Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2015-07-14 21:59:11

agnes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-22
Posty: 17

Beton towarowy z Cemexu

Kiedyś jak budowano fundamenty to wrzucano do nich co popadło. Gruz, stare cegły, czasem jakieś potłuczone szkoło czy też jakieś śmieci. Mieszano w betoniarce cement z piaskiem, bez żadnych dodatków i domy stoją do dziś. Podobno mój pradziadek dodawał nawet skorupki od jajek które zbierała cała rodzina.
Teraz u mnie na budowie majster z daleka krzyczy, że cement to popiół, że piach jest a nie piasek, że plastyfikator kupiłam przeterminowany. Najlepiej by zamówić gruszkę z betoniarni, a oni będą się przyglądać jak się beton leje.
Nie wiem, może to i racja, chociaż ja myślę, że nas wkręcają. Czytałam o betoniarniach w naszej okolicy. Dużo pozytywnych opinii jest o betoniarni Cemexu http://www.betonnadom.pl/lokalizacje/beton-lodz .
Co myślicie o tym wszystkim ?

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cohorsnawi.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl www.joshgroban.pun.pl www.vestiaots.pun.pl