Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2015-08-07 10:16:29

rodzic

Gość

Zgierskie podstawówki

Było pytanie o gimnazja, a ja mam dylemat z podstawówką. Chodzi mi o opinie na temat Szkoły Podstawowej nr 5, tej na Kuraku, będę wdzięczny za wszelkie komentarze i wyrażone zdania. Głównie chodzi mi o poziom nauczania, podejście nauczycieli i dyrektora, infrastrukturę i wyposażenie.

Dzięki!

#2 2016-02-26 12:05:10

poker

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-26
Posty: 4

Re: Zgierskie podstawówki

Wobec zamieszania jakie wprowadził PiS w sprawie rozpoczynania nauki w szkole przez sześciolatków w niektórych zgierskich podstawówkach nie będzie klas pierwszych.
Od nowego roku szkolnego do podstawówki wZgierzu ma uczęszczać około 90 uczniów.
Tylu maluchów wystarczy do utworzenia 4 klas pierwszych.
Dzieci będą miały dłuższą drogę do szkoły.

Offline

#3 2016-02-26 12:34:57

belfer

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Ciekawe co z nauczycielami, którzy nie będą mieli klas?

#4 2016-02-26 12:39:30

pierwszoklasista

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Gdzie będą wozić dzieci rodzice z Proboszczewic?
Jeśli ktoś nie dysponuje samochodem to istny horror.
Dziecko będzie wychodzić z domu ponad godzinę wcześniej aby zdążyć na lekcję.

#5 2016-02-26 14:30:57

joker

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

belfer napisał:

Ciekawe co z nauczycielami, którzy nie będą mieli klas?

Jak to co? - stracą pracę.

#6 2016-02-26 15:39:13

Adrian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-12
Posty: 36

Re: Zgierskie podstawówki

Sytuacja w podstawówkach może doprowadzić do wygaszenia szkoły na Proboszczewicach.
Gdzie wtedy znajdzie zatrudnienie żona Jureczka z Kęblon?

Offline

#7 2016-02-26 16:49:55

magister

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

W najbliższym roku szkolnym do I klas pójdzie około 80 dzieci.
Nabór będzie przeprowadzany w 5 szkołach czyli klasy będą liczyć po kilkunastu uczniów.

#8 2016-02-26 16:53:11

pixel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-14
Posty: 41

Re: Zgierskie podstawówki

Dla obecnej władzy nie jest ważne nauczanie.
Liczy się nowy samochód, dmuchane bałwany oraz serduszka na walentynki.

Offline

#9 2016-03-02 14:56:12

muntek

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Ktoś ma dzieci w SP 11 albo wie co tam się dzieje? Chciałem się czegoś dowiedzieć, ale opinie póki co to miazga, że dno jeśli chodzi o poziom nauki, są nauczyciele agresywni wobec uczniów, a szkoła to wczesny Gierek. Jak to jest naprawdę? Aż tak źle czy to tylko plotki?

#10 2016-03-02 15:16:00

FBI

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Na szczęście w nowym roku szkolnym nie jest prowadzony nabór do szkoły na 10 na Proboszczewicach.
Skoro nie będzie uczniów to po co rozbudowywać szkołę?
Chyba, żeby zona Sokoła z Kęblin oraz radnego Piłacika miały gdzie przyjeżdżać do pracy.

#11 2016-03-02 19:21:55

jagoda

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

muntek napisał:

Ktoś ma dzieci w SP 11 albo wie co tam się dzieje? Chciałem się czegoś dowiedzieć, ale opinie póki co to miazga, że dno jeśli chodzi o poziom nauki, są nauczyciele agresywni wobec uczniów, a szkoła to wczesny Gierek. Jak to jest naprawdę? Aż tak źle czy to tylko plotki?

Niestety to nie plotki. Jeśli chodzi o SP 11 to absolutnie nie polecam. Określenie "wczesny Gierek " jak ulał pasuje do panującej tam atmosfery. Poziom nauki pozostawiam bez komentarza.

#12 2016-03-03 16:43:06

oserwer

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Co niejaka Jagoda wie o SP 11 ? Albo co konkretnego o SP 11 napisał  muntek??? Ja mam dziecko w SP 11 i jestem zadowolona z tej szkoły.  Polecam tę placówkę dzieciom swoich znajomych.

#13 2016-03-03 16:48:16

oserwer

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

muntek napisał:

Ktoś ma dzieci w SP 11 albo wie co tam się dzieje? Chciałem się czegoś dowiedzieć, ale opinie póki co to miazga, że dno jeśli chodzi o poziom nauki, są nauczyciele agresywni wobec uczniów, a szkoła to wczesny Gierek. Jak to jest naprawdę? Aż tak źle czy to tylko plotki?

Czy Ty w ogóle wiesz, kim był Gierek??? Ta szkoła wygląda zupełnie inaczej niż 45 lat temu. Nauczyciele w tej szkole nie są agresywni, inaczej straciliby pracę. Ktoś tu przedstawia nieprawdę o tej szkole. Komu na tym zależy???? Muntek, zajrzyj do "11". Zobacz tę placówkę.

#14 2016-03-04 08:05:21

xyx

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Miałam dziecko w SP 11. Nie chcę opisywać tego dramatu na forum, ale absolutnie NIE POLECAM.

#15 2016-03-04 09:09:03

wolt

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Jeśli pobyt dziecka w szkole był dramatem zawsze można było je przenieść do innej szkoły.
W mieście jest ich wiele.
Najlepsza jest na Proboszczewicach, tam panuje sielanka dla nauczycieli, to może i na uczniów spływa.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.everquest.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.lista-ots.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl