Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2016-08-13 09:00:26

orchidea

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-13
Posty: 8

komfortowo, tanio i ciepło - 10 dni na Chorwacji za 10 zł

W Polsce w te wakacje dominuje pogoda butelkowa. To sprzyja jedynie wyrzutom sumienia u tych którzy chcieli w tym roku "zaoszczędzić". Słowo zaoszczędzić jest jak najbardziej w cudzysłowie bo od dawna wakacje u nas są droższe niż za granicą a dzięki programowi 500+ znacznie zdrożały. Nawet za maluchy w wielu hotelach i ośrodkach wczasowych trzeba już płacić nawet jeżeli nie mają własnego łózka i wyżywienia. Za to na Chorwacji ceny ciągle te same, a do tego coraz więcej apartamentów oferuje klimatyzację w cenie. Tak jest w moim przypadku gdzie za apartament dla dwu-trzech osób z kuchnią, łazienką, własnym tarasem i klimatyzacją płace nadal 30 Euro za dzień. To daje za pobyt 10 dniowy niecałe 1500 zł. Tyle właśnie można dostać w Wongacom na 60 dni za jedyne 10 zł https://www.wonga.pl/o-nas . Może warto wakacje spędzić komfortowo, tanio i ciepło.
http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/18075330.jpg

Offline

#2 2017-05-03 12:58:43

agnes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-22
Posty: 17

Re: komfortowo, tanio i ciepło - 10 dni na Chorwacji za 10 zł

Różnica między tą plażą na zdjęciu - Plaża Pasjača w Chorwacji a plażą w Radovici w Czarnogórze jest to że na tej ostatniej jest więcej ludzi. Poza tym tam na dzikich plażach można spotkać sporo potłuczonych butelek. Poza tym wybierając się na wakacje do Czarnogóry musimy mieć oprócz zielonej karty dodatkowe ubezpieczenie turystyczne bo EKUZ tam nic nie da. Bezpieczeństwo w wakacje może nam dać przykładowo ubezpieczenie "Radość odkrywania" w Uniqa http://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/ . Dzięki temu można mieć komfort nawet podczas uprawiania sportów ekstremalnych.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-gm.pun.pl www.pielgrzymkapiotrkow.pun.pl www.yaoiplay.pun.pl www.thfacpoznan.pun.pl www.ninjaway.pun.pl