Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#16 2014-11-20 16:51:08

ego

Gość

Re: II tura na PMZ

Przemek jest fajny i miły. Jak to orzekła pewna młodzianka zgierzanka w spocie - jest też przystojny (poważny atut w wyborach!!!!), co może być dyskusyjne. Wszystko wręcz idealnie. Notowania ogólnopolskie PiSu sprzyjają. A Wieczorek nie jest fajna, jaka jest wiele osób albo słyszało albo doświadczyło. Wszystko wskazuje więc jednoznacznie.
Jednak jest mała ryska. Taka maleńka, a jednak pozwolę sobie nie dopuścić do jej rozłamu na przepaść. Przemek jest naprawdę idealny, gdyby nie fakt, że stoi za nim ZGIERSKI Pis. Przemek nie ucieknie od tego ugrupowania, od swoich promotorów. A ja z dwojga złego - naprawdę wybierając między wiedźmą, jędzą czy jakkolwiek pani W. nie nazwać a zgierskim PiSem, uwikłanym w myjnię, szowinizm, kolesiostwo (vide - wod-kan i jego struktury - przechowalnia, za co my wszyscy płacimy, nie dość, że najwięcej w województwie - to jeszcze być może coraz więcej po nowym roku...!) i chamstwo - wybiorę starego wroga, niż nowego przyjaciela. Nie ma co się oszukiwać. Wieczorkowa pogoniła mnóstwo ludzi, ale w urzędzie dzięki temu w końcu ludzie pracują, a nie snują się po korytarzach, porobiła mnóstwo imprez, ale one nie świeciły pustkami, o nie, a zrobiła to very sprytnie - z pieniędzy, które dotąd leżały nietknięte albo wykorzystywane przez anonimowych aa, może niewiele, ale na pewno NAJWIĘCEJ inwestowała"na twardo".


Poza tym, wiem czego się po niej mogę spodziewać. I po układzie Pisowskim też. A tego drugiego ani sobie ani nikomu nie życzę. W tym naszym biednym mieście. No nie.

 

#17 2014-11-20 16:56:28

Monika

Gość

Re: II tura na PMZ

Ja w najgorszych snach nie przypuszczałam, że w II turze poprę Wieczorkową. Motywy swojej decyzji już podawałam, ale powtórzę jeszcze raz. Wieczorkowa prezydentem i z opozycją PiS, to byłoby wspaniały spektakl ich walki i wspólnej kompromitacji, a ponadto Iwonkę łatwiej byłoby odwołać w referendum.

 

#18 2014-11-20 16:58:41

SPOKO

Gość

Re: II tura na PMZ

ego <-   załamka w tym co piszesz.

Jednak wolę pięknego Przemka.

Pragnę by ta pani poszła w niebyt.

 

#19 2014-11-20 17:12:34

jajco

Gość

Re: II tura na PMZ

PiS tak czy siak będzie u władzy.
Nawet jeśli przegra z Wieczorek i tak powróci na Iwonki łono.
PiS ma 9 radnych i wraz z klubem po Sokole tworzą żelazną większość. Po co Wieczorkowej mniejszość w radzie miasta (PO, KO, IM i Stożek) oraz czekanie na referendum?
Wynika z tego, że lepiej by wygrał PiS i przejął pełną odpowiedzialność za rządzenie. Zbędny balast w osobie nikomu niepotrzebnej Iwonki winien skłaniać do głosowania na oponenta. No i PiS pogoni rozrośnięty zastęp przydupasów pani prezydent.

 

#20 2014-11-20 17:27:05

Adamwys1

Gość

Re: II tura na PMZ

Nie zgadzam się z opinią Ega odnośnie rzekomej niesamodzielności Staniszewskiego.

Fakt. Na razie ww. kandydat nie zrobił absolutnie nic, aby pokazać polityczną niezależność.
Fakt. Nie mógł pozwolić sobie na dziką przedwyborczą rewoltę i spuścić do kanału ściekowego Gajdów czy innych Pilarskich.

Na szczęście władza (zwłaszcza pełna!) ZMIENIA. Proszę sobie przypomnieć Iwonkę sprzed "kariery politycznej".
Całkiem do rzeczy babka. Z pewną dozą nieśmiałości napiszę nawet, że sympatyczna i na poziomie. Wdrapała się na fotel prezydencki fotel i Wieczorkowej nie ma. Jest Paździochowa. Kłótliwa, arogancka, bezczelna i prymitywna.
Można? Można!

Przemka (o ile z natury nie jest taką gapą jak Bączak) czeka to samo charakterologiczne usztywnienie. Jest szansa, że kiedy w końcu obrośnie w piórka, uwierzy w swoją wszechmoc i jeszcze większą przystojność (swoją droga można być jeszcze bardziej przystojnym ?:D:D), otoczy się stadkiem klakierów i pomponiastych cheerleaderek, wyda Gajdzie i Pilarskiemu komendę: siad! do kanałów marsz!
Jest jeszcze coś... Staniszewski zawsze może się poskarżyć Marcinowi Mastalerkowi ksywka Breivik. Ten z tego co wiem za bardzo się nie certoli. A na Gajdę jest cięty jak mało kto...

 

#21 2014-11-20 18:28:06

cynik

Gość

Re: II tura na PMZ

Ja w odróżnieniu od Adamwysa zgadzam się z ego. Nie można dopuścić do zawłaszczenia przez Pis Zgierza. Indywidua typu Pilarski, pewien poseł i Gajda to zgraja, która tylko czeka aby wbić kły w aortę naszego biednego miasta. Iwonka jest przekleństwem ale ( sam nie wierzę,że to piszę) wolę tą nie do końca obliczalną osobę niż wyrafinowanych cyników chowających się za szyldem PIS!!

 

#22 2014-11-20 18:39:54

puszkafarby

Gość

Re: II tura na PMZ

Opozycja i tak zarządzi referendum, kto by nie wygrał. Jedyna różnica jest taka, że odsuwając Wieczorek mamy w przyspieszonych wyborach ją z głowy, bo bez kasy miejskiej g***o zrobi, a nie kolejną kampanię.
No i na ten ryj już się patrzeć nie da, a Przemek chociaż przystojny. ;)

 

#23 2014-11-20 18:44:00

Adamwys1

Gość

Re: II tura na PMZ

Cyniku,

Tutaj nie liczą się sympatie ale kalkulacja.
Wieczorkowa w przypadku wygranej raczej zostanie odwołana. PiS mając w perspektywie pełnię władzy nie zawaha się przed referendum odwoławczym. Znowu wybory i znowu koszty. Dajmy Pisowi sprzeprzyć sprawę do końca. Praktyka rządzenia tej partii pokazuje, że jest to fajerwerk. Pobruździ przez 4 lata (lub krócej), zgierzanie podziękują za rozwalenie miasta i w kolejnych wyborach znów wybiorą jakąś nowość, jakąś szamankę z tytułem doktora. Czego oczekiwać od wyborcy, który ocenia dokonania kandydatów na podstawie urody czy posadzonych kwiatków? Czego wymagać od wyborcy, który ma problem, aby prawidłowo postawić krzyżyk na karcie do głosowania...


Istnieje także możliwość, że Pilarski, Sencerek czy Gajda wolą mimo wszystko Wieczorkową od Przemka.

 

#24 2014-11-20 18:59:24

Cynik

Gość

Re: II tura na PMZ

Nie liczyłbym na mądrość kogokolwiek w sprawie odwołania "karminowych ust" jak to trafnie określił AdamWys. Zdaję sobie sprawę z determinacji PIS-u, który mając taką liczbę radnych będzie chciał mieć przemożny wpływ na to co dzieje się i mogłoby dziać się w radzie miasta. Nie liczyłbym na mądrość zgierzan i zgierzanek, którzy pokusiliby się na taki odważny krok, co prawda kosztowny jak referendum.

 

#25 2014-11-20 19:13:16

szkiełko

Gość

Re: II tura na PMZ

Adamwys1 napisał:

Wieczorkowa nie będzie długo prezydentem nawet jeśli wygra drugą turę.

Rozpędzone i mające w RMZ liczne przedstawicielstwo PiS tym razem nie będzie wspierało idiotyzmów Iwonki. Zaproponuje własne...

Wygrana Wieczorkowej w II turze oznacza kadencję do pierwszej sesji absolutoryjnej. PiS chce mieć i większość w Radzie i większość w Powiecie i własnego Prezydenta. Chce mieć i mieć będzie. Należy jedynie usunąć spod nóg zbędny balast w postaci pewnej karminowej szminki i jej ludzi.

Gdyby jeszcze wierni pretorianie Iwonki podostawali się do Rady Miasta... A tu taki klops.
Jak się nie ma szabli, to się walczy Antenką. Tomaszem Antenką.

Bye Bye Wieczorek!

Ale zdąży jeszcze rozprawić się ze swoimi oponentami, zemścić na nich. Niestety - wsadzi pewnie swoją koleżankę w dyrektory, a drugiej pozwoli dalej  rządzić ludźmi, mobbingować. Trzecia dalej będzie naczelnikiem, chociaż przekręty czyni i kłamie w żywe oczy. Dlatego nie będę na nią głosować. Wolę Pisiora.

 

#26 2014-11-20 19:38:57

Lokator

Gość

Re: II tura na PMZ

Manyżerowie z WOD-KANu są nieruszalni w każdej konfiguracji. Umowy jakie podobno pomógł im sporządzać pewien magister prawa pod okiem członków zarządu dają im gwarancję wysokich odpraw. Bardzo wysokich odpraw.

Jeśli ktoś liczy na że w kolejnych wyborach czy w referendum mieszkańcy wybiorą inaczej, niech zmieni lekarza.

Dopóki społecznicy wszelkiej maści oraz niezrzeszeni kandydaci nie zewrą szyków czeka nas marazm i panowanie manyżerów i karierowiczów pod jednym partyjnym sztandarem.

 

#27 2014-11-20 20:41:57

optymistka

Gość

Re: II tura na PMZ

Ludzie, o czym mowa? Jakie referendum? Były próby wcześniej, nikt się nie ruszył, nikt!!!
A teraz jak wybierzecie panią W. to znów będzie pokazywanie swojego "ja" ponad wszystko. Po co przychodzić na posiedzenia Rady Miasta, po co tłumaczyć się z dziwnych decyzji personalnych, skoro "mam prawo"?
I rzeczywiście, jak sie rozpędzi, to pozwalnia kogo można i pozatrudnia swoich, radni jej nie powstrzymają, a co tu mówić o jakichś ludziach na forach. Sami popatrzcie na swoja siłę oddziaływania: efekt: druga tura w takim składzie.
WYBIERZMY MNIEJSZE ZŁO, PRZYNAJMNIEJ ZRÓWNOWAŻONEGO FACETA!

 

#28 2014-11-20 20:49:21

Adamwys2

Gość

Re: II tura na PMZ

Osoby, które chcą oddać głos na Wieczorkową w rzeczywistości nie zdają sobie sprawy, jak bardzo kolejne zwycięstwo utwierdzi ją w przekonaniu, że wszystko, co robiła dotychczas było korzystne dla miasta.

 

#29 2014-11-20 20:53:51

wiki

Gość

Re: II tura na PMZ

Monika napisał:

Ja w najgorszych snach nie przypuszczałam, że w II turze poprę Wieczorkową. Motywy swojej decyzji już podawałam, ale powtórzę jeszcze raz. Wieczorkowa prezydentem i z opozycją PiS, to byłoby wspaniały spektakl ich walki i wspólnej kompromitacji, a ponadto Iwonkę łatwiej byłoby odwołać w referendum.

Monika, przemyśl sobie jeszcze tę decyzję. Nie warto popierać Paździochowej - zrobi ona wiele złego.

 

#30 2014-11-20 20:56:43

Adamwys2

Gość

Re: II tura na PMZ

To jak dać piromanowi, który już raz podpalił, kolejne pudełko zapałek.

Dziewczynka z zapałkami już się pobawiła. Teraz niech bawi się prawnik.

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lista-ots.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl