Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#16 2016-03-04 11:58:02

only

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

muntek napisał:

Ktoś ma dzieci w SP 11 albo wie co tam się dzieje? Chciałem się czegoś dowiedzieć, ale opinie póki co to miazga, że dno jeśli chodzi o poziom nauki, są nauczyciele agresywni wobec uczniów, a szkoła to wczesny Gierek. Jak to jest naprawdę? Aż tak źle czy to tylko plotki?

Do SP 11 chodził mój syn. Jak możesz wybierz sobie inną szkołę !!!

#17 2016-03-04 18:48:20

sister

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Czytam wypowiedzi osób dotyczące SP 11. Zastanawia mnie ich bardzo negatywne nastawienie do tej szkoły. Czuję tu działania konkurencyjnej w tej części miasta SP5. Nabór do klas I na pewno będzie skromny - ma być tylko 5 oddziałów we wszystkich szkołach . SP5 od wielu lat nie cieszy się dużym powodzeniem.   A teraz walczy o każde dziecko. Każdy, nawet negatywny odzew dotyczący SP11 , niesprawdzony zresztą , jest tutaj  stosowany. Myślę, że coś jest  na rzeczy  Nikt nie pisze  też o SP5 jako o super szkole.

#18 2016-03-04 20:21:18

index

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Nikt nie pisze o SP 5 bo ktoś na forum zapytał o SP 11. Moje dziecko chodziło do SP 11 i nie powiem żebym był zadowolony. Niski poziom nauczania. Nie powiem również , że spotkałem się z agresywnymi nauczycielami , ale z niegrzecznymi na pewno . Parę zadufanych w sobie pań bym wymienił . Ogólnie atmosfera szkoły kiepska.

#19 2016-03-04 20:59:39

wiki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-03-04
Posty: 1

Re: Zgierskie podstawówki

Tak się składa że mam ucznia w szkole podstawowej nr 5.Co mogę powiedzieć o tej szkole poziom wysoki.W klasach 1-3 miał panią która namiętnie robiła testy,ale teraz to zaprocentowało.Nie zamieniłabym tej szkoły na żadną inną w Zgierzu.

Offline

#20 2016-03-07 17:02:46

RODZIC 1

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Nie wiem, komu bardzo zależy na tym żeby zepsuć opinię SP 11. Chodziła tam moja starsza córka, teraz jest młodsza- u tej samej wychowawczyni I-III. Nie mam żadnych zastrzeżeń, mało tego, jestem zadowolona z poziomu nauczania i ogólnej atmosfery. Rozumiem, że można mieć zastrzeżenia do konkretnej osoby o coś ,ale opluć wszystkich hurtem? To obrzydliwe.

#21 2016-03-07 17:24:10

ala

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Starszy syn skończył " piątkę". Młodszego z KURAKA WOŻĘ TERAZ DO JEDENASTKI. Tak wolę i bardzo mi się ta szkoła podoba. Nie znaczy to że "piątka " to jakaś tragedia. Obie szkoły, ich poziom bardzo porównywalne. Nauczyciele- jedni super, inni niekoniecznie- jak wszędzie. natomiast zgadzam się z przedmówcą- opluwanie wszystkich hurtem to chamstwo. Zal mi tych sfrustrowanych ludzi, którzy tylko pluliby jadem.

#22 2016-03-07 20:28:34

anna

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

W związku z postem powyżej to u mnie akurat odwrotnie. Ja młodsze dziecko wożę  do 5 - ki choć do 11 -tki ma dosłownie parę kroków. Decyzję tę podjęłam po tym jak starsze dziecko ukończyło 11 - tkę . Nie chcę tu  opisywać tych wszystkich niemiłych sytuacji w SP 11 , ale miały i mają one tam miejsce. Rozmawiam ze znajomymi i wiem , że nic się nie zmieniło. Z 5-tki jestem zadowolona, może nie zachwycona, ale gdybym miała polecić którąś z tych dwóch szkół to polecam 5-tkę. Nauczyciele w SP 5 sympatyczni , a przede wszystkim miła dyrektor szkoły.

#23 2016-03-08 17:37:44

alutka

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Dyrektor szkoły ma być przede wszystkim kompetentna. Miła może być przy okazji. A swoją drogą po raz kolejny widać, ze u nas społeczeństwo  "ZNA SIĘ " jak zwykle najlepiej na oświacie i służbie zdrowia.

#24 2016-03-09 18:23:15

serena

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Komuś bardzo zależy, żeby popsuć opinię "jedenastce". Od razu widać, zero konkretów, nie, bo nie. A tymczasem jest to druga co do wielkości szkoła w Zgierzu, nie narzeka na brak uczniów, a oddział przedszkolny jest co roku oblegany. Jeśli byłoby tulu niezadowolnych rodziców, to do szkoły nie chodziłoby prawie pięciuset uczniów.
Chyba niektórzy nie mogą się pogodzić z tym, że pomimo różnych zawirowań szkoła funkcjonuje dobrze.
Fakty mówią za siebie.

#25 2016-03-09 21:18:58

KW

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Nie jestem pewny czy komuś zależy na psuciu opinii 11- tce czy nie. Każdy ma prawo do swojego zdania. Opinii może być wiele. Moja akurat też jest negatywna o tej szkole i niektórych nauczycielach. Piszę "niektórych" bo nie dotyczy to wszystkich. Ale jeśli mam wyrazić się ogólnie to jestem na "nie". Na szczęście już nie mam tam dziecka. Do szkoły faktycznie chodzi dużo dzieciaków ale rejon tej szkoły jest chyba duży. Często decyzja jest podjęta ze względu na to , że szkoła jest blisko domu ! Pewnie w wielu przypadkach to potem błąd . Ja też jestem mądry po szkodzie ale teraz jestem zadowolony. Ale to gimnazjum w Łodzi.

#26 2016-03-10 07:38:58

izabellka

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

A innych szkól w Zgierzu nie ma? Może opinie o 1,3,4,8,10, 12?  Czy te szkoły jakieś gorsze?

#27 2016-03-10 17:33:43

red

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Mam dziecko w SP 4 . Szału nie ma ,ale nie narzekam. Siostrzenica chodzi do SP 8 i z tego co wiem wszyscy są bardzo zadowoleni , a bratanek chodzi do SP 11 właśnie i w tym rankingu tych trzech szkół SP 11 na ostatnim miejscu niestety. Przynajmniej u nas. Ale podpytam brata dokładnie to napiszę.

#28 2016-03-10 18:13:49

viola

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Słyszałam o SP 11 wiele negatywnych opinii. Podobno poziom jest niski. Tzn. dzieci może mogą mieć 4 i 5, ale jak idą do gimnazjum to kończą na 2 i 3. Podobnie jak rozmawiałam z osobami, które zabrały dzieci z sp 11 do innych szkół. Dzieci miały trudności, aby nadrobić zaległosci w nauce wobec uczniów np sp 5.

Podobno najlepsza szkoła to SP 3 na Rudunkach, nie wiem. Znajoma opowiadała mi, że wiele spraw w 11 jest zamiatanych, jest agresywna nauczycielka, która robi co chce, bo jest nietykalna. Ogólnie szkoła ma słabą infrastrukturę - jak wygląda teren dokoła, boisko? W środku nie wiem - znam tylko z opowiadań.

#29 2016-03-11 08:47:34

jedna pani drugiej pani

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Dokładnie tak jest, jedna pani drugiej pani coś tam opowiedziała. Znam z opowiadań itp. To jest właśnie obiektywna opinia. Bardzo zgierskie, dziwiłabym się ludziom, którzy braliby tego rodzaju opinie pod uwagę wybierając szkołę. Najlepiej, zobaczyć, poznać szkołę, porozmawiać, jaką ma ofertę, jakie są warunki i wtedy wyrobić sobie zdanie.

#30 2016-03-14 19:39:32

sister

Gość

Re: Zgierskie podstawówki

Violu. Należy się pofatygować do SP11, by zobaczyć na własne oczy jak szkoła wygląda. Aha, jakie to sprawy są zamiatane pod dywan??? Która nauczycielka jest agresywna??? Twoja opinia , Violu,  to ogólniki!!! Bez pokrycia...

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lista-ots.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl