razu odpisuje, że "zarzuty są bezpodstawne i kłamliwe". Czy Pan aż tak bezwzględnie ufa swoim pracownikom, chociaż dopiero zaczął Pan pracę w tej szkole? Nie odniosę się do Pana komentarza dot. zarządzania poprzedniej dyrekcji i uważam, że Pan również nie powinien. Proszę o wyjaśnienie swojego komentarza dot. "fatalnego stanu szkoły". Co miał Pan na myśli?

#101 2018-09-08 15:04:19

czytelnik

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Nie wiem dlaczego uparcie nazywa mnie Pani dyrektorem, skoro nim nie jestem i ani razu tego nie przyznałem. Łatwo jest pisać oszczercze komentarze, tymczasem lepiej zająć się pracą.

#102 2018-09-08 15:45:09

Kasia

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Szanowny Czytelniku, nie będę z Panem/Panią dyskutować. To nie ma sensu. Ewidentnie jest Pan/Pani pracownikiem szkoły a nie potrafi Pan/Pani czytać ze zrozumieniem. Zadałam Panu/Pani pytanie, ale już nie oczekuję odpowiedzi. Nie wiem, komu Pan/Pani sugeruje, żeby zajął się pracą... mam nadzieję, że swoim koleżankom i kolegom.

@ Drodzy Rodzice, proszę o komentarze, czy Państwa dzieci też się skarżyły w domu na to co się dzieje w szkole?
@ Władzo Miasta, proponuję się zainteresować tym co się dzieje w tej szkole, bo naprawdę mam obawy.

#103 2018-09-08 15:50:43

Ktoś - rodzic

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Czytam z przerażeniem te wpisy i najgorsze, że do powiedzenia najwięcej mają ci, którzy nie byli świadkami zdarzenia. Skąd w takim razie wiedzą, że dziecko było szarpane???? Hmmm ... I teoretycznie wypowiadacie się tutaj jako rodzice a znacie takie szczegóły, że można podejrzewać, że te kilka wpisów to jedna wielka szopka odstawiona przez osoby, które nawet nie dopuściły świadków do złożenia zeznań a teraz działają na krzywdę szkoły i biednych uczniów rozsiewając plotki. Ja mam nadzieję, że w końcu prawda ujrzy światło dzienne a osoby kierujące się nienawiścią spotka zasłużona kara. Ludzie zacznijcie kierować się dobrem dzieci i prawdą a nie nienawiścią.

#104 2018-09-08 15:51:05

Wenus

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Czytam Państwa wypowiedzi i niedowierzam. Rodzice którzy się wypowiadają "że podobno Pani używa przemocy" nie wiedzą jak widać o kogo chodzi. Zawierzają pogłoskom innych osób. Osoba która jest osądzona o przemoc jest cudownym człowiekiem o czym świadczą opinie dzieci których uczyła i uczy. I może warto na tym bazować. A nie na tym co się usłyszy. A co do Pana Zaborowskiego to miałabym wiele jako rodzic do zarzucenia. Choćby nie zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa w szkole podczas ataków jednego z uczniów. Najprawdopodobniej chorego psychicznie, który biega po szkole i rzuca koszami na śmieci w innych, rozbiera się do naga, kopie i be dzieci. Ja byłam świadkiem takiego zdarzenia. Pan dyrektor zamknął to dziecko w ciemnym pomieszczeniu aby się uspokoiło. Szok. A procedura powinna wyglądać następująco: wezwać karetkę. Dwóch nauczycieli nie było w stanie go utrzymać. Szok. To jest zagrożenie. I to niestety podobno to dziecko ta nauczycielka pobiła. Smutne ale niestety nie prawdziwe. Moje dziecko było świadkiem tego zdarzenia. I to to dziecko pobiło nauczycielkę. A te komentarze pisze zapewne pani Kowalczyk i jej poplecznicy. Żenada totalna.

#105 2018-09-08 16:30:07

rodzic

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Żałosne są te wpisy "rzekomych" rodziców dzieci, które skarżą się na obecną sytuację w szkole. Ewidentnie widać, że pisze je jakaś zakompleksiona osoba, której nie na rękę było "odejście" pana dyrektora Zaborowskiego. Dzieci się skarżą na brak lekcji?, ciekawe, a jak skarżyły się na to, że boją się chodzić do szkoły, w roku szkolnym 2017/2018,bo nie czują się tam bezpiecznie, to jakoś nikogo to nie interesowało... A ten brak lekcji to czym jest spowodowany? Pozostawmy to bez komentarza, bo każdy kto choć trochę się losami szkoły interesował doskonale wie. A ta "straszna" nauczycielka, która "szarpala" dziecko, być może uchronila tym, że je chwyciła, któres  z naszych dzieci przed nieszczęściem.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.apocalypseraiders.pun.pl www.dbwars.pun.pl www.thawmody.pun.pl www.copy4general.pun.pl www.nc10.pun.pl