Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2015-08-10 22:09:45

orchidea

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-13
Posty: 8

Szukam miejsca na powieszenie banera

Witam. Może być na płocie lub jakiejś konstrukcji. Oczywiście może być też na budynku - nie mam jakichś odgórnych wytycznych, choć zależy mi by to było w ścisłym centrum miasta. Najchętniej coś tej wielkości - jeśli chodzi o budynek:
http://www.apla.eu/gfx/apla/_thumbs/pl/defaultopisy/97/1/1/dsc00280.jpg?d6CY35tmbo_SqqiUbIRW
fot. http://www.apla.eu/oferta/druk/druk-wielkoformatowy/
Oczywiście najpierw muszę znaleść miejsce, następnie będę się zastanawiała nad wielkością wydruku, ale z tego co wiem łatwiej znaleść miejsce na budynkach, zwłaszcza jeśli są remontowane, dlatego raczej nastawiam się na coś "dużego'. Jeśli macie jakieś informacje o takim dostępnym miejscu lub sami chcecie je udostępnić, to proszę o informację.

Offline

#2 2016-03-06 21:42:00

krańcówka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 10

Re: Szukam miejsca na powieszenie banera

Skoro nikt się nie odpisał, to może ja odpiszę. Nie wiem jak wygląda kwestia powierzchni reklamowych i ich wynajmu w naszym mieście, więc ciężko mi się odnieść. Nie wiem czy nie prościej będzie Ci wykonać specjalną konstrukcję metalową i zainstalować taki banner np. na swojej działce (jeśli jest w dobrej lokalizacji) lub po prostu dogadać się z kimś żeby taka konstrukcja stała na jego działce. W zasadzie lokalizację w tym przypadku wybierasz sama, a tylko pozostaje kwestia dogadania i odpowiednich gratyfikacji. Co do wykonania takiej konstrukcji, to mogę polecić firmę z Łodzi (Fabryka Reklamy Łódź) - mogę spokojnie ją polecić. Nie wiem jak to będzie wyglądało cenowo, w tej kwestii nie pomogę, najlepiej skonstatować się bezpośrednio z tą firmą wskazaną powyżej.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.weight-loss.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl www.everquest.pun.pl