Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2013-09-10 12:18:26

anetka

Gość

Naprawa auta

Witam,

słyszałam że w Dąbrówce jest taki facet który może tanio naprawić auto, kosiarkę i inne maszyny i maszynki. Jeśli wiecie coś na ten temat, to dajcie jakieś namiary.

Anetka

#2 2013-09-12 15:56:46

moto

Gość

Re: Naprawa auta

Dobrze i tanio samochody naprawiał na Chełamach Bednarek.
Nie wiem czy jeszcze to robi.
Znajomi bardzo, go polecali.

#3 2013-10-22 21:35:55

agnes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-22
Posty: 17

Re: Naprawa auta

A imię jakieś tego Bednarka? Bo kilku ich

Offline

#4 2014-10-08 18:41:43

parafianka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-08
Posty: 6

Re: Naprawa auta

Tanio naprawić auto i kosiarkę, jakby to było to samo. Ech
Obawiam się, że czasy fachowców od wszystkiego już minęły. Przynajmniej w temacie naprawy auta.
Dziś bez komputera raczej ciężko podejść do niektórych tematów. Naprawić silnik krokowy to jest już kilka możliwości i nie da się tak w ciemno zdiagnozować. Kiedyś robiłem "tanio" immobilizer gdzieś w okolicy Witosa w Proboszczewicach. Dokładnie to postanowiłem usunąć immobilizer bo ciągle się wieszał. W efekcie "złota rączka" rozszczelniła mi pompę wtryskową, połamała przewody pod filtrem, i skończyło się to wszystko dość drogą naprawą po "złotej rączce". Teraz nawet geometrię wolę robić laserową w Łodzi . Chociaż są warsztaty niepozorne, które robią tanio dobrze i bez rozgłosu. Właśnie tę pompę uszczelniałam w takim warsztacie w Gałkówku.

Ostatnio edytowany przez parafianka (2014-10-08 18:44:38)

Offline

#5 2015-04-27 03:25:18

Stonoga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-04-27
Posty: 4

Re: Naprawa auta

Obawiam się, że tanio to dziś zupełnie nie znaczy dobrze. Jak już odbierzesz od tego "taniego i dobrego" mechanika, to udaj się do Stacji Kontroli pojazdów http://damal.eu , oni Ci rzetelnie sprawdź, czy wszystko zostało zrobione zgodnie ze sztuką.

Offline

#6 2015-08-15 20:51:36

Mendrala

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-11
Posty: 7

Re: Naprawa auta

W firmie nasze samochody naprawiamy w Feu Vercie. Obsługuja oni między innymi klientów flotowych. Przeglądy, wymiany opon, elektryka, klimatyzacja http://www.feuvert.pl/oferta/uslugi/nap … j-122.html , ale i poważniejsze rzeczy typu naprawa i regeneracja turbiny, czy pompy. Kiedyś z pompą boscha jeździłem do Gałkówka. Jakoś nie mam zaufania do tych na Sikorskiego, czy na Konstantynowskiej. Naprawiali mi pompę gdy samochód miałem jeszcze na gwarancji  i nie bardzo im to szło.

Offline

#7 2023-09-29 15:36:44

sulla

Gość

Re: Naprawa auta

Ja też mam kilka rzeczy teraz do podreprowania i  jeszcze myślę nad tym, aby upiększyć swój   samochód.  Dlatego chcę zgłosić się do firmy turismo-wheels.com, która oferuje   felgi 3d   naprawdę   konkretne. Według mnie takie felgi to warto byłoby kupić.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u-fed.pun.pl www.welcometohell.pun.pl www.renegaci-wow.pun.pl www.pokemon-master-green.pun.pl www.paint-online.pun.pl