Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2017-05-08 14:38:13

filipczak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-08-13
Posty: 4

ścinanie drzewa na raty

https://e-hak24.pl/imagecache/small/data/kategorie_glowne/arborysta1.jpg       Przymierzamy się z kumplem do otworzenia własnej działalności. Chodzi o usługi z zakresu prac na wysokości. Mój tata tak dorabiał sobie w spółdzielni studenckiej. Podobno praca dobrze płatna, ofert dużo a chętnych brak. Ciekaw jestem czy trzeba mieć jakieś kursy kwalifikacyjne do wykonywania tego zawodu. Z kumplem parę razy jeździliśmy w Skałki Rzędkowickie by się powspinać. Mamy do siebie zaufanie i trochę sprzętu. Oczywiście z tego co widzę sprzęt do wspinaczki w górach różni się od tego, który umożliwia pracę. Zakres ruchu musi być swobodny.
Ostatnio dużo jest ogłoszeń na wycinkę drzew w trudno dostępnych miejscach gdy takie drzewo trzeba ciąć po kawałkach jak stoi. Do tego potrzebne są specjalne drzewołazy http://protekt.com.pl/?page=kategoria&kat=86 . Proste wyposażenie, a jak się je ma można zarobić.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gadulstwo.pun.pl www.mhhk.pun.pl www.bstp.pun.pl www.pink-panther.pun.pl www.underworldevolution.pun.pl