Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2017-12-04 13:44:23

zgierski_serwis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 473
WWW

Fabryka pizzy ZAPRASZA

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/5_1512391368.jpg


W Zgierzu ruszyła Fabryka Pizzy


W Zgierzu powstała nowa restauracja - Fabryka Pizzy, specjalizująca się w daniach kuchni włoskiej. Nowy lokal otwarto przy ul. Dąbrowskiego, w budynku w którym działa także restauracja Sphinx.

Zgierska Fabryka Pizzy, została urządzona w loftowym, choć jednocześnie ciepłym stylu. Jej wnętrze to przede wszystkim ceglane ściany, kolorowe akcenty oraz elementy industrialne, w tym oryginalne lampy. Pomieszczenie udekorowano też drewnianymi przyborami kuchennymi – wałkami do ciasta i deskami do krojenia, które tworzą domową atmosferę tego miejsca. Restauracja liczy ok. 80 m kw. i jest dwupoziomowa. W salach jadalnych na parterze oraz na antresoli może zasiąść do 45 osób.
- Fabryka Pizzy wyróżnia się ofertą, która oprócz pizzy, daje też wybór innych dań klasycznej kuchni włoskiej, a wszystko to przygotowywane z wysokiej jakości składników. Restauracje tej marki cieszą się dużą popularnością w innych miastach i mamy nadzieję, że w Zgierzu będzie podobnie. Chcemy, aby nowo otwarta restauracja była nie tylko klimatycznym punktem spotkań, ale też i miejscem przyjaznym dla rodzin z dziećmi. Właśnie z myślą o najmłodszych gościach został przygotowany kącik zabaw i krzesełka do karmienia – komentuje Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.
Nowo powstała Fabryka Pizzy należy do sieci liczącej już 13 lokali. Restauracje pod tym szyldem można znaleźć w wielu miastach Polski. W jej menu, obok pizzy, znajdują się także różnego rodzaju makarony, gnocchi czy risotto, również w wersji wegetariańskiej i na razowym cieście. Znakiem rozpoznawczym Fabryki Pizzy są bombery, czyli gorące buły pizzowe z różnymi składnikami. Restauracja prowadzi też usługę dowozu zamówienia do klienta.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.underworldevolution.pun.pl www.bstp.pun.pl www.tibia33.pun.pl www.mhhk.pun.pl www.pink-panther.pun.pl