Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#16 2015-01-02 13:15:16

Albert

Gość

Re: Starostwo Zgierskie

Porażka lewicy w mieście i powiecie to nie wina Kozaneckiego tylko ciężka praca zgierskiego SLD.
Współpraca z PiS i PO doprowadziła do odejścia w hańbie takich person jak Zapart i Komorowski.
Jedynie zmiana okręgów wyborczych spowodowała, że Karpiński nie został radnym w powiecie.

#17 2015-01-04 09:25:55

Likwidator

Gość

Re: Starostwo Zgierskie

Karpiński przyczynił się do likwidacji Wydziału Komunikacji w Ozorkowie czy Głownie tak kombinowali z Kozaneckim przy okręgach, że Karpiu przegrał bo ludzie mają dość SLD. Łebedowski ma bogate doświadczenie samorządowe i jest osobą nie bojącą się ostrych dyskusji i patrzenia na ręce. Karpiu już się wypalił. Układał się z Kozaneckim i tyle. Powinno się zmieniać radnych a nie od wielu lat te same twarze i układy. Młodych popierać a nie kolesiostwo.

#18 2015-01-04 09:30:24

wiecej

Gość

Re: Starostwo Zgierskie

maryna napisał:

Niesprawiedliwe ze Karpiński nie przeszedł. Miał prawie tyle samo głosów co Swiniuch a Łebedowski z PiS-u miał prawie połowę mniej co Karpinski i przeszedł. Oni to rozliczaja jakoś procentowo, no nie?

ale miał więcej głosów niż np. Gabrysiak czy Andrzejczak z PiS-u a też są radnymi taka jest ordynacja i tyle. Kiedyś Bielawska miała mniej głosów niż np inni kandydaci i też przeszła. Doczytaj ordynację i dopiero pisz komentarze. Nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich stosowania.

#19 2015-01-05 12:14:17

maryna

Gość

Re: Starostwo Zgierskie

Nie chce mi się czytać. Czytam tylko wtedy gdy muszę wyminąć jakiś przepis. A w ogóle to jestem specjalistka  od finansów i od giełdy. Ale wg mnie Karpiński jeszcze nie jest skończony i porównanie wyników poszczególnych kandydatów w jednym okregu świadczy o tym, że ten kto ma więcej głosów jest lepszy.  Karpiński jest postrzegany jako samorządowiec. To że jest z SLD jest nieistotne. Może być różnie. SLD może być w dalszym ciągu na marginesie a może jeszcze podskoczyć.

#20 2015-01-08 05:56:03

Wiecej

Gość

Re: Starostwo Zgierskie

Karpiu to układy i własny interes, poczytaj o tym człowieku z PiS-u co wg. ciebie miał mniej głosów i wszedł do powiatu. To samorządowiec z krwi i kości z 15 letnim doświadczeniem w samorządzie specjalista wielu dziedzin. Nie zgodził się na układy mówił głośno o nieprawidłowościach to zwolnili go z pracy. To jest facet z jajami, sory ale wg. mnie karpiu to może mu teczkę nosić **** powinna być możliwość bycia radnym góra dwie kadencje wtedy nie było by kolesiostwa i układów***, zobacz co w starostwie - powiecie wszystko po staremu zamienili się stołkami i dodali jeszcze dwa stołki dla PSL. A głupcy głosują na takich jak karpiu, który dbał o własną pupę i nic więcej, te jego głosy to tylko dlatego, że był vice i ostatnio pojawiał się na wielu imprezach przed wyborami. Niestety młodzi mądrzy ludzie go wykopali - koniec z układami. Następne powinni wykopać innych i oczyścić powiat z kolesiostwa.

#21 2015-01-08 15:52:48

Minos

Gość

Re: Starostwo Zgierskie

Czytam o obecnym radnym PiS, że niby to:

samorządowiec z krwi i kości z 15 letnim doświadczeniem w samorządzie specjalista wielu dziedzin. Nie zgodził się na układy mówił głośno o nieprawidłowościach to zwolnili go z pracy. To jest facet z jajami....

Skoro to taki wybitny specjalista i fachowiec, to niby dlaczego nie otworzył firmy i nie pozatrudniał nieudaczników z PiS?
Nie zgodził się na układy...
Pytam na co się nie zgodził?
Kto słyszał jego głośne wypowiedzi?
Na jakie tematy się wypowiadał?


Jedyne z czy się zgadzam, to że jest facetem z jajami, bo w innej sytuacji byłby BABĄ.

#22 2015-01-08 16:00:26

Łapu capa

Gość

Re: Starostwo Zgierskie

Łebdowski, to taki sam wybitny samorządowiec jakim był wybitnym piłkarzem czyli poziom Sparty Leśmierz.

#23 2015-01-09 08:34:11

piłkarka

Gość

Re: Starostwo Zgierskie

Łapu capa napisał:

Łebdowski, to taki sam wybitny samorządowiec jakim był wybitnym piłkarzem czyli poziom Sparty Leśmierz.

Ja na piłce się nie znam, ale słyszałam, że dzięki jego działaniom rada gminy musiała zmieniać uchwały niezgodne z prawem, że ostro potępiał działania kolesiowskie wójta w gminie. Piłka w starostwie do niczego nie jest mu potrzebna. I dobrze, że wygrał on i wielu nowych, a co tam niech będzie kto chce byle nie ci sami od wielu lat. Zobaczcie kto ciągle w radach gmin powiatów itd. ciągle ci sami. np. Pilarski najpierw w mieście teraz w powiecie zero wiedzy i kompetencji. Potem dalej ciągle ci sami. Brzeski, Karpiński, Kozanecki, Jarota, Świniuch, Sobolewski itd. Stankowski nie dostał się do powiatu bo miał marnie głosów od wyborców to wezmą go z PSL na sekretarza bo mu gdzieś dupę muszą wsadzić a Dlaczego nie głosować na nowych. Cieszy mnie, że są nowi radni  jak np. Gabrysiak, Łebedowski, Pieruń itd. szkoda, że nie ma ich więcej i gdzieś mam czy ktoś się zgadza ze mną czy nie

#24 2015-01-09 10:08:40

Łapu capu

Gość

Re: Starostwo Zgierskie

Piłkarko jeśli zamierzasz dyskutować, to wypada zapoznać się ze sposobem wybierania radnych, a później dyskutować.
Skoro wyborcy podczas aktu głosowania wskazywali na radnych, którzy są ci "belką w oku", to masz problem.
Wymieniasz nazwiska radnych PSL i PO, tych którzy zostali wybrani i sprawują lub sprawowali władzę. 
Można negatywnie ocenić dokonania Kozaneckiego, czy Karpińskiego, to zależne jest od punktu siedzenia.

Zadziwia pochwała nowych radnych powiatowych z PiS, ale skąd na tej liście znalazł się Pieruń?
Czyżby z racji "cichej" współpracy" z PiS?
Michał Pieruń był radnym nawet wiceprzewodniczącym rady z SLD, jednak jego spotkały pochwały.
Ponadto, Pieruń trzykrotnie ubiegał się mandat radnego w ostatnich latach lecz nie był wybierany do 2014 roku.
Pieruń próbował zostać min. radnym powiatowym z SLD w 2002, radnym miejskim  z listy Odnowa Leśniewicza oraz kandydatem Socjaldemokracji RP do Europarlamentu.

#25 2015-01-09 13:37:53

piskacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 367

Re: Starostwo Zgierskie

Łebedowski, to człowiek sukcesu szczególnie w piłce nożnej.
Jego kariera zawodnicza to 10 meczów w A klasie (przedostatni poziom rozgrywek).
Według oceny znajdującej się w internecie w kadrze Sparty Leśmierz znajdował się na szarym końcu.
Później prezesował klubowi z Leśmierza, który w rozgrywkach znajdował się w ogonie A klasy.

Ale dla PiS takie persony to ludzie sukcesu.
Na niwie politycznej także nic nie osiągnął, nie licząc trzeciego (ostatniego miejsca) w wyborach wójta gminy Ozorków z poparciem około 17% wyborców.
Może ten osobnik jest "gwiazdą" ale tylko na poziomie Leśmierza.

Offline

#26 2015-04-05 19:29:44

rodowity łodzianin

Gość

Re: Starostwo Zgierskie

Pan Łebedowski swoimi interpelacjami skutecznie usunął z pracy Pana Karpińskiego w Centrum Medycznym BORUTA sp. z o. o. w Zgierzu.

#27 2015-04-06 06:52:59

miraż

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 63

Re: Starostwo Zgierskie

To Karpiński już nie bierze kasy z NZOZ Boruta?
A, to się narobiło....
Teraz pozostało mu zbieranie truskawek lub udział w kastingu do programu Marcin szuka żony.

Offline

#28 2015-04-07 13:20:38

mika

Gość

Re: Starostwo Zgierskie

A co on miał do tego Karpińskiego? Co mu przeszkadzał? Może sam kiedyś będzie potrzebował pomocy w sprawie pracy? Po co tak atakować? Wielu ludzi siedzi na stołkach w różnych układach. Chyba miał do tego Karpińskiego coś osobistego, jak myślicie?

#29 2015-04-07 15:12:01

santana

Gość

Re: Starostwo Zgierskie

A co w ogóle robił Karpiński w tej Borucie?
Według mnie tak się nie robi bo nie robi się komuś krzywdy. To już wskazuje na to że Łebedowski albo coś miał do Karpia albo też jest po prostu wredny. Wiadomo że Karpińskiemu dali to z racji współpracy z PO. Wielu dostało.

#30 2015-04-07 20:00:10

ja

Gość

Re: Starostwo Zgierskie

Krzywda, krzywda, krzywda. Co ma ten do tego a tamten do tamtego. Biedni włodarze, sponiebierani przez przeciwników politycznych jedynie z racji swoich odmiennych poglądów. Rzygać się chce jak czytam te wytwociny. Z tego co mi wiadomo, poprzednia ekipa rządząca powiatem, czyli WY, sprzedaliście pod koniec swoich nędznych rządów, 50% udziałów w borucianym szpitalu, tracąc w ten sposób pakiet kontrolny. Po tym, okazuje się, że jeden z powiatowych notabli, po stracie stołka, dostaje fuchę w jednostce, którą sam prywatyzował. Czy to na prawdę tak brzydko wygląda, czy ja żle kojarzę fakty, lub zostałem wprowadzony w błąd ? Jak mam WAS odbierać, mając wrażenie, że to ze mnie, WY próbujecie robić idiotę ? Uczono mnie całe życie, że jeśli o czymś nie ma się pojęcia, to lepiej się nie odzywać. Z pewnością mieliśmy innych nauczycieli. Na chwilę obecną, wydaje mi się, że nigdy nie było w starostwie, gorszych rządów od minionych. Chyba w ogóle przestanę tu zaglądać, bo mnie mdli od tych WASZYCH żałosnych prób, ratowania reputacji.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samsungmobile.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.everquest.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.lista-ots.pun.pl