Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2016-03-13 21:49:54

Mendrala

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-11
Posty: 7

Gdzie z Zgierzu szukać fajnych ciuchów?

Witam. Może od razu dodam - fajnych i w dobrych cenach. Mam już dosyć kupowania w sieciówkach (zawiodłam się trochę na jakości), szukam czegoś solidniejszego, a jednocześnie chciałabym nie wydawać na ciuchy za dużo. Kiedyś sporo było takich małych sklepów odzieżowych, dziś mogę je wyliczyć na palcach jednaj ręki (nie chodzi mi o second-handy). Nie wiem, może te sklepy jeszcze istnieją tylko na przykład zmieniła się ich lokalizacja? (znowu aż tak często nie jestem na zakupach). Byłam bardzo chętna by sobie coś uszyć u krawcowej, ale niestety koszty trochę mnie zaskoczyły. Na razie posiłkuję się sklepami typu http://pakuten.pl/27-sukienki ale niedługo mam ślub brata i nie wiem co założę, potrzebuję dosyć eleganckiej sukni.

Offline

#2 2016-03-16 14:03:31

Roversky

Gość

Re: Gdzie z Zgierzu szukać fajnych ciuchów?

'Ciuchy' w Zgierzu?To dobre ;))))))))))))))) (chyba wylacznie te na wage) ;)

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opowiadaniarp.pun.pl last choas dobra postac śmieszne skruty słó last choas dobra postac szukam chlopaka do popisania sms i do spodkan