Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2014-10-24 10:16:35

adm

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 81

Miasto sukcesu

Miasto sukcesu?

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/2_1414138474.jpg

Prezydentka dr Ilona Podwieczorek, pierwsza kobieta na tym stanowisku w historii miasta Zwierza, patrzyła na swoje odbicie w lustrze.  - Dlaczego oni tak mnie nie lubią? – zastanawiała się, sięgając po kieliszek maślanki. - Dlaczego wciąż szydzą ze mnie i robią sobie żarty? - myślała, sącząc wolno napój. - Przecież tyle robię w mieście! Tyle inwestycji, tyle zabaw, tyle wydaję gazetek, tyle sadzę kwiatków, tyle przyjmuję nowych pracowników do UMZ! Wszystko wokół pięknieje, łącznie z moim gabinetem! A oni tego nie doceniają! Kpią, że tylko bywam na różnych imprezach, przebieram się w różne postacie i tańczę - byle tylko być w mediach. Nawet jak coś jest dobre, to tak odwrócą kota ogonem, by wyszło że jest złe albo głupie! Ludzie co ja Wam zrobiłam? Nic Wam nie zrobiłam – wyznała w chwili szczerości.
- Śmieci, remonty, komunikacja, dziurawe ulice, korki na ulicach, powycinane drzewa, wyższe podatki – to wszystko cena rozwoju! Czy oni tego nie są w stanie pojąć?! Czarny Pijar! Niewdzięcznicy! Podli ludzie! Prezydentka siedziała w swym obrotowym fotelu. Szumiało jej w głowie – nie wiedziała, czy to od kręcenia się na fotelu, czy od maślanki.
Przypomniała sobie o swojej idolce M.Thaczer. - Dlaczego ją tak kochały media, a mnie nie?! Dlaczego tam mieszkańcy i urzędnicy nie buntowali się? – westchnęła ze zdenerwowania. Nie mogła opanować tego, oraz ogarniającego ją zmęczenia. - Czemu tam wychodzi wszystko, a u mnie nie udaje się nic? I zasnęła.
Mieszkańcy pytają się: czy ktoś obudzi ją i to miasto do życia – zgodnie z tym co zapowiadała w kampanii wyborczej? Sądzę, że już nie warto tego robić.

PS. Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest czysto przypadkowe.

Kronikarz

Offline

#2 2014-10-24 12:19:31

Krzysiek Skowroński

Gość

Re: Miasto sukcesu

Kto to jest 'prezydentka'? :O

#3 2014-10-24 14:07:38

Doradca

Gość

Re: Miasto sukcesu

Panie Skowroński! Ten artykuł jest napisany w tonie prześmiewczym, więc słowo "prezydentka" wpisuje się w ten ton. Dziwię się więc, że Pan tego nie rozumie.

#4 2014-10-24 14:34:06

koala

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-23
Posty: 73

Re: Miasto sukcesu

Pnie Krzysztofie może autor tekstu zrobił "ukłon" w kierunku nazewnictwa, którego używa bliskie Panu ideowo ugrupowanie?

Offline

#5 2014-10-24 20:19:50

Autor

Gość

Re: Miasto sukcesu

Informuję, że artykuły w tej rubryce przeznaczone są do czytania tylko przez osoby znające się na żartach, czyli osoby inteligentne. Inne osoby nie powinny czytać tych artykułów. Autor.

#6 2014-10-26 15:50:58

Twój bezruch

Gość

Re: Miasto sukcesu

Autor chyba sugeruje, że Krzysztof S. nie posiada jednej z cech umożliwiającej zrozumienie tekstu.

#7 2014-10-27 20:05:48

sylwiaezg

Gość

Re: Miasto sukcesu

Naśmiewacie się nawet z premier Wielkiej Brytanii, która przywróciła w nim normalność i pchnęła na tory rozwoju.

#8 2014-10-27 21:23:16

jajco

Gość

Re: Miasto sukcesu

sylwiaezg, Ty chyba od dawna nie byłaś pchnięta. Stąd wygadujesz same głupoty.

#9 2014-10-28 06:22:43

grom

Gość

Re: Miasto sukcesu

Ta menda sylwiaezg to glupi buty dupoliz wieczorkowej i wpieprza się w różne wątki! Spadaj na bambus i dalej rob za deskę klozetowa swojej pani. Już niedlugo zostaniesz sama władczynią toalety😁

#10 2014-10-28 09:13:16

Autor

Gość

Re: Miasto sukcesu

Sylwiaezg to musi być wybitny okaz tępoty umysłowej, że nie potrafi nawet czytać ze zrozumieniem. Ja w moim artykule w ogóle nie naśmiewam się z premier Wielkiej Brytanii. Jeśli ktoś tak to zrozumiał to musi mieć kapuścianą głowę. No, ale z drugiej strony, jeśli ktoś popiera Paździochowa, po tym wszystkim czego dokonała w naszym mieście - to musi mieć nie w porządku z głową.

#11 2014-10-28 12:03:04

Krzysiek Skowroński

Gość

Re: Miasto sukcesu

Tekst ogólnie mnie się podoba, a ugrupowanie bliskie mojemu sercu nie używa błędów językowych tj. 'prezydentka'. ;)

#12 2014-10-28 13:50:42

Autor

Gość

Re: Miasto sukcesu

Już po raz ostatni informuję pana Krzysztofa, że wyraz "prezydentka" użyłem celowo, a nie jest to błąd językowy.
Proszę więc, abym nie musiał się w przyszłości tłumaczyć jeszcze z takich błędów językowych jak: Miasto Zwierz, Ilona Podwieczorek, itp.

#13 2015-07-24 07:17:08

Alfred

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-04
Posty: 38

Re: Miasto sukcesu

Wladze wreszcie moga odtrabic sukces.
Jest, to sukces na miare zgierskich mozliwosci czyli pojawienie sie szaletu w parku miejskim.
Ten "sukces" posiada bardzo gorzki smak.
Na zainstalowanie "przybytku" do zalatwianie potrzeb fizjologicznych wydatkowana astronomiczna jak na zgierskie warunki kwote ponad 100 tys zlotych.

Chodniki i ulice az prosza sie o naprawe a tu "luksusy" w parku.
Pytam ile ubikacji za taka kwote moznaby udostepnic dka mieszkancow zasobow komunalnych korzystajacych z WC na podworku?

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lista-ots.pun.pl www.everquest.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl