Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2017-06-14 11:11:49

basia311

Gość

Odpychajaca osoba na stanowisku Powiatowego Rzecznika Konsumentów

W kwietniu b.r. byłam w biurze Powiatowego Rzecznika Konsumentów na Długiej. Zastałam tam odpychającą panią która ledwie raczyła na mnie spojrzeć i przemówić do mnie. Byłam w sprawie niedozwolonych klauzul zawartych w umowie pośrednictwa nieruchomości. Takie niedozwolone klauzule są ujęte w tzw. Rejestrze Klauzul Niedozwolonych stworzonym przez UOKiK.  Rzecznik powiedziała że nie będzie sie tym zajmować bo nie ma obowiązku.
Czy wiecie do kogo się w takim wypadku zwrócić czy napisać skargę do starosty czy jest taki Wojewódzki Rzecznik Konsumentów i do niego napisać skargę? Czy znacie tę kobiete Ewę Walczak ktora zajmuje stanowisko Rzecznika? Czy ona ma chociaż jakieś prawnicze wykształcenie czy też sobie tak funkcjonuje w tym Urzędzie? Ona mnie po prostu odesłała od progu i nawet nie chciała spojrzec na dokumenty a ja straciłam tyle czasu kiedy nie wiem do kogo sie zwrócić. Co to za bezczelna osoba. Nie spotkałam sie jeszcze w żadnej instytucji z takim zachowaniem a ona przecież bierze pensje z naszych podatków.

#2 2017-06-15 12:07:50

Laluś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-05-08
Posty: 196

Re: Odpychajaca osoba na stanowisku Powiatowego Rzecznika Konsumentów

Wystarczy być znajomym wpływowych działaczy PO, aby dostać stanowisko.
Z takich powodów prawdopodobnie pojawiła się na stanowisku Rzecznika Ewa Walczak.
Osoby tego pokroju są od brania kasy nie od wyjaśniania spraw, z którymi pojawiają się interesanci.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cohorsnawi.pun.pl www.vestiaots.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.joshgroban.pun.pl