Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#31 2016-02-14 21:54:00

Pani

Gość

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

BB2 napisał:

Od czasu przeprosin prezydent Wieczorek w związku z mówieniem nieprawdy Beata Świątczak skupiła się tylko na wychwalaniu rządzących Zgierzem.
Wszędzie widzi tylko pozytywne zmiany.
Tak się udekorowała wazeliną, że trudno poznać w tej osobie radną dbającą o interesy mieszkańców.

Radna Świątczak podcza kadencji prezydent Wieczorek zachowywała sie jak przekupa na targowisku krzyczała i kłamała podczas sesji.To ona siałą zadymę podczas sesji.Wreszcie miarka sie przebrała i zostałą publicznie upokorzona przegrywając sprawę w sądzie.Teraz nabrała wody w usta ,zmieniła front i stała się wyjątkowo dwulicową kobietą.Zawiodła Mieszkańców ... dalej mozna sobie samemu dośpiewac

#32 2016-02-20 22:10:23

jeżyk

Gość

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

Pani napisał:

BB2 napisał:

Od czasu przeprosin prezydent Wieczorek w związku z mówieniem nieprawdy Beata Świątczak skupiła się tylko na wychwalaniu rządzących Zgierzem.
Wszędzie widzi tylko pozytywne zmiany.
Tak się udekorowała wazeliną, że trudno poznać w tej osobie radną dbającą o interesy mieszkańców.

Radna Świątczak podcza kadencji prezydent Wieczorek zachowywała sie jak przekupa na targowisku krzyczała i kłamała podczas sesji.To ona siałą zadymę podczas sesji.Wreszcie miarka sie przebrała i zostałą publicznie upokorzona przegrywając sprawę w sądzie.Teraz nabrała wody w usta ,zmieniła front i stała się wyjątkowo dwulicową kobietą.Zawiodła Mieszkańców ... dalej mozna sobie samemu dośpiewac

Radna Świątczak byc może przemówi na najblizszej sesji i dopyta  cóż za błedy zostałe popełnione , kogo niedolnośc i brak kompetencji spowodowały brak przyznania środków na projekt dot.naprawy dróg.Jednoczesnie drugi temat , to koszty poniesione na oswietlenie walentynkowe.Podczas poprzedniej kadencji bardzo Radną interesowały koszty Miasta- teraz milczy.

#33 2016-02-21 07:09:22

pixel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-14
Posty: 41

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

Radna Świątczak o nic drażliwego nie zapyta.
W poprzedniej kadencji samorządu próbowała być liderem opozycji wobec Iwony Wieczorek oraz radnych którzy ja wspierali (PiS oraz lista Sokoła z Kęblin).
Obecnie jest liderem radnych wspierających prezydenta spod Tuszyna oraz wiernym koalicjantem PiS.
Wobec przybliżenia się owej radnej "do koryta" żadne pytania nie padną.
Jedyne co, to mogą się pojawić peany jak piękne i cudownie wyglądało miasto 14 lutego.

Offline

#34 2016-02-21 12:20:53

joker

Gość

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

pixel napisał:

Radna Świątczak o nic drażliwego nie zapyta.
W poprzedniej kadencji samorządu próbowała być liderem opozycji wobec Iwony Wieczorek oraz radnych którzy ja wspierali (PiS oraz lista Sokoła z Kęblin).
Obecnie jest liderem radnych wspierających prezydenta spod Tuszyna oraz wiernym koalicjantem PiS.
Wobec przybliżenia się owej radnej "do koryta" żadne pytania nie padną.
Jedyne co, to mogą się pojawić peany jak piękne i cudownie wyglądało miasto 14 lutego.

Oczywiście jak już tu wspomniano wielokrotnie na tym forum żadne pytania ( niewygodne) ze strony pani radnej nie padną ! Pani radna będąc w opozycji zachowywała się niczym Jurand ze Spychowa walczący z Krzyżakami ( oczywiście wszystko dla dobra mieszkańców Zgierza ) ! Negacji poczynań poprzedniej władzy nie było końca ! Szanowna pani radna pragnę tylko przypomnieć pani , że NADAL jest to ta  sama władza ! W kontekście rozważań o "ludziach Wieczorkowej" informuję , że najbliższymi jej ludźmi byli Bohdan Bączak i Przemysław Staniszewski ! Nie ma tylko Wieczorkowej , ale układ pozostał ten sam , a tak naprawdę jeszcze gorszy. To , że ci dwaj jegomoście ją zdradzili i sprzedali nie jest niczym pocieszającym. Pocieszające jest to , że skoro zdradzili i sprzedali raz, zrobią to po raz kolejny. Co z pewnością będzie można zaobserwować im bliżej będą następne wybory. Teraz tylko zdradzać i sprzedawać będą siebie nawzajem ! I to będzie bardzo ciekawe zjawisko ! Dlatego pani radna proszę nie liczyć na jakąkolwiek wdzięczność za czteroletnią wierność i brak krytyki bo panią też poświęcą i zdradzą w cuglach dla uzyskania własnych korzyści ! I nie jest to nawet kwestia polityki tylko pewnie charakterów obydwu panów.

#35 2016-02-21 22:11:50

xxx

Gość

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

joker napisał:

pixel napisał:

Radna Świątczak o nic drażliwego nie zapyta.
W poprzedniej kadencji samorządu próbowała być liderem opozycji wobec Iwony Wieczorek oraz radnych którzy ja wspierali (PiS oraz lista Sokoła z Kęblin).
Obecnie jest liderem radnych wspierających prezydenta spod Tuszyna oraz wiernym koalicjantem PiS.
Wobec przybliżenia się owej radnej "do koryta" żadne pytania nie padną.
Jedyne co, to mogą się pojawić peany jak piękne i cudownie wyglądało miasto 14 lutego.

Oczywiście jak już tu wspomniano wielokrotnie na tym forum żadne pytania ( niewygodne) ze strony pani radnej nie padną ! Pani radna będąc w opozycji zachowywała się niczym Jurand ze Spychowa walczący z Krzyżakami ( oczywiście wszystko dla dobra mieszkańców Zgierza ) ! Negacji poczynań poprzedniej władzy nie było końca ! Szanowna pani radna pragnę tylko przypomnieć pani , że NADAL jest to ta  sama władza ! W kontekście rozważań o "ludziach Wieczorkowej" informuję , że najbliższymi jej ludźmi byli Bohdan Bączak i Przemysław Staniszewski ! Nie ma tylko Wieczorkowej , ale układ pozostał ten sam , a tak naprawdę jeszcze gorszy. To , że ci dwaj jegomoście ją zdradzili i sprzedali nie jest niczym pocieszającym. Pocieszające jest to , że skoro zdradzili i sprzedali raz, zrobią to po raz kolejny. Co z pewnością będzie można zaobserwować im bliżej będą następne wybory. Teraz tylko zdradzać i sprzedawać będą siebie nawzajem ! I to będzie bardzo ciekawe zjawisko ! Dlatego pani radna proszę nie liczyć na jakąkolwiek wdzięczność za czteroletnią wierność i brak krytyki bo panią też poświęcą i zdradzą w cuglach dla uzyskania własnych korzyści ! I nie jest to nawet kwestia polityki tylko pewnie charakterów obydwu panów.

Szczera prawda.Do tego towarzystwa wzajemnej adoracji należy właczyc Przewodniczącego Rady Miasta.

#36 2016-02-22 17:23:17

joker

Gość

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

Faktycznie to duże niedopatrzenie z mojej strony. Oczywiście do tej dwójki należy jeszcze dodać Przewodniczącego Rady Miasta . Przewodniczący różni się tylko od nich dwóch tym , że jest na pozycji rozgrywającego i poruszającego tymi dwoma marionetkami. W przypadku zagrożenia ,jak znam Przewodniczącego, bez najmniejszych skrupułów odetnie sznurki od kukiełek i sam osobiście rzuci je na stos. Aż przyjemnie będzie popatrzeć !

#37 2016-02-27 07:33:45

obserwator2

Gość

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

pixel napisał:

Radna Świątczak o nic drażliwego nie zapyta.
W poprzedniej kadencji samorządu próbowała być liderem opozycji wobec Iwony Wieczorek oraz radnych którzy ja wspierali (PiS oraz lista Sokoła z Kęblin).
Obecnie jest liderem radnych wspierających prezydenta spod Tuszyna oraz wiernym koalicjantem PiS.
Wobec przybliżenia się owej radnej "do koryta" żadne pytania nie padną.
Jedyne co, to mogą się pojawić peany jak piękne i cudownie wyglądało miasto 14 lutego.

Mydli zgierzanom oczy.Ucieka od konkretów,zachwyca się kiczem z 14.02.16.Może Pani Radna zajmie się odrzuceniem projektu na naprawę dróg w mieście i krytycznym okiem spojrzy na obecną władzę/jak to robiła w poprzedniej kadencji/

#38 2016-02-27 08:38:39

joker

Gość

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

Pani radna z pewnością nie zajmie się odrzuconym projektem na naprawę dróg bo panowie Staniszewski i Bączak zaraz by jej pokazali gdzie jest jej miejsce. Jako przewodnicząca klubu Staniszewskiego ma za zadanie wychwalać w niebiosa nawet sam fakt wstania z łóżka obydwu panów , a nie poddawać krytyce ich nieudolność w rządzeniu miastem !!! Krytyczne uwagi pani radnej skończyłyby się tym , że w szybkim tempie nastąpiłaby zmiana na stanowisku przewodniczącej klubu ! I droga do "koryta" natychmiast zamknięta ! Dlatego pani radna poczeka na okres przedwyborczy , "rozejrzy się " w układzie sił , popatrzy kto ma jakie szanse i dopiero rozpocznie SWOJĄ kampanię. Jak tylko wystąpią choćby małe przesłanki, że Staniszewski może okazać się "be" i ma realną konkurencję w wyborach zaraz front myślenia pani radnej się zmieni i spiskom nie będzie końca , a o "konstruktywnej krytyce działań prezydenta " nawet nie wspominam ! Dopiero się pani radna rozkręci ! W kadencji I. Wieczorek wszelkie działania promocyjne ( szopki Bożonarodzeniowe, wydawanie gazetki promocyjnej , organizacja Walentynek , święto miasta, itp) były przez radną Świątczak systematycznie krytykowane i bardzo , bardzo głośno ganione ! Teraz TE SAME działania wykonywane przez Staniszewskiego są przejawem właściwego zarządzania miastem , choć wydatkowane kwoty na te przedsięwzięcia są zdecydowanie większe niż przedtem ! Ot jak widać punkt widzenia pani radnej zależy od punktu jej siedzenia !!!

#39 2016-02-29 14:59:23

Anty

Gość

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

Siedziałem dzisiaj na galerii podczas sesji RMZ i przysłuchując się radnej B.Świątczak po prostu nie wiem o czym ona mówiła i jakie ma stanowisko w danej sprawie. Ta pani tak się pogubiła w swoich wypowiedziach, że aż przykro słuchać. Na jej tle dużo lepiej wypadają jej koleżanki:Piekut i Krzewina, a to dlatego iż te panie w ogóle się nie odzywają. Radziłbym to samo zrobić Beatce-krzykaczce.

#40 2016-02-29 21:54:18

bibi

Gość

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

Radna Świątczak złożyła interpretację w sprawie cyklinowania podłogi w szkole.
To się nazywa troska o sprawy miasta.

#41 2016-02-29 22:35:29

xyz

Gość

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

bibi napisał:

Radna Świątczak złożyła interpretację w sprawie cyklinowania podłogi w szkole.
To się nazywa troska o sprawy miasta.

Radna ŚWIĄTCZAK po raz kolejny pokazała swoje prawdziwe oblicze.Wypaliła się za czasów Prezydent Wieczorek, może pora złożyc mandat radnego z korzyścią dla wszystkich.Moja dobra rada...

#42 2016-02-29 22:40:03

opium

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-11-14
Posty: 14

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

Po pyskówkach zakończonych przeprosinami w TV Centrum radnej Świątczak pozostały już infantylne pytania.

Offline

#43 2016-03-01 08:23:38

Ronin

Gość

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

Faktycznie głosowałam „za” tą inicjatywą – mówi radna B. Świątczak zwracając się do radnego A. Mięsoka. Budżet Obywatelski znalazł poparcie wśród mieszkańców, a jak już mówiłam, nie spotkałam się z tym, aby mieszkańcy mieli inicjatywę uchwałodawczą. Ludzie przychodzą do nas z prawdziwymi problemami dnia codziennego i tym powinniśmy się zajmować. Jestem za inicjatywą, ale nie widzę podstaw do podejmowania uchwały. (Relacja z sesji RMZ z dnia 29 luty 2016)

Rozchwianie emocjonalne, brak podstawowej elementarnej wiedzy ot cała pani radna!
Marionetka w spoconych dłoniach przewodniczącego rady miasta!

#44 2016-03-01 11:26:50

joker

Gość

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

Ronin napisał:

Faktycznie głosowałam „za” tą inicjatywą – mówi radna B. Świątczak zwracając się do radnego A. Mięsoka. Budżet Obywatelski znalazł poparcie wśród mieszkańców, a jak już mówiłam, nie spotkałam się z tym, aby mieszkańcy mieli inicjatywę uchwałodawczą. Ludzie przychodzą do nas z prawdziwymi problemami dnia codziennego i tym powinniśmy się zajmować. Jestem za inicjatywą, ale nie widzę podstaw do podejmowania uchwały. (Relacja z sesji RMZ z dnia 29 luty 2016)

Rozchwianie emocjonalne, brak podstawowej elementarnej wiedzy ot cała pani radna!
Marionetka w spoconych dłoniach przewodniczącego rady miasta!

Cała radna Świątczak. Nie mam przekonania czy ona sama rozumie to co mówi, ale dla radnych z klubu Staniszewskiego , jak i dla niego samego nie ma to najmniejszego znaczenia. Czegoś takiego jeszcze to miasto nie widziało !!!

#45 2016-03-01 11:30:57

katon

Gość

Re: Gdzie się podziała tamta Beata Świątczak?

"Nie mam nic przeciwko, a wręcz przeciwnie" - oto istota rozumowania pani pielęgniarki w roli radnej.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samsungmobile.pun.pl www.everquest.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.lista-ots.pun.pl