Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#31 2016-02-18 17:33:12

joker

Gość

Re: Sukcesy przez ogromne S

jodła napisał:

Nie ma się z czego cieszyć, że coś sie nie udało. Jeżeli jesteście tacy fachowcy od pisania wniosków to zgłoście się w ramach pomocy. Myślę, że taka postawa jest wskazana a nie drwiny, śmiechy i szyderstwo. Jeżeli straciliśmy te pieniądze to bardzo źle dla całego miasta bo nie stać Zgierza na takie wydatki z budżetu.

To stwierdzenie to chyba już jakaś kompletna kpina z obywateli tego miasta !!!! To znaczy się , że co ????? My mamy zgłaszać się do pomocy przy pisaniu wniosków unijnych dla miasta ?! A ten zastęp PIS- owskich urzędasów to za co pieniądze bierze ? A wybitna Pani Naczelnik to od czego jest ??? No ponoć taka specjalistka ???? A Staniszewski to czym ma się zajmować ? Płacimy mu za to żeby z Bączakiem objadali się przez pół dnia pracy, a przez drugie pół wozili za nasze pieniądze po mieście ? To skandal ! I skandalem jest , że takie głupoty ktoś w ogóle wypisuje. Za to , że wniosek nie przeszedł nawet oceny formalnej odpowiada bezwzględnie Staniszewski ponieważ to jego ludzie źle go przygotowali. No ale to jest akurat oczywista oczywistość !

#32 2016-02-18 18:02:14

oko

Gość

Re: Sukcesy przez ogromne S

jodła napisał:

Nie ma się z czego cieszyć, że coś sie nie udało. Jeżeli jesteście tacy fachowcy od pisania wniosków to zgłoście się w ramach pomocy. Myślę, że taka postawa jest wskazana a nie drwiny, śmiechy i szyderstwo. Jeżeli straciliśmy te pieniądze to bardzo źle dla całego miasta bo nie stać Zgierza na takie wydatki z budżetu.

Jodła to już sięgnęła szczytów głupoty i hipokryzji. Wszędzie widzi  winnych nieudolności w zarządzaniu miastem. Nagle zauważa, że miasta nie stać na remonty dróg w mieście. Nie zauważa albo nie chce zauważyć ,a to już nietrudno jak wydaje się duże kwoty na głupoty typu dmuchane baloniki z reniferami i kolejne z serduszkami. Kupuje się limuzyny do wożenia „szanownej” pod Tuszyn. Nie wspomnę o kiblu za 100 tysiaków w parku (kto teraz z tego przybytku korzysta?) Najlepiej to pograć sobie w koszykówkę, poczatować  z mieszkańcami i jakoś tam będzie . Jednak nie będzie. Cała ta szopka zaczyna się sypać i  okazuje, że  król jest nagi !!

#33 2016-02-18 20:35:21

pyton

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-28
Posty: 17

Re: Sukcesy przez ogromne S

Przed wyborami samorządowymi Prezydent Wieczorek twierdziła, że uzyska z funduszy europejskich 85 milionów. Jej współpracownicy i następcy położyli kilkanaście milionów.
Ciekawe czy uda im się pozyskać cokolwiek?

Offline

#34 2016-02-18 21:35:50

KSIEGOWA

Gość

Re: Sukcesy przez ogromne S

oko napisał:

jodła napisał:

Nie ma się z czego cieszyć, że coś sie nie udało. Jeżeli jesteście tacy fachowcy od pisania wniosków to zgłoście się w ramach pomocy. Myślę, że taka postawa jest wskazana a nie drwiny, śmiechy i szyderstwo. Jeżeli straciliśmy te pieniądze to bardzo źle dla całego miasta bo nie stać Zgierza na takie wydatki z budżetu.

Jodła to już sięgnęła szczytów głupoty i hipokryzji. Wszędzie widzi  winnych nieudolności w zarządzaniu miastem. Nagle zauważa, że miasta nie stać na remonty dróg w mieście. Nie zauważa albo nie chce zauważyć ,a to już nietrudno jak wydaje się duże kwoty na głupoty typu dmuchane baloniki z reniferami i kolejne z serduszkami. Kupuje się limuzyny do wożenia „szanownej” pod Tuszyn. Nie wspomnę o kiblu za 100 tysiaków w parku (kto teraz z tego przybytku korzysta?) Najlepiej to pograć sobie w koszykówkę, poczatować  z mieszkańcami i jakoś tam będzie . Jednak nie będzie. Cała ta szopka zaczyna się sypać i  okazuje, że  król jest nagi !!

Nic dodac nic ując.Oko wyjątkowo trafnie ujął nieudolnośc i brak kompetencji władzy..Szanowni urzędnicy my MIESZKAŃCY żądamy zaangażowania i kompetencji w wykonywaniu powierzonych Wam obowiązków. Dziwnym zbiegiem okoliczności pieniądze były podczas kadencji Wieczorkowej i wtedy wnioski były właściwie składane.Coś tu nie gra.....

#35 2016-02-18 23:51:55

pixel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-14
Posty: 41

Re: Sukcesy przez ogromne S

Staniszewski, to wydmuszka.
Dzięki nadmuchanemu balonowi obietnic został prezydentem Zgierza.
Jednak jak z każdego balona powietrze schodzi.

Offline

#36 2016-02-19 04:54:45

Adrian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-12
Posty: 36

Re: Sukcesy przez ogromne S

Ciekawe jak radna Swiątczak będzie uzasadniać partackie przygotowanie wniosków o dofinansowanie stanu ulic?
Ciekawe czy radna Piekut pochwali się mieszkańcom Rudunek, tym że nie będą remontowane drogi bo niekompetentni podwładni Staniszewskiego nie potrafili przygotować wniosku?

Offline

#37 2016-02-19 06:17:16

Igorzg

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-06
Posty: 5

Re: Sukcesy przez ogromne S

Pani prezydent Wieczorek potrafiła załatwić dofinansowanie z funduszy zewnętrznych.
Jej następcy ponad dwa lata mieli okazje się od niej uczyć jednak było to dla nich zbyt trudne.
Ale czego się spodziewać.
Pani Wieczorek jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu, natomiast Bączak i Staniszewski ledwo ukończyli jakieś studia.

Offline

#38 2016-02-19 08:05:17

katon

Gość

Re: Sukcesy przez ogromne S

Nie ma się z czego cieszyć, że coś sie nie udało. Jeżeli jesteście tacy fachowcy od pisania wniosków to zgłoście się w ramach pomocy. Myślę, że taka postawa jest wskazana a nie drwiny, śmiechy i szyderstwo. Jeżeli straciliśmy te pieniądze to bardzo źle dla całego miasta bo nie stać Zgierza na takie wydatki z budżetu.

Do kasy - tylko PiS, do pomocy wszyscy!

#39 2016-02-19 14:46:42

Radek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-08
Posty: 130

Re: Sukcesy przez ogromne S

Pani Prezydent Wieczorek to potrafiła załatwić pracę dla swojej córki w Markabie. Obsadziła się też w radach nadzorczych miejskich spółek aby mogła lepiej je doić. Zadłużyła miasto poprzez emisję obligacji. Nadzorowała przetarg na świadczenie usług komunikacji który wiadomo jak się skończył. Nie przyniosła też moim zdaniem chluby uczelni która jej naukowe tytuły przyznała. Nie przypadkiem jest utożsamiana z Paździochową.

Offline

#40 2016-02-19 15:05:23

jadła

Gość

Re: Sukcesy przez ogromne S

Wasze epitety na mój temat świadczą o waszym poziomie kultury. Obrażacie mnie za mój opinie, które mam prawo wyrażać no chyba, że tu pisać mogą tylko ci która krytykują władzę. Wychodzę z założenia jak coś chcę zmienić to sam od siebie zaczynam po to żeby inni mogli się wzorować. Jak macie jakieś zastrzeżenia to pracy Prezydenta,pracowników wydziałów to nic prostszego jak udać się na sesję RM przedstawić się i powiedzieć o swoich zastrzeżeniach. Natomiast to wymaga odwagi, której raczej nie macie drobni krytykanci. 😊

#41 2016-02-19 15:11:44

jadła

Gość

Re: Sukcesy przez ogromne S

Przepraszam za błędy stylistyczne ale piszę słownikiem jadąc tramwajem wie mam nadzieję że mali krytykanci mi wybaczą.

#42 2016-02-19 18:39:44

joker

Gość

Re: Sukcesy przez ogromne S

jadła napisał:

Wasze epitety na mój temat świadczą o waszym poziomie kultury. Obrażacie mnie za mój opinie, które mam prawo wyrażać no chyba, że tu pisać mogą tylko ci która krytykują władzę. Wychodzę z założenia jak coś chcę zmienić to sam od siebie zaczynam po to żeby inni mogli się wzorować. Jak macie jakieś zastrzeżenia to pracy Prezydenta,pracowników wydziałów to nic prostszego jak udać się na sesję RM przedstawić się i powiedzieć o swoich zastrzeżeniach. Natomiast to wymaga odwagi, której raczej nie macie drobni krytykanci. 😊

Oczywiście masz prawo do wyrażania swoich opinii tak samo jak piszący tutaj mają prawo oceniać nieudolne działania władz miasta. To bardzo piękne założenie , że jeśli chcesz coś zmienić zacznij od siebie, ale ta zasada nie dotyczy działań władz miasta !!!! Skoro Staniszewski chciał zostać prezydentem i niestety został to oznacza , że miał plan i pomysł na zarządzanie miastem . Nie czas i miejsce aby wypisywać w tej chwili jego deklaracje przedwyborcze , ale żadne z tych deklaracji nie zostały spełnione ! Wypisywanie i chwalenie się 15 punktami , które "zrealizował" w ciągu roku to istne dyrdymały z których tak naprawdę nic nie wynika ! Żadnych konkretów !!!! Żadnych !!!Na potwierdzenie proponuję obejrzeć wywiad z tym jegomościem z dnia 4 grudnia 2015 r. w TV Centrum . Wodolejstwo , dyrdymały i jąkanie !!! Ot i cała prawda o Staniszewskim ! A teraz kiedy była realna szansa na realne pieniądze okazuje się , że nici z tego  i jak tu już wcześniej ktoś napisał - " mydlana bańka pękła "! Jest to kolejne potwierdzenie na to , że Staniszewski nie miał i nie ma żadnego planu na Zgierz . Jedyny jego plan to pobierać co miesiąc pokaźne uposażenie i sprawiać wrażenie miłego , zdolnego i przystojnego ! Ale jak widać już coraz trudniej nawet o "sprawianie wrażenia". Mieszkańcom tego miasta nie jest potrzebne wrażenie , mydlane bańki na Pl. Jana Pawła i ludziki na Walentynki ! Za PR temu panu jeż dziękujemy ! Z utęsknieniem czekamy końca kadencji i nie będziemy ronić łez patrząc na oddalających się w okolice Tuszyna , Sokolnik i Kęblin.

#43 2016-02-19 19:18:23

jodła

Gość

Re: Sukcesy przez ogromne S

Ok. Masz rację, że takie szanse na pozyskanie każdej złotówki powinny być wykorzystane. Niestety nie zawsze ci co oceniają wnioski są osobami apolitycznymi wręcz odwrotnie, może więc się zdarzyć, że zostają wnioski odrzucone po linii politycznej. Nie wiem czy tak było w tym przypadku. Niewątpliwie UM powinien takie pieniądze zdobywać. Co do Prezydenta to musi udowodnic że zależy mu na silnym Zgierzu. Masz może jakieś przykłady osób, które prężnie działają. Mało o tym się słyszy.

#44 2016-02-19 20:57:08

SS

Gość

Re: Sukcesy przez ogromne S

Igorzg napisał:

Pani prezydent Wieczorek potrafiła załatwić dofinansowanie z funduszy zewnętrznych.
Jej następcy ponad dwa lata mieli okazje się od niej uczyć jednak było to dla nich zbyt trudne.
Ale czego się spodziewać.
Pani Wieczorek jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu, natomiast Bączak i Staniszewski ledwo ukończyli jakieś studia.

Ku woli ścisłości, za sytuację z tym wnioskiem odpowiada Pani Ewa Lefik, Zastępca naczelnika, tytułująca siebie specjalistą od środków zewnętrznych. Pani Ewa została ściągnięta do urzędu przez Panią Wieczorek. Jest to osoba niebywale zdolna. Znana jest w urzędzie z tego, że jest w stanie wystawić wszystkich byleby tylko chronić swoje cztery litery. Wsławiła się także tym, że przy aprobacie swej pryncypałki od pałeczek perkusyjnych rozgoniła na cztery wiatry zespół, który stworzył przytaczane tu sukcesy. Od tej pory jest cisza w zakresie sukcesów Ewy Lefik. Błędem prezydenta Staniszewskiego nie jest zatem brak kontynuacji linii Wieczorkowej. Błędem jest to, że on ją kontynuuje, bo ufa kompetencjom jej koleżanek. Sadomasochista czy co?

#45 2016-02-19 22:22:01

jeżyk

Gość

Re: Sukcesy przez ogromne S

joker napisał:

jadła napisał:

Wasze epitety na mój temat świadczą o waszym poziomie kultury. Obrażacie mnie za mój opinie, które mam prawo wyrażać no chyba, że tu pisać mogą tylko ci która krytykują władzę. Wychodzę z założenia jak coś chcę zmienić to sam od siebie zaczynam po to żeby inni mogli się wzorować. Jak macie jakieś zastrzeżenia to pracy Prezydenta,pracowników wydziałów to nic prostszego jak udać się na sesję RM przedstawić się i powiedzieć o swoich zastrzeżeniach. Natomiast to wymaga odwagi, której raczej nie macie drobni krytykanci. 😊

Oczywiście masz prawo do wyrażania swoich opinii tak samo jak piszący tutaj mają prawo oceniać nieudolne działania władz miasta. To bardzo piękne założenie , że jeśli chcesz coś zmienić zacznij od siebie, ale ta zasada nie dotyczy działań władz miasta !!!! Skoro Staniszewski chciał zostać prezydentem i niestety został to oznacza , że miał plan i pomysł na zarządzanie miastem . Nie czas i miejsce aby wypisywać w tej chwili jego deklaracje przedwyborcze , ale żadne z tych deklaracji nie zostały spełnione ! Wypisywanie i chwalenie się 15 punktami , które "zrealizował" w ciągu roku to istne dyrdymały z których tak naprawdę nic nie wynika ! Żadnych konkretów !!!! Żadnych !!!Na potwierdzenie proponuję obejrzeć wywiad z tym jegomościem z dnia 4 grudnia 2015 r. w TV Centrum . Wodolejstwo , dyrdymały i jąkanie !!! Ot i cała prawda o Staniszewskim ! A teraz kiedy była realna szansa na realne pieniądze okazuje się , że nici z tego  i jak tu już wcześniej ktoś napisał - " mydlana bańka pękła "! Jest to kolejne potwierdzenie na to , że Staniszewski nie miał i nie ma żadnego planu na Zgierz . Jedyny jego plan to pobierać co miesiąc pokaźne uposażenie i sprawiać wrażenie miłego , zdolnego i przystojnego ! Ale jak widać już coraz trudniej nawet o "sprawianie wrażenia". Mieszkańcom tego miasta nie jest potrzebne wrażenie , mydlane bańki na Pl. Jana Pawła i ludziki na Walentynki ! Za PR temu panu jeż dziękujemy ! Z utęsknieniem czekamy końca kadencji i nie będziemy ronić łez patrząc na oddalających się w okolice Tuszyna , Sokolnik i Kęblin.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.margofan-e-info.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl www.lista-ots.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.weight-loss.pun.pl