Zgierskie sprawy

Zgierz - wydarzenia, komentarze, opinie

Ogłoszenie

Posty można dodawać bez uprzedniej rejestracji. Kontakt redakcja.zsi@wp.pl

#1 2015-04-27 03:31:50

Gosia

Gość

Pomoc psychologiczna

Mam coraz więcej jakieś dziwne nerwobóle. Boli mnie serce jakbym miała mieć zawał a okazuje się, że wszystko jest ok. Innym razem, przed wyjściem z domu do pracy mam biegunkę bez przyczyny.Chyba potrzebuję psychologa, znacie kogoś w okolicy?

#2 2015-04-27 10:59:17

ven

Gość

Re: Pomoc psychologiczna

Psycholog przyjmuje panstwowo w dawnym ekonomiku na ul.Długiej, ale sa dlugie terminy, i w sumie nie wydaje mi sie zeby pomogl, idz pierw do kardiologa opisz mu objawy skieruje Cie na dalsze badania, a jak pracujesz w umz popytaj  kolezanek moze tez korzystaja z takiej pomocy:)

#3 2015-04-27 21:29:14

Stonoga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-04-27
Posty: 4

Re: Pomoc psychologiczna

Kiedyś nawet zapisałam się w tą kolejkę do psychologa, ale się nie doczekałam. Znalazłam lepsze rozwiązanie. Chodziłam na terapię do dr Marcina Matycha do jego gabinetu psychologicznego w Łodzi na ul. Przełajowej. Dr. Matych zajmuje się właśnie nerwicami i depresją. Do niego kolejki nie ma. Umów się raz na spotkanie i zobaczysz czy odpowiada Ci jego terapia.

Offline

#4 2017-10-04 01:33:07

ulalegowicz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-23
Posty: 9

Re: Pomoc psychologiczna

Możesz też w pierwszej kolejności bez szukania poradni psychologicznej poprosić o konsultacje psychologa świadczącego usługi on line na http://bezproblemowo.com

Offline

Poglądy wyrażane na Forum stanowią opinie jego użytkowników. Administracja Forum zastrzega sobie możliwość ingerowania w treści postów w przypadku naruszania dóbr osobistych oraz używania niecenzuralnych określeń.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.renegaci-wow.pun.pl www.paint-online.pun.pl www.welcometohell.pun.pl www.pokemon-master-green.pun.pl www.n-w-u-fed.pun.pl