Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2015-06-01 13:05:22

wiktor

Gość

Podejrzany Znajomy posła Matuszewskiego.

Znalazłem na Facebooku pośród znajomych posła Marka Matuszewskiego niejakiego Krzysztofa Pruszkowskiego z Dąbrówki. Ten facet miał postawione w zeszłym roku zarzuty prokuratorskie w sprawie h podpaleń na terenie Gminy Zgierz. Siedział w areszcie w czerwcu 2014r. W tej sprawie jest już chyba wyrok karny w zawieszeniu albo sprawa toczy się jeszcze przed Sądem. Dajcie znać jak coś wiecie. Fajnych znajomych ma poseł. To dla mnie zaskakujące jakich znajomych ma poseł Matuszewski, po prostu szokujące.

#2 2015-06-01 16:55:50

modliszka

Gość

Re: Podejrzany Znajomy posła Matuszewskiego.

Jaki poseł tacy znajomi.

#3 2015-06-02 14:43:03

sasza

Gość

Re: Podejrzany Znajomy posła Matuszewskiego.

Prawda jest. Sprawdzałam dziś przed chwilą i ma takiego znajomego na Fejsie. Jeszcze go nie usunął. To historia taka że dwóch młodych facetów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrówce usłyszało zarzuty w sprawie podpaleń na terenie Gminy Zgierz. Oni robili te podpalenia by móc potem gasić pożary chyba dla kilkunastu złotych za godzinę. Ta sprawa jest chyba jeszcze w toku ale jest znana i było o tym w sieci latem zeszłego roku. I poseł Matuszewski z PiS ma takiego znajomego.

#4 2015-06-02 22:56:33

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: Podejrzany Znajomy posła Matuszewskiego.

To, że ma w znajomych na facebooku osobe z zarzutami, to dla mnie nic zdrożnego. Ważniejsze czy go zna.

Offline

#5 2015-06-03 13:36:48

Don Leon

Gość

Re: Podejrzany Znajomy posła Matuszewskiego.

Jeśli jest się czyjmś znajomym także na Facebooku, to logiczne, że powinno się go znać.

#6 2015-06-03 17:18:06

Krzysiek Skowroński

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-23
Posty: 208

Re: Podejrzany Znajomy posła Matuszewskiego.

Don Leon napisał:

Jeśli jest się czyjmś znajomym także na Facebooku, to logiczne, że powinno się go znać.

POWINNO - słowo klucz. Jesli polityk nie ma swojej strony, a tylko profil na fb, to logiczne, że wśród znajomych ma osoby, których nie musi znać. Ja mam m.ni. Minister EN. W znajomych ma nauczycieli z całej Polski i nie widzę w tym problemu.

Ważniejsze są ich relacje w rzeczywistości, a nie na fb... czasami trzeba się wylogować z wirtuala...

Offline

#7 2015-06-14 07:51:28

Julian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-14
Posty: 16

Re: Podejrzany Znajomy posła Matuszewskiego.

Jeśli wśród znajomych posiada się osoby z zarzutami, to najlepiej nie czekać na prawomocny wyrok tylko jeśli się zajmujemy polityką należy sie od nich odciąć gdyż rzucają cień.

Offline

#8 2015-06-15 11:16:54

edek

Gość

Re: Podejrzany Znajomy posła Matuszewskiego.

O ty aparatczyku haha ;) W Polsce póki co zarzuty o niczym nie świadczą, dopiero prawomocny wyrok. Istnieje domniemanie niewinności, jeżeli orientujesz się trochę w przepisach prawa. Także twoje propozycje są co najmniej śmieszne. Zarzuty to zarzuty, a nie wyrok.

#9 2015-06-15 11:18:08

koko

Gość

Re: Podejrzany Znajomy posła Matuszewskiego.

Krzysiek Skowroński nie zawsze się z Tobą zgadzam, ale w tej kwestii  tak.... Nie znamy przeszłości każdego z naszych znajomych i "znajomych nieznajomych" z Facebooka, Nk, TT czy innego portalu.

#10 2015-06-16 10:42:23

Julian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-14
Posty: 16

Re: Podejrzany Znajomy posła Matuszewskiego.

Byli czlonkowie klubu PiS na czele z Adamem Hofmanem nie mieli zadnych zarzutow po slawetnym wyjezdzie do Madrytu jednak pozostali pisowcy przestali ich znac, bo taka znajomosc przynosi szkody wizerunkowe.
JJesli posel Matuszewski uwaza za wlasciwe znajomosci z bohaterem tego watku, to jego wybor.

Offline

#11 2015-11-14 14:32:50

panda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 81

Re: Podejrzany Znajomy posła Matuszewskiego.

Ten znajomy posła Matuszewskiego także wygląda podejrzanie, przypomina konia trojańskiego


http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/47_1425898119.jpg

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.weight-loss.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.lista-ots.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.everquest.pun.pl