Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2017-02-11 23:26:13

kurier-zgierski

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-09-03
Posty: 127

Zgierz na fejsie

Zgierz na fejsie

http://www.zgierz.pun.pl/_fora/zgierz/gallery/372_1486827282.jpg

Ponieważ Facebook i inne serwisy społecznościowe są bardzo istotna częścią naszej nie tylko wirtualnej rzeczywistości i codzienności postanowiliśmy w nowym cyklu Zgierz na fejsie lajkować, udostępniać i komentować co ciekawsze wpisy znanych i bardzo znanych zgierzan.

Co chwilę na facebooku pojawiają się różna akcje typu łańcuszkowego. Pamiętacie słynne smartfony bez folii ochronnej? Dziesiątki tysięcy osób dało się na to nabrać, a farmy lajków zarabiały na tej naiwności.
Niestety, proceder trwa nadal, jego ofiarami padają największe polskie firmy jak Poczta Polska, Lotto
i osoby, Kamil Stoch (nie rozdaje mercedesów) czy Kuba Wojewódzki (podobno rozdający Lamborghini). E tam, pomyślicie, kto by w takie rzeczy wierzył, że niby za polubienie posta można otrzymać samochód za ponad milion złotych… a jednak ;)
Pan Prezydent postanowił zaryzykować, polubił i udostępił post. Panu Prezydentowi oczywiście życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.
Ciekawe ile takim Lambo zajmuje przejazd trasy Zgierz- Tuszyn?
Po zgierskich drogach jednak góra 10 km/h, chociażby na ul. Długiej można by inaczej stracić zawieszenie. A może takie Lambo będzie dobrą motywacją do rozpoczęcia jakichś prac drogowych?
A skoro już o drogach i fejsie mowa, pamiętacie Przewodniczącego Rady Miejskiej Radosława Gajdę cieszącego się z wstrzymania prac na S-14? Przy dalszej takiej postawie Pana Przewodniczącego i braku nowych dróg to już Pan Prezydent na pewno nie da się mu przejechać.

ŁTW

tekst został opublikowany w 5 numerze Kuriera Zgierskiego styczeń 2017

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kaczyniaki.pun.pl www.wtm-transport-3.pun.pl www.smoczahorda.pun.pl www.sonyericsson4ever.pun.pl www.esc.pun.pl