Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2016-08-05 22:14:16

renia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-03-15
Posty: 3

Szukam pomocy przy uruchomieniu strony www

Witam serdecznie. Szukam pomocy jakiegoś webmastera - chce uruchomić stronę www, a nie mam za dużego pojęcia jak się za to zabrać. Pomijam już sam aspekt techniczny, problem sprawia mi także wybór odpowiedniego hostingu (a ściślej jakie parametry powinien mieć) oraz cały szereg pomniejszych spraw. O ile z ofertą jako taka juz się zapoznałam i w cenach się orientuje, jestem już nawet wstępnie zdecydowana na konkretną firmę (https://www.nazwa.pl/tani-hosting/) o tyle z resztą mam ogromny problem. Zależy mi na kimś cierpliwym oraz zorientowanym w tych sprawach, sama się gubię, a jak wiadomo rzeczy jest sporo do ogarnięcia. Oczywiście chodzi o pomoc odpłatną. Najchętniej gdyby to była jakaś osoba ze Zgierza - będzie się łatwiej kontaktować i ewentualnie spotykać.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samsungmobile.pun.pl www.everquest.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl