Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#16 2014-12-18 02:25:03

VIP

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Borys napisał:

I dobrze jeżeli to prawda to niech likwidują. Kim jest Pani szczecińska ? Taka rewelacyjna ? myślę że nie.  Pan Olender zna się na rzeczy i myślę że szybko będzie zrobiony porządek w tym bur..delu który zostawił po tylu latach kadencji pan R.

Trochę nieładnie używać słowa: bur...del w odniesieniu do urzędu i urzędników.Czy pan Olender się zna na rzeczy, tego nie wiem, ale na pewno urząd to nie jednostka wojskowa, urząd to zespół specjalistów, ludzi o godności urzędnika i należy to szanować.

#17 2014-12-18 02:33:54

VIP

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

NoNo napisał:

Wcale nie zazdroszczę pracownikom Urzędu Gminy oraz mieszkańcom.
Nowo wybrana Wójt, to kwintesencja najgorszych cech ugrupowań z którymi była lub jest związana czyli SLD i PiS-u.

Dla mnie już nie do przyjęcia był sam fakt tak rychłej ( po 4 latach jedynie) zmiany patrona politycznego w wyborach, a jak się doda, że skrajnie różne to partie, to zaufanie wyborcze zniknęło całkiem.

#18 2014-12-19 09:55:48

Rozalia

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Wójt o mentalności "kaprala" rozpoczął dostosowywanie Urzędu Gminy do jednostki wojskowej.
Jako pierwsze postanowił wprowadzić nowy system kontrolowania "wyjść i wejść" pracowników.
W tym celu nakazał stworzenie nowego dokumentu, w którym będą odnotowywane wyjścia, ponieważ poprzedni w jego przekonaniu przypominał "zeszyt wejść i wyjść do obory w PGR".
Dla większości zatrudnionych w UG Zgierz skrót PGR nic nie mówił i się zastanawiali co może on znaczyć w terminologii wojskowej.

#19 2014-12-19 17:00:47

Pola

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Rozalia napisał:

Wójt o mentalności "kaprala" rozpoczął dostosowywanie Urzędu Gminy do jednostki wojskowej.
Jako pierwsze postanowił wprowadzić nowy system kontrolowania "wyjść i wejść" pracowników.
W tym celu nakazał stworzenie nowego dokumentu, w którym będą odnotowywane wyjścia, ponieważ poprzedni w jego przekonaniu przypominał "zeszyt wejść i wyjść do obory w PGR".
Dla większości zatrudnionych w UG Zgierz skrót PGR nic nie mówił i się zastanawiali co może on znaczyć w terminologii wojskowej.

Powiem krótko- są ważniejsze sprawy w gminie niż  tworzenie nowego dokumentu wejść i wyjść, jeśli to prawda, to panie W-ce Wójcie gratuluję szczerze startu. Nie wiem, czy śmiać czy płakać, jestem zażenowana.

#20 2014-12-20 20:32:33

baczność

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Dobrze, że jest zima bo zastępca wójta zarządziłby "malowanie trawy na zielono"....

Wojskowi mają, to do siebie (oczywiście nie wszyscy), że czym posiadają większą rangę tym dziwniejsze pomysły..

#21 2014-12-21 00:30:27

Gminny obserwatorek

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Ja się przyłączam do chóru mało zadowolonych z wyboru z-cy wójta i powiem z małą refleksją tak, chyba za wcześnie jednak państwo wysyła  mundurowych na emeryturę, bo potem zajęć szukają w życiu.

#22 2014-12-22 20:25:12

Gratulacje

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Gratulacje dla  mieszkańców gminy Zgierz, wybór wójta super, taki super, że mnie smutek ogarnia. Kobieta, która lubi się konfliktować wójtem!, to stanowisko wymaga bycia chętnym do kompromisu, do słuchania i widzenia racji innych uczestników dialogu, wg mojej oceny, ta pani pokazała już w historii gminy, że nie lubi słuchać racji innych.

#23 2015-02-05 14:05:56

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: Władze Gminy Zgierz

Nie udało się zainstalować radnego Linkowskiego w Urzędzie Miasta Zgierza, ale jako posłaniec PiS znalazł "fuchę" w Urzędzie Gminy.
Nie wiadomo jakie ma zadania ale najprawdopodobniej ma pilnować "interesów" PiS, posła Matuszewskiego i jego rodziny (niekoniecznie w takiej kolejności).

Offline

#24 2015-04-05 19:40:04

rodowity łodzianin

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

W Urzędzie Gminy Zgierz "fuchę" podobno dostała Radna RMZ z PiS Pani Agata Grzelak-Makowczyńska.

#25 2015-04-10 09:51:50

wisienka

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Za Linka i Fionę dwie osoby ( żony władnych z gminy) idą do MUK. Coś za coś nie ma nic za darmo. Życie.

#26 2015-04-15 07:30:04

obywatelka zgierza

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Odnośnie MUK to podobno duże szanse na powrót na stanowisko kierownicze tej jednostki ma Mariusz Miśkiewicz.

#27 2015-04-15 09:54:14

mono

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

obywatelka zgierza napisał:

Odnośnie MUK to podobno duże szanse na powrót na stanowisko kierownicze tej jednostki ma Mariusz Miśkiewicz.

a gdzie się podział P. Marczewski?
hipoteza z M.Miśkiewiczem całkiem możliwa z racji że był już na tym stanowisku. Merytorycznie jest przygotowany, oby tylko znowu mu nie odbiło

#28 2015-04-15 10:12:06

skała

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Mariusz zapuszczaj brodę , inaczej z awansu nici!

#29 2015-04-15 13:06:55

obywatelka zgierza

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

P. Marczewski odszedł z MUK.

#30 2015-04-15 14:21:40

mono

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

obywatelka zgierza napisał:

P. Marczewski odszedł z MUK.

tak po prostu...
w takim razie Mariuszowi już tylko brody brakuje

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaotsto.pun.pl www.polishsupermanager.pun.pl www.11ac2.pun.pl www.bakugan-pbf.pun.pl www.sga.pun.pl