Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#241 2014-12-06 23:28:31

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: Kandydaci na radnych 2014

Nie zrozumieliście mnie.
TR niczym nie tracił. Nie jest żadną decydującą siłą polityczną i takową nie będzie-to oczywiste. Wystartował bo chciał, a nie musiał. Platforma zaś miała w poprzedniej kadencji najwięcej radnych, a była w opozycji. W. Budziarski nie zdobył piorunującego wyniku jak na tak zorganizowaną kampanię. PO poparło I. Wieczorek, która przegrała z kretesem, wcześniej zaś B. Świątczak wystąpiła z koła. Są ponoć zakusy robione na T. Kupisa, ale nie wiem na ile to wiarygodna wiadomość. Wówczas PO nie miałaby nawet koła radnych. I nie piszcie, że Platforma nie przegrała bardziej niż TR.
Warto jeszcze dodać zbulwersowanie ludzi na Platformę po informacji o poparciu sami wiecie kogo.
Partia z takim potencjałem została rozgromiona przez PiS, a szkoda.

Offline

 

#242 2014-12-07 17:00:51

Realista

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Po pogoniło samo siebie. W tym modelowym przypadku wręcz książkowym jak nie powinno się prowadzić polityki zgierska PO pokazała się z jak najgorszej strony. To grupka przypadkowych nieudaczników bardzo zdziwionych wynikiem wyborczym. Wreszcie zostali należycie ocenieni przez wyborców przez pryzmat swojej nieudolności. PIS robił swoje i dlatego osiągnął sukces a PO porażkę druzgocącą.

 

#243 2014-12-09 00:39:52

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: Kandydaci na radnych 2014

Realista napisał:

Po pogoniło samo siebie. W tym modelowym przypadku wręcz książkowym jak nie powinno się prowadzić polityki zgierska PO pokazała się z jak najgorszej strony. To grupka przypadkowych nieudaczników bardzo zdziwionych wynikiem wyborczym. Wreszcie zostali należycie ocenieni przez wyborców przez pryzmat swojej nieudolności. PIS robił swoje i dlatego osiągnął sukces a PO porażkę druzgocącą.

Tu się zgadzam w 100%
I nie zapowiada się żeby jesienią 2015 pokazali odrobiona pracę domową z tegorocznych wyborów.

Offline

 

#244 2014-12-09 16:38:17

Samanta

Gość

Re: Kandydaci na radnych 2014

Panie Skowroński ma Pan rację, jesień będzie ciekawa.
Jednak jestem pewna, że nic nie pomoże zanikającej formacji jaką jest Twój Ruch.
Zgierskie PO to rzeczywiście grupka nieudaczników, dlatego dziwi mnie jak, było możliwe, że przez tyle lat wpływali na sprawy Zgierza.
Wracając do ugrupowania Palikota, to "zwalczanie czarnych" i "marycha dla wszystkich" nie gwarantuje wyniku innego niż w granicach błędu statystycznego.

 

#245 2014-12-09 17:32:03

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: Kandydaci na radnych 2014

Samanta napisał:

Panie Skowroński ma Pan rację, jesień będzie ciekawa.
Jednak jestem pewna, że nic nie pomoże zanikającej formacji jaką jest Twój Ruch.
Zgierskie PO to rzeczywiście grupka nieudaczników, dlatego dziwi mnie jak, było możliwe, że przez tyle lat wpływali na sprawy Zgierza.
Wracając do ugrupowania Palikota, to "zwalczanie czarnych" i "marycha dla wszystkich" nie gwarantuje wyniku innego niż w granicach błędu statystycznego.

Zgadzam się. TR jest bytem na wymarciu. Tak się kończy budowanie czegoś na wizerunku jednej osoby. Ja do TR ani do żadnej innej partii nigdy nie należałem. Jeśli chodzi o lokalne struktury Ruchu, to ich problem polega na wewnętrznych sporach i waśniach. W sumie na niczym innym się nie koncentrowali jak na zmianach personalnych we władzach partii, a szkoda, bo pomijając niektóre ideologiczne bzdury, z którymi nie mogę się zgodzić, to program gospodarczy mieli nawet w porządku. Ale to jest byt na wymarciu i myślę, że w 2015 nastąpi rozwiązanie zgierskiego koła.
Wracając do meritum, czyli Platformy, byli zbyt pewni siebie. Oczywiście są wyjątki, na listach były osoby pracowite, które zdobyły niezły wynik. Mam nadzieję, że PO zrobi rachunek sumienia i będzie opozycją konstruktywną pokazującą zgierzanom alternatywne rozwiązania. Jeśli jednak nadal będzie taka stagnacja, radziłbym wartościowym członkom Platformy rozważenie dalszego zasiadania w tej opcji.

Offline

 
Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.weight-loss.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.everquest.pun.pl www.lista-ots.pun.pl