Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#211 2016-05-15 19:45:21

oko

Gość

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

Jednak puściły zwieracze Radziowi albo jak kto woli Rudo-łysemu. Dostał już obsesji na na punkcie niektórych osób. Stał się najwierniejszym czytelnikiem odwiedzającym to forum. Brawo Radziu!! Wszędzie wietrzy spisek i tak się już dawno zagubił, że pisze w liczbie mnogiej na FB. Ja już parę postów temu radziłem aby odpoczął i może zmienił dilerkę.

#212 2016-05-17 10:27:29

kano

Gość

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

Bohater dewotek z M.B. Różańcowej – R. Gajda kpi na FB z pewnego alimenciarza. Niech się cieszy, że w Bratoszewicach, z pewną niewiastą wyszło, jak wyszło.

#213 2016-05-17 14:44:03

Łysy Radzio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-25
Posty: 132

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

Młynarz (dawniej rudo-łysy) obecnie już wyblakły rudzielec z brodą wypisuje o sobie, że Forum jest dla matołków lub dla tłumoków.
Przeglądając jego wpisy na FB widać, że jest najbardziej zagorzałym  czytelnikiem znajdujących się tam treści.
Wielokrotnie odnosi się do treści znajdujących się tam wpisów.
Teraz powinien się określić, czy jest "matołkiem", "tłumokiem" czy może polaczeniem tych cech?

Offline

#214 2016-06-22 15:27:14

katon

Gość

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

"Burki - Moubandje, Djouru, Elvedi - Zakaria, Behrami, Tarashaj, Džemaili, Shaqiri - Mehmedi, Derdiyok. To nie skład reprezentacji Arabii Saudyjskiej. To nasi następni przeciwnicy na Euro - Szwajcarzy."

To cytat z profilu Młynarzy na FB, udających na co dzień przykładnych katolików. A naprawdę ksenofobów.

#215 2016-06-22 16:02:29

orzeł

Gość

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

nie wiem  czy  rzeczywiście  Gajda |Jarosław | jest  jednym  z  młynarzy  ze Zgierza ..  , ten |  ci |  co  piszą  , że  to on  mają   na  pewno  dowody  . Jeżeli jest  to  prawda  to wstyd  , ze  ten człowiek jest  radnym  miejskim  a  do  tego jej  przewodniczącym. Pamiętam  wpisy ,  były one  poniżej  jakiegokolwiek poziomu .

#216 2016-08-25 08:53:51

oko

Gość

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

Najwięcej ubawu myślę, że dla wielu jest z bólu doopy młynarza, który na FB prowadzi wytężone śledztwo kto jest kto? Ja drogi towarzyszu młynarzu nie muszę prowadzić śledztwa ponieważ od samego początku twojej "twórczości literackiej" rozpoznawałem zawsze że to byłeś ty mały zakompleksiony człowieczku Radosławie G!

#217 2016-08-25 10:26:19

joker

Gość

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

Tak to naprawdę wielki ubaw czytając wpisy "pożal się Boże młynarza" Radosława G. !!! Radek Ty jednak nie znasz się na ludziach i w ogóle nic o nich nie wiesz !!!A przede wszystkim ich nie doceniasz ! Niestety "pudło" , w twoim dochodzeniu i to wielkie !!!! Ale zabawa przednia !!!

#218 2016-08-25 11:55:30

FBI

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-04-10
Posty: 100

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

Rudo-łysy Młynarz ma jakiś kompleks na punkcie jakiegoś Henryka.
Ciekawe czym jest on spowodowany?

Offline

#219 2016-08-25 14:52:24

wiarygodny

Gość

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

żadko  zaglądam tó , gdzie pirzą  o  tym Panu. Skąd  wzioł  się  ten  bochater..... , czy warto o nim w ogule  pisać.

Ten  tekst  zawiera  kilka  błędów , na  znak mojego protestu  przeciwko  takim "bohaterom" naszej zgierskiej  sceny  samorządowej  .

#220 2016-08-25 16:16:21

joker

Gość

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

wiarygodny napisał:

żadko  zaglądam tó , gdzie pirzą  o  tym Panu. Skąd  wzioł  się  ten  bochater..... , czy warto o nim w ogule  pisać.

Ten  tekst  zawiera  kilka  błędów , na  znak mojego protestu  przeciwko  takim "bohaterom" naszej zgierskiej  sceny  samorządowej  .

Z przykrością stwierdzam, że nasza zgierska scena samorządowa nie ma żadnych bohaterów ! To tylko marni dorobkiewicze , nie mający i nie znający podstawowych zasad funkcjonowania samorządu oraz cwaniaki takie jak w/w "bohater" RG , który otoczkę swojej "polityki" stworzył poprzez przynależność do PIS i odkąd pamiętam ciągnie z tego profity do własnej kieszeni aż furczy , mając otumanionych mieszkańców w d....e !!!! Temu "bohaterowi" mieszkańcy już kilkakrotnie pokazali środkowy palec , ale jak widać nie dostatecznie bo nadal pływa w oceanie zgierskiej polityki niczym karp w bajorze! Czemu tak się dzieje ?  Z bardzo prostej przyczyny ! Ten "bohater" posługuje się w swoich działaniach oszczerstwami, kłamstwami, opluwaniem ludzi itp. I tymi sposobami nadal jest w miejscu w którym jest ! Ot i cała tajemnica !.

#221 2016-08-25 21:54:55

joker

Gość

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

Niestety muszę odnieść się choć z niekłamanym obrzydzeniem do postu , a raczej do „bełkotu Młynarza ze Zgierza, Pawła czy Gawła „ ! Niestety po raz kolejny oświadczam , że zawistowaliście  wyjątkowo błędnie !  Przykro czytać te wypociny , które sięgają dna !!! Ale to pewnie ma jakiś związek z odkryciem tej siedmiolistnej rośliny na terenie gdzie Młynarz pełni funkcję dyrektora do spraw marketingu !  Ona ma zgubne działanie ! Działa źle nawet na dyrektorów ! Co zaś się tyczy prostaty to polecam zbadać ją nawet Młynarzowi i żartów tu nie ma, bo i Młynarz w takim wieku , że z prostatą i u niego już może być  kiepsko ! Zdecydowanie  zalecam Młynarzowi : dobry haust KULTURY, zdecydowanie mniej JADU, łyk dobrej LEKTURY ( to i pisanie będzie lepsze ) , odrobinę SPORTU ( wyzwolą się endorfiny ). Szczególnie polecam bieganie . Koszykówki raczej nie polecam bo jeszcze Pana Dyrektora te wielkie chłopy zadepczą niczym kaczkę ! I póki co to na tyle !

#222 2016-08-25 23:05:02

Adela

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-09-22
Posty: 100

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

Młynarz wpisami "inteligentnego inaczej" próbuje leczyć swe kompleksy.
Przeglądając jego twórczość widac, ze tych kompleksów jest bardzo dużo.
Obawia się"konfitur" nie wiedzieć dlaczego, bo to przecież pyszne przetwory.
Szydzi z "emerytów" zapominając jaki poziom jako emeryt prezentował jego antenat zwany Suchowolcem.
Kolejny powód do obaw miał i ma wobec jakiegoś "rudego" może dlatego, ze jego włosy straciły juz ten kolor i stal się łysy.

Offline

#223 2016-08-26 16:00:51

joker

Gość

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

Zacietrzewienie Młynarza i przekonanie o słuszności swojej wiedzy  jest naprawdę godne podziwu ! No cóż maluczcy ludzie tak mają ! Polemizowanie z tak dennymi tekstami i zwykłym chamstwem wydaje się być bezcelowe. To tylko potwierdza fakt jakim człowiekiem jest Młynarz! Mnie nie pozostaje nic innego jak tylko przeprosić Pana Henryka, że na jego głowę spada bezpodstawnie  ten grad pomyj wylewanych na publicznym forum. Przykre , że tak właśnie wygląda polityka w zgierskim (pisowskim) wykonaniu.

#224 2016-08-28 17:31:34

joker

Gość

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

A Młynarz znowu swoje. Widać przebywanie wśród hodowli konopi indyjskich na zgierskiej oczyszczalni daje takie efekty. Ale niech mu tam ! Radek nie wiem na kogo donosił Pan Henio i niewiele mnie to obchodzi , ale WIEM co TY jesteś za ziółko !!! :D:D:D:D

#225 2016-09-02 23:29:56

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: Bełkot Młynarza ze Zgierza

Zamiast tak już na nich utyskiwać, usuńcie ich ze znajomych i będziecie mieli spokój. Oni mają konto właśnie przez Was. To dzięki Wam wypisują orędzia do zgierzan.

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbwars.pun.pl www.nc10.pun.pl www.narutouchihaforum.pun.pl www.thawmody.pun.pl www.apocalypseraiders.pun.pl