Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2016-04-15 22:33:51

Kuba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-04-15
Posty: 7

Urząd Pracy

Nie wiem czemu nie pojawia się wśród wątków urząd pracy, ostatnia ostoja PO w powiecie? Samobójczy strzał PO we własną stopę. Pogarda dla klientów, kumoterstwo (może jakiś radny zapytałby dyrekcję pup ile razy wspomogła swoją ulubioną firmę Adrian?). Jak się ma vicedyrektor - fachowiec od wszystkiego? Co sądzicie o obsłudze bezrobotnych, pracodawców? Piszcie.

Offline

#2 2016-04-16 09:23:42

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: Urząd Pracy

Kuba napisał:

Nie wiem czemu nie pojawia się wśród wątków urząd pracy, ostatnia ostoja PO w powiecie? Samobójczy strzał PO we własną stopę. Pogarda dla klientów, kumoterstwo (może jakiś radny zapytałby dyrekcję pup ile razy wspomogła swoją ulubioną firmę Adrian?). Jak się ma vicedyrektor - fachowiec od wszystkiego? Co sądzicie o obsłudze bezrobotnych, pracodawców? Piszcie.

Mnie najbardziej bawią oferty 'pracy' z agencji pracy. Czy to właściwe, że PUP propaguje umowy śmieciowe i tymczasowe zatrudnienie?
Urzędy Pracy w ogóle powinny zostać zlikwidowane, bo to tylko niepotrzebny rozrost biurokracji. Jeśli ktoś chce pracować, to da sobie radę bez PUPu i ich śmiesznych szkoleń. ;-)

Offline

#3 2016-04-16 09:33:04

Kuba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-04-15
Posty: 7

Re: Urząd Pracy

szkolenia? Ich właściwie nie ma. Trzeba czekać bez końca, najpierw pod pustym pokoje z urzędniczkami zajętymi innymi"ważnymi" sprawami a potem na rozpatrzenie sprawy. Fikcja.

Offline

#4 2016-04-16 11:58:00

junior

Gość

Re: Urząd Pracy

Nie dosyć, że PUPy do likwidacji, to przy okazji powiaty, a kasę przeznaczyć na gminy. Powiaty to przechowalnie partyjniaków i ciemnej masy wszelkiej maści, która tylko w ten sposób może czerpać ze żłoba. Ludzie, którzy coś wiedzą albo potrafią to tam jest bardzo niewielu, jacyś przypadkowi tylko.

#5 2016-04-17 17:15:29

Muniek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-03-19
Posty: 23

Re: Urząd Pracy

W nazwie PUP jest zawarte wszystko.
Jest, to urząd pracy ale tylko dla tam zatrudnionych.

Offline

#6 2016-04-17 22:39:59

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: Urząd Pracy

junior napisał:

Nie dosyć, że PUPy do likwidacji, to przy okazji powiaty, a kasę przeznaczyć na gminy. Powiaty to przechowalnie partyjniaków i ciemnej masy wszelkiej maści, która tylko w ten sposób może czerpać ze żłoba. Ludzie, którzy coś wiedzą albo potrafią to tam jest bardzo niewielu, jacyś przypadkowi tylko.

Polecam bardzo dobry artykuł--> http://serwisy.gazetaprawna.pl/samorzad … olsce.html
Nie tylko Powiaty do likwidacji, ale również gminy. Na przykład po co Gmina Zgierz? Dziś tylko duże organizmy mają szansę na rozwój.

Offline

#7 2016-05-20 21:55:13

Qba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 301

Re: Urząd Pracy

Może nie na temat ale także się wypowiem w kwestii poruszonej przez Krzysztofa.
Gminy niekoniecznie do likwidacji tylko do łączenia się w większe.
Natomiast odnośnie urzędów pracy bez nich można się obejść.

Offline

#8 2016-08-15 17:32:42

FBI

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-04-10
Posty: 100

Re: Urząd Pracy

Firma Arbato ma pod Strykowem zatrudnić nawet do 1000 osób.
Tylko dlaczego Urząd Pracy nic nie robi w tej sprawie?
A może nawet nie wie o poszukiwaniu tylu pracowników?

Offline

#9 2016-08-16 20:08:05

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: Urząd Pracy

FBI napisał:

Firma Arbato ma pod Strykowem zatrudnić nawet do 1000 osób.
Tylko dlaczego Urząd Pracy nic nie robi w tej sprawie?
A może nawet nie wie o poszukiwaniu tylu pracowników?

Urząd pracy zapewne czeka na oferty z agencji pracy...

Offline

#10 2016-08-17 09:34:50

abc

Gość

Re: Urząd Pracy

było już spotkanie w Urzędzie Miasta z ta firmą w sali jak się nie mylę 110, a poza tym na ich stronie internetowej maja ogłoszenie zamieszczone , że do Strykowa poszukują Pakowaczy i Magazynierów. Firma chyba startuje we wrzesniu

#11 2016-08-17 10:03:50

roger

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-08-15
Posty: 6

Re: Urząd Pracy

Ilu zainteresowanych pracą w Arvato było na spotkaniu w UMZ?
Otóż nie było nikogo zainteresowanego praca, ale zawsze Staniszewski po zakończeniu kadencji może zostać pracownikiem magazynu, pod warunkiem uzyskania uprawnień  na wózki widłowe.

Offline

#12 2016-08-17 13:05:07

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: Urząd Pracy

Jak mógł ktoś przyjść na spotkanie w UMZ skoro tradycyjnie nie bylo o nim informacji.
Zamiast tego możemy się dowiedziec o magistrackim psie czy rozgrywkach koszykówki z udziałem Staniszewskiego i Chocholskiego.

Offline

#13 2016-09-01 21:08:13

Radek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-08
Posty: 130

Re: Urząd Pracy

Zadziwia mnie Urząd Pracy. Instytucja do której muszą zgłaszać się osoby pozostające bez pracy nie szczędzi na reklamach: torby z firmowym napisem, teczki, kalendarze, okolicznościowe wydawnictwa, itp. Pytanie po co to wszystko. Rozumiem, że firmy działające na konkurencyjnym rynku muszą się reklamować. Ale Urząd Pracy ?. Z kim ta instytucja konkuruje. O ile wiem bezrobotni nie mają w zakresie jej usług wyboru. Czy radni powiatowi zapytali się ile idzie na to publicznych pieniędzy w kolejnych latach. Czy nie można byłoby wydać tych pieniędzy sensowniej ?. Jakie korzyści odnieśli bezrobotni z tytułu wydawania n.p. kalendarzy?. Dlaczego zamiast reklamy nie można zwrócić większej uwagi na kulturę urzędników pracujących w UP. Niekompetencja, część urzędników niegrzeczna, bałagan tak ja widzę tą instytucję.

Offline

#14 2016-09-02 07:39:48

bolek

Gość

Re: Urząd Pracy

Radek napisał:

Zadziwia mnie Urząd Pracy. Instytucja do której muszą zgłaszać się osoby pozostające bez pracy nie szczędzi na reklamach: torby z firmowym napisem, teczki, kalendarze, okolicznościowe wydawnictwa, itp. Pytanie po co to wszystko. Rozumiem, że firmy działające na konkurencyjnym rynku muszą się reklamować. Ale Urząd Pracy ?. Z kim ta instytucja konkuruje. O ile wiem bezrobotni nie mają w zakresie jej usług wyboru. Czy radni powiatowi zapytali się ile idzie na to publicznych pieniędzy w kolejnych latach. Czy nie można byłoby wydać tych pieniędzy sensowniej ?. Jakie korzyści odnieśli bezrobotni z tytułu wydawania n.p. kalendarzy?. Dlaczego zamiast reklamy nie można zwrócić większej uwagi na kulturę urzędników pracujących w UP. Niekompetencja, część urzędników niegrzeczna, bałagan tak ja widzę tą instytucję.

Całkowita racja. Tak marnuje pieniądze podatników Urząd Pracy pod kierownictwem p. dyrektor z Aleksandrowa.

#15 2016-09-02 23:24:03

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: Urząd Pracy

Kim może zostać zgierzanin, który decyduje się pozostać w mieście? Ano pakowaczem albo magazynierem. Takie perspektywy....

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scaniatransportvs.pun.pl www.gownianegowno.pun.pl www.pokemon-master-white.pun.pl www.wirtualne-zycie.pun.pl www.hb.pun.pl