Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#31 2015-04-15 15:32:45

obywatelka zgierza

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Podobno Pana Miśkiewicza w powrocie na kierownika MUK popiera poseł PiS Marek Matuszewski.

#32 2015-04-15 17:03:49

skała

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Broda Mądrości Nie Doda

#33 2015-04-15 17:05:14

Skala

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

ale bez brody Miśkiewicz leży...

#34 2015-04-15 17:12:14

cypisek

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Zawsze to awans za zasługi- zapuszczajmy brody.

#35 2015-04-20 09:44:52

elw

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

W UMZ mówi się, że dojdzie do zmiany na stanowisku kierownika MUK, mimo, że osoba aktualnie piastująca to stanowisko sprawdza się. Ot, cała zgierska polityka...

#36 2015-04-20 12:11:06

mono

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

elw napisał:

W UMZ mówi się, że dojdzie do zmiany na stanowisku kierownika MUK, mimo, że osoba aktualnie piastująca to stanowisko sprawdza się. Ot, cała zgierska polityka...

to już raczej pewnik

#37 2015-04-22 18:26:41

wisienka

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Zmiana zdecydowanie na gorsze i to dużo gorsze. Komunikacja teraz funkcjonuje dobrze.
Jeżeli pan M.M wróci może być tylko gorzej

#38 2015-06-24 17:58:11

Felek z Gieczna

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Kaczmarkowa, mimo ze poczatkowo nie posiadala wiekszosci w radzie juz ja spacyfikowala przy pomocy PiS.
Oponeci nawet nie wiedza jak, o cokolwiek zapytac.

#39 2015-06-24 19:35:11

joker

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Kaczmarkowa powinna popatrzeć na poczynania PIS w mieście i wtedy zobaczy co ją czeka w niedalekiej przyszłości własnie ze strony PIS-u. No ale żeby to zrozumieć trzeba mieć chociaż odrobinę politycznego wyczucia. Jeśli się go nie ma trzeba się uczyć na własnych błędach podobnie jak Wieczorkowa ! No cóż historia lubi się powtarzać .

#40 2015-06-25 16:35:01

Kasia

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

joker napisał:

Kaczmarkowa powinna popatrzeć na poczynania PIS w mieście i wtedy zobaczy co ją czeka w niedalekiej przyszłości własnie ze strony PIS-u. No ale żeby to zrozumieć trzeba mieć chociaż odrobinę politycznego wyczucia. Jeśli się go nie ma trzeba się uczyć na własnych błędach podobnie jak Wieczorkowa ! No cóż historia lubi się powtarzać .

Po co ma Pani Wójt wybiegać w przyszłość, ważne jest tu i teraz.

#41 2015-06-25 16:45:00

bambo

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Kilka razy startowała na Wójta jak jej się udało to po co ma się wysilać.

#42 2015-06-25 20:11:13

joker

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

bambo napisał:

Kilka razy startowała na Wójta jak jej się udało to po co ma się wysilać.

Wysilać jak widać się nie musi , ale mam przekonanie graniczące z pewnością, że ta krótkowzroczność będzie ją drogo kosztować . Grupa pod nazwą " Pożreć I Strawić" już pierwszą część zadania wykonała teraz pozostanie tylko druga , a potem przyjdzie Pani Wójt tylko zaśpiewać - "...nie ma już nic , jesteśmy wolni , możemy iść ". Ewentualnie będzie mogła jeszcze umówić się na kawę z I. Wieczorek celem przedyskutowania popełnionych "wspólnie " błędów.

#43 2015-06-25 20:28:59

słuchacz

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Iwona Wieczorek zawsze jest na wygranej pozycji ma pracę na uczelni a Pani Wójt jak połknie ją PIS bo zapewne na następne wybory na jej miejsce już mają kogoś kto się szykuje to gdzie ona wróci?
Mieliście dobrego Wójta z tego co słyszałem to zachciało się zmian to samo tyczy się miasta. Już ludzie żałują.

#44 2015-07-21 23:42:54

Przemek

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

Mieszkańcy Zgierza coraz częściej narzekają na pracowników Urzędu Gminy Zgierz twierdząc, że są niekompetentni, skoro nie potrafią nawet przekazać pism wg właściwości.

#45 2015-07-22 07:08:03

musztarda po obiedzie

Gość

Re: Władze Gminy Zgierz

jeszcze nic skomplikowanego nie załatwiałam w UG, natomiast muszę przyznać, iż pomyliłam się w kwestii głosowania na wójta. Jestem zawiedziona Panią Wójt. Nie wywiązuje się z wcześniejszych deklaracji. Kolejna osoba patrząca na czubek własnego nosa. No może jeszcze zerka na nosy radnych gminy jak i miasta Zgierz. Rozczarowałam się jej postawą. Za 3 lata kilka głosów zostanie pozbawiona.
Jest to przerażające, że nie ma osoby, której uwaga byłaby skierowana na gminę i jej mieszkańców. Uczciwość jak widać jest cechą deficytową.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.everquest.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl