Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2016-08-08 22:16:21

krańcówka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 10

Gdzie kupić buty na wesele?

Wybieram sie we wrześniu na wesele. Niby już wszystko mam skompletowane, sukienka jest, dodatki są, nie mam jednak butów. Wiem, że dla niektórych to drobiazg, ale przy tak małej stopie jak moja - rozmiar 35 to może być nie lada wyznawanie. Bardzo podobają mi się takie buciki - http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty/peep-toe Czy wiecie może czy w naszym mieście jest szansa na nie lub w ostateczności na coś podobnego w moim rozmiarze? Na stronie jest akurat mój rozmiar więc w razie czego zamówię, ale z racji tego że to jednak wesele i dłuższa impreza wolałabym jednak przymierzyć najpierw żeby mieć 100% pewności że dobrze leżą. Byłabym wdzięczna za pomoc i z góry za nią dziękuję!

Offline

#2 2017-05-10 20:58:02

orchidea

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-13
Posty: 8

Re: Gdzie kupić buty na wesele?

Ja w Zgierzu nie kupuję już ciuchów ani butów. Jeśli bardzo mi zależy, jadę do Łodzi, do jakiegoś dużego centrum handlowego, ale prawda jest taka, że najczęściej zamawiam buty i ciuchy przez internet. Jeśli chodzi o buty dla mnie, to mam małą stopę - znaleźć coś ciekawego w sklepach lokalnych graniczy z cudem, bo oni takich nietypowych rozmiarów nie mają. To sama dotyczy ciuchów dla męża. Jest wysoki (prawie 2 metry) i znaleść koszulę która by pasowała graniczy z cudem. Dlatego na zakupy tradycyjne prawie nie chodzimy. Ja zamawiam w różnych sklepach w sieci, mąż najczęściej ciuchy sportowe jak dresy czy bluzy na https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-mesk … e-303.html a także spodnie czy jeansy. To jest nie tylko tańsze (zwłaszcza jak się człowiek załapie na promocje, wyprzedaże), ale duzo wygodniejsze.

Offline

#3 2017-08-02 12:02:52

lila

Gość

Re: Gdzie kupić buty na wesele?

Ty sie lepiej martw o to ile twój facet przezleci panienek na kawalerskim a nie o buty nie puszczaj go bo będzie seks jak nic.

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.joshgroban.pun.pl www.wsparcie.pun.pl www.vestiaots.pun.pl www.cohorsnawi.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl