Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2016-10-17 16:20:39

wiki 2016

Gość

Poczta w Zgierzu przy ulicy Długiej

Dzisiaj musiałam udać się na pocztę, by wysłać list polecony. Udałam się do urzędu przy ul. Długiej.  Było około 13.30. Kolejka do trzech okienek , w których obsługiwane są osoby ,  np chcące wysłać list lub paczkę lub chcące odebrać jakąś przesyłkę, liczyła 10 osób. Czynne było jedno okienko - pani bardzo  powoli obsługiwała petentów. Drugie okienko było nieczynne /chwilowo?/, a w trzecim pracownica skrupulatnie i powoli obsługiwała klienta wysyłającego duże paczki.  Klienci cierpliwie czekali na swoją kolej. Czekali, czekali, czekali. Wiem, że pracownicy poczty ponoszą odpowiedzialność za swoją pracę , także odpowiedzialność finansową. Ale to, w jaki sposób pracują , powolny do bólu nóg osób stojących w kolejce, która wydłużała się dość szybkim tempie, jest  naprawdę irytujące. Kto zatrudnia osoby niekompetentne, mające problem z obsługą komputera, wychodzące co chwila po kogoś ( lub po coś), kto i tak nie potrafi im pomóc??? Gdzie jest kierownik zmiany, który też za coś odpowiada??? Ilekroć jestem na tej poczcie, sytuacja zawsze wygląda tak samo - od wielu lat. ZAWSZE POWOLI, ZAWSZE NIEUDOLNIE, Z OGROMNYM BRAKIEM KOMPETENCJI ZAWODOWYCH. I taka nieudolna  od lat instytucja ma służyć zgierzanom...

#2 2016-10-17 20:03:41

tadzio

Gość

Re: Poczta w Zgierzu przy ulicy Długiej

Byłem dziś na wzmiankowanej poczcie i widziałem wrzeszczącą kobietę nie potrafiącą zrozumieć,że od dawna na tej poczcie obowiązuje jedna kolejka do trzech okienek,wszyscy jakoś do tego się stosują.Droga Pani,w Zgierzu jest kilka placówek pocztowych,dlaczego uparła się Pani na tę jedną???????????????????

#3 2016-10-18 08:05:37

kano

Gość

Re: Poczta w Zgierzu przy ulicy Długiej

A kiedy dyrekcja Poczty Polskiej zdecyduje się odnowić elewację ohydnego budynku przy ul. Długiej? Jeśli nie, niech spada ze Zgierza.

#4 2016-10-18 18:17:14

Betty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-07
Posty: 17

Re: Poczta w Zgierzu przy ulicy Długiej

Budynek poczty przy Drugiej wpisuje się w jej klimat.
Wystarczy spojrzeć na bliskie sąsiedztwo niby lokal po kinie popadający w ruinę, vis a vis zarośla, dalej zaniedbane drewniaki i następnie rudera i dawny młyn.
Wszystko, to zniszczone zaniedbane i zapomniane.
Co do jakości usług, to staram się z Poczty Polskiej nie korzystać.
Mamy przecież Internet i firmy kurierskie oraz do operacji finansowych banki.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pro-serwer.pun.pl www.waleczniwojownicy.pun.pl www.p-mt2.pun.pl www.lekkapiechota.pun.pl www.dts.pun.pl