Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2016-08-13 11:38:02

filipczak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-08-13
Posty: 4

Remont łazienki - glazurnik poszukiwany

Witajcie. Jesteśmy w trakcie remontu łazienki. To miało być proste zadanie. Skuwamy stare płytki i kładziemy nowe. Wybraliśmy płytki (paradyz.com/plytki/lazienkowe/bellicita-purio), skuliśmy stare, wczęsniej oczywiście dogadaliśmy się z Panem glazurnikiem na termin położenia nowych (podłoga + ściany), jesteśmy w trakcie urlopu tymczasem Pan od płytek się rozchorował. Oczywiście pretensji nie mam, choroba ludzka rzecz, ale my pilnie potrzebujemy wsparcia, bo jednak sami tych płytek z żoną nie położymy (zero doświadczenia). Może znacie kogoś? Wiem, że często tak jest że pocztą tak zwaną "pantoflową" można znaleść pomoc w tego typu wypadkach. Znajomi już zostali przepytani na tę okoliczność, ale pomyślałem że świetnie się do tego też sprawdzi nasze zgierskie forum więc jeśli ktoś, coś to proszę o informację.

Offline

#2 2020-01-27 23:39:47

senna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-12-07
Posty: 3

Re: Remont łazienki - glazurnik poszukiwany

Widzę, że poszukujecie fachowca, który pomoże wam z remontem łazienki. Według mnie najlepiej byłoby w tym kierunku zajrzeć sobie na stronę typu clix.pl . Tam możecie przeglądać darmowe ogloszenia i je dodawać. Mnóstwo jest tam ofert wszelkiego rodzaju, także jest duża szansa, że znajdziecie tam glazurnika. Nic nie tracicie przeglądając tą stronę, a możecie zyskać.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszlwiswiat.pun.pl www.demonmt2.pun.pl www.pokemon-life.pun.pl www.csbendusz.pun.pl www.lowcy-tajemnic.pun.pl