Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#31 2014-11-28 07:55:03

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: Internauci o prezydent Iwonie Wieczorek

A kto był dobrym Prezydentem Zgierza ? Ciekawa jestem czy ktoś mi odpowie na to pytanie i czym się zasłużył ? Ja nie jestem ślepa i widzę , że pani Prezydent Wieczorek przez 4 lata cos w Zgierzu zrobiła !!!!!( chociaż Plac na Nowym Miescie jest fatalny ) myślę , ze wszystkie posty są  pisane przez osoby należące do PiS-u. A gdzie nasz szanowny poseł Matuszewski czy zrobił cos dla Zgierza przez te 4 lata ?( zrobił wybudował sobie myjnię ) Nie jesteście obiektywni. A czym się zasłużył Pan Staniszewski ? przecież był zastępcą  Pani Prezydent .A co zrobili radni i teraz prawie Ci sami są wybrani przez Was na ciepłe stołki !!!!!Przemawia przez Was  nienawiść .Te posty podejrzewam , że są pisane przez RG i MP oni chcą dobrej  posady i pieniądze ( dla swoich rodzin )MP załatwił mamusi prace a inni poszli na bruk  . A tak na marginesie nie widziałam Pani Prezydent pijanej w Zgierzu !!!!! Każdy ma swój interes dba o swoje i swoich najbliższych . Nie doczekamy się w Zgierzu Prezydenta , który będzie dbał o Zgierz i mieszkańców to dzisiaj jest chore każdy dba o swoja p....ę.i potrafi krytykować przed wyborami !!!!!!!!Chce się dostać do koryta !!!!!!

Offline

 

#32 2014-11-28 20:43:32

Radek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-08
Posty: 130

Re: Internauci o prezydent Iwonie Wieczorek

Wypowiadasz się Japonka emocjonalnie. Masz oczywiście sporo racji kiedy to wszystko opisujesz jako jedno bagno. Niemniej zawsze należy do spraw podchodzić z pewnym krytycyzmem. Wśród wybranych radnych jest dużo nowych osób i jest to niezaprzeczalny fakt. Jeśli Panowie Pilarski i Gajda mają ciepłe stołki to ktoś ich na tych stołkach posadził jak myślisz kto ?. Ja myślę, że miłościwie nam panująca prezydent Wieczorek. Jeśli piszesz, że Pilarski załatwił posadę dla swojej mamusi a inni poszli na bruk. To oznacza, że nie odbyło się to bez wiedzy pani Wieczorek. Najprawdopodobniej ona albo na jej polecenie inne osoby wyrzuciły innych ludzi na bruk żeby mamusia radnego Pilarskiego miała pracę. Nadal nie wiem co takiego doniosłego wydarzyło się w Zgierzu pod rządami Pani Wieczorek. Bez trudu natomiast mogę Ci napisać co nie powinno się wydarzyć. Zresztą już trochę napisałem powyżej.

Offline

 

#33 2014-11-29 09:08:17

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: Internauci o prezydent Iwonie Wieczorek

Dzięki Radek .Teraz nie wiem na kogo głosować .Nie jestem tak biegła jak Wy o naszych rządzących w Zgierzu , dowiaduje się o nich w Waszych postach .Jeszcze mam trochę czasu do jutra muszę mądrze pomyśleć. Radek , ale teraz to przecież  Pan Staniszewski przeszedł na stronę " Młynarzy zgierskich "a Pani Wieczorek nie ma z nimi nic wspólnego !!!!!!!!!!!!!!! Nie chce żeby Gajda był z-ca Pana Staniszewskiego ( jak zostanie Prezydentem ).
Pozdrawiam.

Offline

 

#34 2014-11-29 15:26:36

tadzio

Gość

Re: Internauci o prezydent Iwonie Wieczorek

Cisza wyborcza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

#35 2014-11-30 23:31:16

sowa

Gość

Re: Internauci o prezydent Iwonie Wieczorek

Ważne!!
Plotka z godz. 23.00 mówi, że wygrał Staniszewski.

 

#36 2014-11-30 23:41:22

Adamwys2

Gość

Re: Internauci o prezydent Iwonie Wieczorek

To nie plotka. Raczej spore prawdopodobieństwo.

Misja zakończona.

Paździochowa nie będzie już straszyć niegrzecznych dzieci. Tej zimy odlatuje do Karminowa.
Zgierskie dzieci, w nagrodę za właściwy wynik wyborczy, dostaną Plastusia Przystojnisia.

Chwała zgierskim uczniom! To one po licznych spotkaniach z Paździochową, przekazały rodzicom, aby pod żadnym pozorem nie głosować na karminowe straszydło.

Tak się kończy agitacja pod szkołami!

 

#37 2014-12-01 08:54:06

Japonka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 77

Re: Internauci o prezydent Iwonie Wieczorek

To nie raczej , ale prawda  w TVN cieszył się Pan rzecznik PiS-u i powiedział że W Zgierzu  WYGRAŁ  PiS !!!!!! To mamy Prezydenta Pana Staniszewskiego , z-c Pana Gajdę , Pilarskiego i Sokoła .Teraz Zgierz będzie piękny, oddłużony, nie będzie bezrobocia itd. :((

Offline

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lista-ots.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl