Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#316 2014-10-27 20:24:30

Dolfisto

Gość

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

Sylwia! Miło Cię widzieć. Po pierwsze pozdrów Panią Prezydent - przyda jej się dużo zdrowia przez najbliższe trzy tygodnie. Po drugie: czujecie już strach? zaczynacie się pocić? biegacie w panice i czujecie, że wszystkie wyjścia już zamknięte? Mam nadzieję, że tak bo serce me raduje się na tę wieść i wznosi ku niebiosom.
Dużo zdrowia raz jeszcze!

 

#317 2014-10-27 20:27:14

Malwina

Gość

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

Adamwys! A kto dwa pierwsze miejsca? Możesz zdradzić? :)

 

#318 2014-10-27 20:38:42

Adamwys1

Gość

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

Malwino, nie ma sensu wymieniać nazwisk tych dwóch kandydatów.
Taki coming out może narazić ich na niepotrzebne szykany. Już i tak mamy w Zgierzu do czynienia z jakąś kryminalną praktyką niszczenia plakatów wyborczych konkurencji... Do czego więcej może się posunąć "zgierski układ"? Strach pomyśleć...

 

#319 2014-10-27 20:42:46

Malwina

Gość

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

Zrozumiałe! Pewnie z tego co mówisz, Ci z 2 pierwszych miejsc zostali wczorajw nocy naznaczeni czarnymi sprayami. Widziałam na ulicy Łódzkiej, widocznie sondaże Iwonki są zbieżne z Twoimi. Mam nadzieję, że różnica głosów między Iwonką a Jureczkiem jest tak duża, że nawet o 3 pozycji może tylko pomarzyć. Najlepszego!

 

#320 2014-10-27 21:06:09

Adamwys1

Gość

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

Gdyby czarne spraye były wyznacznikiem popularności, to od dzisiaj Iwonka królowałaby w sondażach :D  Zamiast głosów, przybyło jej wąsów.

A takie piękne bilboardy były - jeżdżące, karminowe, dwustronne, coby zgierski ciemny lud mógł se pooglądać (byle nie dotykać!), pewnie też piekielnie drogie... Ktoś wie, co można z nimi zrobić po 16 listopada? Podpowiedzmy Iwonce!


Pewną ciekawostką są też bilboardy ludowców- jest ich ZATRZĘSIENIE. Mama, tata, wujek, ciotka...
O mało wypadku nie spowodowałem. Jedna gęba na drugiej. A wszystkie zdawałoby się krzyczące: CHCEMY ŻREĆ!

Najwyraźniej, po 4 latach sytej w stołki kadencji, dla peeselowskiej rodzinie wciąż brakuje odpowiednio długiego stołu...

 

#321 2014-10-28 11:18:54

kano

Gość

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

Apel do pracowników podległych Iwonie Wieczorek.

Nie niszczcie, ale zabezpieczajcie wszelkie dokumenty świadczące o niegospodarności lub nadużyciach Iwony Wieczorek i jej ludzi w Urzędzie i podległych jednostkach.
Bądźcie do końca świadkami jej władzy.
Niech nic, co złe, nie umknie Waszej uwadze.
Nie dopuśćcie do sytuacji, w której Iwona Wieczorek uniknęłaby odpowiedzialności.

 

#322 2014-10-28 16:25:37

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

A ja widziałam podobiznę  Pani Prezydent, namalowaną czarnym sprayem na tylnej ścianie Biura Pogrzebowego przy ulicy Piotra Skargi z podpisem " Uwaga Dzikus " hmmmm :(

Offline

 

#323 2014-10-28 17:25:22

Adamwys1

Gość

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

Iwona Wieczorek nigdy nie miała wyczucia. Pojęcia takie jak klasa, kindersztuba czy dobre maniery są jej całkowicie obce. Być może właśnie w tym tkwi wytłumaczenie faktu, dlaczego z taką lubością otacza się gogusiami pokroju Zgierskiego... Tylko takim jak on jest w stanie zaimponować. Oboje przecież reprezentują ten sam marny poziom psycho-rozwojowy. Z zastrzeżeniem, że panicz Zgierski jest o ponad 20 lat młodszy od swojej promotorki. To, co ewentualnie może uchodzić trzydziestolatkowi, niekoniecznie będzie przystoić prawie pięćdziesięcioletniej karminowej babie z Proboszczewic.

Lansowanie się w zakładach pogrzebowych i miejscach sakralnych, to ostatnio nowy kampanijny trend u Wieczorek. Z obrzydzeniem patrzę na gębę tej pani, radośnie zwisającą z budynku kwiaciarni na cmentarzu przy ul. Konstantynowskiej.
Nawet zmarłym nie da o sobie zapomnieć. Bo najważniejsze, to ujrzeć jej paskudną buźkę w Dniu Zmarłych.


Wstyda i poruta Iwono Wieczorek. Po raz kolejny przebiłaś dno dna. Po raz enty wyznaczyłaś nowe standardy prymitywizmu. Przed następcami ciężkie zadanie, aby cię przebić w kołtunstwie.

Przypomnę, że jesteś jedynym kandydatem, który wykorzystuje miejsca spoczynku i zadumy do promowania swojej marnej osoby.

Zmarli bywają mściwi!

 

#324 2014-10-28 18:42:00

Jasiek

Gość

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

Adamwys1 napisał:

Owszem, będziemy zdziwieni, ale raczej rozmiarem porażki Wieczorkowej.
Na razie nieoficjalne sondaże wskazują, że Wieczorkowa ma 4 miejsce. Przed nią jest Sokół. Dwa pierwsze miejsca zajmują kandydaci, nie piastujący dotychczas tego stanowiska.

Przepraszam Adamwys1 ten nieoficjalny sondaż to rozumiem Twój własny - wśród rodziny i znajomych. Rozbawiłeś mnie nie po raz pierwszy zresztą.

 

#325 2014-10-28 19:33:40

Adamwys1

Gość

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

Myślisz, że Iwona Wieczorek "cieszy się" jeszcze mniejszą popularnością? 4 miejsce to i tak sukces, biorąc pod uwagę czteroletnią katastrofę...
Jako członek komitetu wspierającego Wieczorkową, na pewno masz własne sondaże... Pochwal się, które miejsce zajmuje w nich Iwonka :) Trochę wam strach do dupy zajrzał... Czyżby nachalna przycmentarna promocja nie wypaliła?

W moim prywatnym sondażu takie pojęcie jak prezydent Iwona Wieczorek nie funkcjonuje. Wierz mi, że wśród członków mojej rodziny Wieczorkowa nie mogłaby liczyć nawet na 4 miejsce.

 

#326 2014-10-28 19:47:57

Jasiek

Gość

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

Adamwys1 napisał:

Myślisz, że Iwona Wieczorek "cieszy się" jeszcze mniejszą popularnością? 4 miejsce to i tak sukces, biorąc pod uwagę czteroletnią katastrofę...
Jako członek komitetu wspierającego Wieczorkową, na pewno masz własne sondaże... Pochwal się, które miejsce zajmuje w nich Iwonka :) Trochę wam strach do dupy zajrzał... Czyżby nachalna przycmentarna promocja nie wypaliła?

W moim prywatnym sondażu takie pojęcie jak prezydent Iwona Wieczorek nie funkcjonuje. Wierz mi, że wśród członków mojej rodziny Wieczorkowa nie mogłaby liczyć nawet na 4 miejsce.

W moim mogłaby liczyć co najwyżej na 10 miejsce. Śmieszy mnie, że bredzisz coś o nieoficjalnym sondażu co to znaczy nieoficjalny, na czyje zlecenie, wśród jakiej populacji? Rozwiń ten temat, bo z większością Twoich wypowiedzi się całkowicie zgadzam ale jak czasem coś zasuniesz to tracisz wiarygodność i powagę. Tyle w temacie.

 

#327 2014-10-28 20:12:21

Adamwys1

Gość

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

Zgodzę się co do nazewnictwa. Nie ma czegoś takiego jak sondaż nieoficjalny i oficjalny. Chociaż z drugiej strony za nieoficjalny można uznać sondaż wewnętrzny na zlecenie określonego ugrupowania. Oficjalne to te publikowane.

Nie mam zamiaru rozwijać tego tematu. Nie ja przeprowadzałem tego rodzaju badanie, nie znam również zastosowanej metodologii. Nie do mnie należy upublicznianie, kto stoi za tym sondażem. Zakładam, że większość komitetów już takie badania przeprowadziła lub zrobi to w najbliższym czasie.

Napisałem o pozycji Podwieczorkowej, ponieważ bardzo ucieszyła mnie informacja o marnym poparciu, jakie zgromadziła. Chciałem podzielić się z częścią Forumowiczów wiadomością, która naprawa optymizmem. Okazuje się bowiem, że bezczelna propaganda Iwonki nie działa.

Z drugiej strony, dopuszczam do siebie myśl, że zostałem "wykorzystany" jako swojego rodzaju narzędzie propagandy - widocznie osoba, która przekazała mi ten dane, założyła (i słusznie, plus dla niej), że podzielę się tą informacją z Wami.

Tak czy inaczej, możemy spodziewać się, że ciągu kilku najbliższych dni, na szpaltach kolejnej propagandowej gazetki Lusia z Proboszczewic opublikuje swój własny sondaż z minimum 80% poparciem...

 

#328 2014-10-29 07:19:21

Jasiek

Gość

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

A mnie martwi, że w tym rzekomym sondażu Paździochowa jest AŻ na 4 miejscu. To oznacza, że większość zgierzan nie widzi co się dookoła dzieje i wystarczy im posadzić trochę kwiatków przed zimą żeby byli ukontentowani. Zgroza!

 

#329 2014-10-30 10:15:07

heniek

Gość

Re: Urząd Miasta Zgierza - zmiany, zmiany, zmiany... 2010-2014

Niechże ona już odejdzie bo nie mogę na nią patrzeć. Rzygać się chce jak wkoło tylko ten ryj widać, niedługo wejdziesz do toi toya i się nawet nie odlejesz bo z kibla wyjdzie.. Wszystko ma jakiś umiar. Nie można tak nachalnie się narzucać jak za przeproszeniem jakaś "panienka" co się uczepi i nie odgonisz kijem. Atrakcja z pgr-u czy wąchocka. Doswidania;)

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rplifestyle.pun.pl www.everquest.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.lista-ots.pun.pl www.weight-loss.pun.pl